Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Hieronder ziet u de provincies, waarvoor u zich kunt aanmelden als provinciaal beheerder.
 
Koninklijke Nederlandse Dambond
Provinciale Groninger Dambond
Provinciale Friese Dambond
Drentse DamBond
Provinciale Overijsselse Dambond
Gelderse Dam Bond
Utrechtse Provinciale Dambond
Noord-Hollandse DamBond
Dambond Midden Holland
West-Hollandse Dambond
Dambond Zuid-Holland Zuid
Provinciale Noord-Brabantse Dambond
Provinciale Zeeuwse Dambond
Provinciale Limburgse Dambond
Dambun Frysk Spul
Buitenland
Scholen
Zuid Hollandse Dambond
Computer dammen
Internetdammen
Om provinciaal beheerder te worden, dient u een mail naar één van de hieronder vermelde moderator(s) te sturen. Daarbij dient u te vermelden of u reeds gebruiker bent van de site en voor welke provincie u beheerder wilt worden. Ook dient u kort te motiveren waarom u provinciaal beheerder wilt worden en dient u aan te geven welke functie u in de provinciale bond vervult.

U krijgt dan van de moderator bericht of u wordt geaccepteerd als provinciaal beheerder en (indien u nog niet was aangemeld als gebruiker) eventueel uw gebruikersnaam en wachtwoord toegemaild. Daarna kunt u gebruik maken van de functies, die voor de provinciaal beheerder beschikbaar zijn.

Moderator(s):
 
Piet Bouma  E-mail  pboumaharl apesturtsje hetnet.nl
Sietse Nagel  E-mail  nagel.dchuizum apesturtsje wxs.nl
Geb Kos  E-mail  geb.kos apesturtsje gmail.com
Jacob Okken  E-mail  okkenj apesturtsje planet.nl
Henk Boers  E-mail  iboers apesturtsje home.nl
Paul van de Veen  E-mail  info apesturtsje vandeveen
Marcel Kosters  E-mail  marcelkosters apesturtsje gmail.com
Guido v.d. Berg  E-mail  guido apesturtsje vdberg.org
Fred Roedolph  E-mail  a.roedolph apesturtsje upcmail.nl
Martijn van der Klis  E-mail  martijnvdklis apesturtsje gmail.com
H. Stoop  E-mail  stooph apesturtsje xs4all.nl
Alex van Prinsenbeek  E-mail  sportlex apesturtsje planet.nl
Jan Masselink  E-mail  j.masselink apesturtsje hccnet.nl
Michel Stempher  E-mail  mstempher apesturtsje live.nl
Rik Keurentjes  E-mail  r_keurentjes apesturtsje hotmail.com
Alex Kruyshoop  E-mail  alexkruyshoop apesturtsje gmail.com
Koos van Amerongen  E-mail  sjadin apesturtsje kabelfoon.nl
Jac Hannen  E-mail  j.hannen apesturtsje home.nl
Danny Staal  E-mail  danny.staal apesturtsje home.nl
Jan Timmerman  E-mail  jati2000 apesturtsje wanadoo.nl
Jasper Daems  E-mail  jasper_daems apesturtsje hotmail.com
Paul Visser  E-mail  bondsbureau apesturtsje kndb.nl
Hendrik Veenstra  E-mail  hendrik_veenstra apesturtsje yahoo.com
Paul Sier  E-mail  paulsier apesturtsje hotmail.com
Johan Demasure  E-mail  johan.demasure apesturtsje telenet.be
Eva Houtjes  E-mail  eva apesturtsje houtjes.com
Lucas Veldhuizen  E-mail  lucas-v apesturtsje live.nl
Eric Sanders  E-mail  eric apesturtsje damcombinatienijmegen.nl
Rob Aartsen  E-mail  robaartsen apesturtsje gmail.com
Jordy van der Lugt  E-mail  jordy.van.der.lugt apesturtsje acdbv.nl
Daaf Kasse  E-mail  ddkasse apesturtsje zeelandnet.nl
Jan Pieter Drost  E-mail  jpdrost apesturtsje yahoo.com
Gerrit Roeterdink  E-mail  webmaster apesturtsje geldersedambond.nl
Zainal Palmans  E-mail  zpalmans apesturtsje hotmail.com
Steven den Hollander  E-mail  sjdenhollander apesturtsje hotmail.com
Tom Swelsen  E-mail  tomswelsen apesturtsje charlemagnecollege.nl
Douwe Edelenbos  E-mail  d.t.edelenbos apesturtsje home.nl
Peter Boonstra  E-mail  pboonstra apesturtsje home.nl
Herm Jan Brascamp  E-mail  brashoek apesturtsje hi.nl
Vital Aniska  E-mail  pboumaharl apesturtsje hetnet.nl
Wiebo Drost  E-mail  w.drost apesturtsje hccnet.nl
Maarten van Leenen  E-mail  mbvanleenen apesturtsje quicknet.nl
Mariska Bos  E-mail  mariskabos apesturtsje planet.nl
Martijn van Gortel  E-mail  vangortelmartijn apesturtsje gmail.com
Dieter van Gortel  E-mail  dvgortel apesturtsje ziggo.nl
Rik Smit  E-mail  feyenoord.1994 apesturtsje hotmail.com
Gerard Bruins  E-mail  g.bruins9 apesturtsje kpnplanet.nl