Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Overzicht toernooibeheerders:
 
Wim Winter  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2016/2017
Kees Pippel  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2016/2017
Jos Vis  Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2016/2017
Casper Remeijer  Zomercompetitie  LDG Leiden  2016/2017
Johan Smits  Zomerrapid  020  2016/2017
Ton van der Ploeg  Finale NK-Schooldammen Welpen IJsselstein  Scholen  2015/2016
Teus de Mik  Finale NK-Schooldammen Welpen IJsselstein  Scholen  2015/2016
Mariska Bos  Halve Finale NK Pupillen Alblasserdam  KNDB  2015/2016
Rik Smit  NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2015/2016
Rik Smit  NK voor clubteams  KNDB  2015/2016
Bert Aalberts  NK voor clubteams  KNDB  2015/2016
Piet van Rens  NK-Schooldammen HF Pupillen Asten  Scholen  2015/2016
Mariska Bos  NK-Schooldammen HF Pupillen Reeuwijk  Scholen  2015/2016
Geert Lubberink  NK-Schooldammen HF Pupillen Winschoten  Scholen  2015/2016
Gino Schirinzi  Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2015/2016
Stijn Tuijtel  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2015/2016
Wim Winter  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2015/2016
Casper Remeijer  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2015/2016
Jan Eekhout  Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2015/2016
Jaap van Hal  Open Kampioenschap van  Den Haag  2015/2016
A. Kruyshoop  Riga Open  Letland  2015/2016
Raivis Paegle  Riga Open  Letland  2015/2016
Stijn Tuijtel  Simultaan Lorens Hoeve  IJmuiden  2015/2016
Casper Remeijer  Zomercompetitie  LDG Leiden  2015/2016
Alexander van de Mheen  3e Boboli toernooi  Boboli Bunschoten  2014/2015
Lennart Bolks  3e Boboli toernooi  Boboli Bunschoten  2014/2015
Lucas Veldhuizen  3e Boboli toernooi  Boboli Bunschoten  2014/2015
Jordy van der Lugt  3e Boboli toernooi  Boboli Bunschoten  2014/2015
Anton Janssen  Finale Nationale Bekercompetitie  KNDB  2014/2015
Rolan van der Lugt  Herfstkampioenschap  DOS Delft  2014/2015
Rob van den Bos  Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2014/2015
Maarten Kolsloot  Matchcompetitie  020  2014/2015
Jan Kok  NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2014/2015
Jan Kok  NK Pupillen Algemeen  KNDB  2014/2015
Erik Maijenburg  NK Rapid Groep A  KNDB  2014/2015
Erik Maijenburg  NK Rapid Groep BC  KNDB  2014/2015
Jaap Heij  NK Welpen Meisjes  KNDB  2014/2015
Ton Sprangers  NK-Schooldammen HF Pupillen Dongen  Scholen  2014/2015
Pim Filius  NK-Schooldammen HF Pupillen s-Gravenpolder  Scholen  2014/2015
Maikel van den Esker  NK-Schooldammen HF Pupillen Wapenveld  Scholen  2014/2015
Bert Foppen  NK-Schooldammen HF Welpen Harderwijk  Scholen  2014/2015
Gerard Bruins  NK-Schooldammen HF Welpen Hoogeveen  Scholen  2014/2015
Arie van Genderen  NK-Schooldammen HF Welpen Molenaarsgraaf  Scholen  2014/2015
Joop de Vries  NK-Schooldammen HF Welpen Opeinde  Scholen  2014/2015
Gerhard Gerritsen  NK-Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2014/2015
Gerard Zijlema  NK-Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2014/2015
Toine Vermeer  Onderlinge Clubcompetitie  TDV Tilburg  2014/2015
Wim Winter  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2014/2015
Casper Remeijer  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2014/2015
A. Kruyshoop  Alphen aan den Rijn  Scholen  2013/2014
Wilco Stam  EK Veteranen Texel  KNDB  2013/2014
MvLeenen  Finale NK-Schooldammen Welpen  Scholen  2013/2014
Hans Greveraars  Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2013/2014
Jacob Slump  Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2013/2014
Hans Greveraars  Halve Finale NK Welpen  KNDB  2013/2014
Jacob Slump  Halve Finale NK Welpen  KNDB  2013/2014
Pim Arts  Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2013/2014
Jack van der Plas  NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2013/2014
Paul Visser  NK-Schooldammen HF Pupillen Huissen  Scholen  2013/2014
Jeroen Schakel  NK-Schooldammen HF Pupillen Molenaarsgraaf  Scholen  2013/2014
Harry Mennema  NK-Schooldammen HF Pupillen Opeinde  Scholen  2013/2014
Theo van den Hoek  NK-Schooldammen HF Pupillen Tilburg  Scholen  2013/2014
Maikel van den Esker  NK-Schooldammen HF Pupillen Wapenveld  Scholen  2013/2014
z.palmans  NK-Schooldammen HF Welpen Hoogeveen  Scholen  2013/2014
Michel Stempher  NK-Schooldammen HF Welpen Kampen  Scholen  2013/2014
h.deknikker  NK-Schooldammen HF Welpen Reeuwijk  Scholen  2013/2014
Casper Remeijer  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2013/2014
Jaap van Hal  Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2013/2014
Jeremy Pauwels  Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2013/2014
Jeroen Kos  Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2013/2014
Harry de Waard  Sneldamkampioenschap 1e klasse van de  UPDB  2013/2014
Lucas Veldhuizen  Sneldamkampioenschap 1e klasse van de  UPDB  2013/2014
Harry de Waard  Sneldamkampioenschap 2e klasse van de  UPDB  2013/2014
Lucas Veldhuizen  Sneldamkampioenschap 2e klasse van de  UPDB  2013/2014
Lucas Veldhuizen  Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de  UPDB  2013/2014
Harry de Waard  Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de  UPDB  2013/2014
Dick Lust  Finale NK-Schooldammen pupillen  Scholen  2012/2013
Teus de Mik  Finale NK-Schooldammen welpen  Scholen  2012/2013
Dirk Vet  Halve Finale NK Pupillen Den Ilp  KNDB  2012/2013
Hans Vermeulen  Halve Finale NK Pupillen Den Ilp  KNDB  2012/2013
Ton Sprangers  Halve Finale NK Pupillen Dongen  KNDB  2012/2013
Henk Kamminga  Halve Finale NK Pupillen Dronten  KNDB  2012/2013
Teus de Mik  HF NK-Schooldammen pupillen Austerlitz  Scholen  2012/2013
Danny Staal  HF NK-Schooldammen pupillen Groningen  Scholen  2012/2013
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk  Scholen  2012/2013
Paul Visser  HF NK-Schooldammen pupillen Huissen  Scholen  2012/2013
Dick Lust  HF NK-Schooldammen pupillen Purmerend  Scholen  2012/2013
Cor Boot  HF NK-Schooldammen pupillen Vlissingen  Scholen  2012/2013
Lennart Bolks  HF NK-Schooldammen welpen Bunschoten  Scholen  2012/2013
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen welpen Harderwijk  Scholen  2012/2013
Michel Stempher  HF NK-Schooldammen welpen Kampen  Scholen  2012/2013
Harry Mennema  HF NK-Schooldammen welpen Ureterp  Scholen  2012/2013
Cor Boot  HF NK-Schooldammen welpen Vlissingen  Scholen  2012/2013
Lars Knol  Nederlands Kampioenschap Sneldammen  KNDB  2012/2013
Ge Berbee   NK Pupillen Algemeen  KNDB  2012/2013
Maurits Meijer  NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2012/2013
Jan Kok  NK Welpen Algemeen  KNDB  2012/2013
Casper Remeijer  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2012/2013
Wiebo Drost  Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2012/2013
fmsr  Wereldkampioenschap Ufa  Buitenland  2012/2013
Harry Mennema  Finale NK-Schooldammen pupillen  Scholen  2011/2012
A. Kruyshoop  Finale NK-Schooldammen welpen  Scholen  2011/2012
Martijn Kool  Halve Finale NK Aspiranten Tilburg  KNDB  2011/2012
Cees de Leeuw  Halve Finale NK Junioren Katwijk  KNDB  2011/2012
Jack van der Plas  Halve Finale NK Junioren Katwijk  KNDB  2011/2012
Cees de Leeuw  Halve Finale NK Pupillen Katwijk  KNDB  2011/2012
Jack van der Plas  Halve Finale NK Pupillen Katwijk  KNDB  2011/2012
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk  Scholen  2011/2012
Be Brakels  HF NK-Schooldammen pupillen Westerbork  Scholen  2011/2012
Zainal Palmans  Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen  DDB  2011/2012
Zainal Palmans  Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes  DDB  2011/2012
Peet van het Wout  Kampioenschap van  Westland  2011/2012
Gerben van Steenbergen  Kampioenschap van Gelderland - Junioren en Aspiranten  GDB  2011/2012
Rudolf Schwab  NK Pupillen Meisjes  KNDB  2011/2012
Rudolf Schwab  NK Welpen Algemeen  KNDB  2011/2012
Ulbe Bloem  Open Kampioenschap van Dongeradeel  Fortuin Dokkum  2011/2012
Arend Dijkstra  Open Kampioenschap van Dongeradeel  Fortuin Dokkum  2011/2012
Peter van der Velden  Provinciaal Kampioenschap 2e klasse  PODB  2011/2012
Peter van der Velden  Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  PODB  2011/2012
Jordy van der Lugt  Salou Open  Buitenland  2011/2012
Roel Langendam  WK Vrouwen Rivne  Buitenland  2011/2012
Jeroen Schakel  Finale NK-Schooldammen pupillen  Scholen  2010/2011
Theo van den Hoek  Halve Finale NK Aspiranten Tilburg  KNDB  2010/2011
Jack van der Plas  Halve Finale NK Junioren  KNDB  2010/2011
John Bruin  Halve Finale NK Junioren  KNDB  2010/2011
Richard Koot  Halve Finale NK Pupillen Drachten  KNDB  2010/2011
Jack van der Plas  Halve Finale NK Pupillen Katwijk  KNDB  2010/2011
John Bruin  Halve Finale NK Pupillen Katwijk  KNDB  2010/2011
Theo van den Hoek  Halve Finale NK Welpen Tilburg  KNDB  2010/2011
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk  Scholen  2010/2011
Hielke Scholte  HF NK-Schooldammen pupillen Opeinde  Scholen  2010/2011
Dick Lust  HF NK-Schooldammen pupillen Purmerend  Scholen  2010/2011
Peter Lansbergen  HF NK-Schooldammen pupillen Schiedam  Scholen  2010/2011
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen welpen Harderwijk  Scholen  2010/2011
Maikel Schotman  HF NK-Schooldammen welpen Heino  Scholen  2010/2011
Zainal Palmans  Incasso Divisie Young Masters  DDB  2010/2011
Zainal Palmans  International Open Rapid Tournament Hoogeveen  DDB  2010/2011
Zainal Palmans  International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification  DDB  2010/2011
Zainal Palmans  International Open Tournament Hoogeveen  DDB  2010/2011
Edwin Remmerswaal  Kampioenschap van  Westland  2010/2011
Henk Stroetinga  Nederlands Kampioenschap Meisjes  KNDB  2010/2011
Paul Visser  NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2010/2011
Zainal Palmans  NK Pupillen Algemeen  KNDB  2010/2011
Paul Visser  NK Welpen Meisjes  KNDB  2010/2011
Maurits Meijer  Provinciaal Jeugdkampioenschap   ZHDB  2010/2011
Gauke Dirk Nijholt  Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2010/2011
Gabi Maduro  Onderlinge Competitie  Dronten  2009/2010
Marcel Everloo  Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2009/2010
GD Nijholt  Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2009/2010
Mariska Bos  Halve Finale NK Meisjes Aspiranten  KNDB  2008/2009
Mariska Bos  Halve Finale NK Meisjes Pupillen  KNDB  2008/2009
Hendrik Veenstra  Mens - Machine Oerterp  PFDB  2008/2009
Johan Teake Dekker  Mens - Machine Oerterp  PFDB  2008/2009
Andre Stempher  Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2008/2009
Erik Bakker  Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2008/2009
Maurits Meijer  Nederlands Kampioenschap Meisjes  KNDB  2008/2009
Cora Koopman  Nederlands Kampioenschap Meisjes  KNDB  2008/2009
Richard Treur  Rapid Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2008/2009
Arjen de Mooij  Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen  DOS Delft  2008/2009
Hendrik Veenstra  Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen  Damkring Emmeloord  2008/2009
Jacob Okken  Confederation Cup Pavlovsk  Buitenland  2007/2008
Jan Algra  Onderlinge Competitie  De Oldehove  2007/2008
G. Terpstra  Provinciaal kampioenschap 55+  PFDB  2007/2008
Jacob de Vries  Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2007/2008
Richard Treur  Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2007/2008
NicoLeemberg  Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2006/2007
Anton Janssen  Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  2006/2007
Gijs Koelstra  Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2006/2007
G. Nijholt  Open  Gorredijk  2006/2007
G. Terpstra  Provinciaal Kampioenschap 55+  PFDB  2006/2007
Jan Algra  Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2006/2007
Rob de Bruin  Provinciale Clubcompetitie  DMH  2006/2007
Theo Dijkstra  Salou Open  Buitenland  2006/2007
Rob de Bruin  Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2005/2006
Johan Teake Dekker  Open  Gorredijk  2005/2006
G. Terpstra  Provinciaal Kampioenschap 55+  PFDB  2005/2006
Jan Algra  Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2005/2006
Rob de Bruin  Provinciale Clubcompetitie  DMH  2005/2006
Sawadogo Guibrine      
Bailou Abou      
Dick Lust