Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2010/2011: 
 23ste Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2010 
 Abidjan  Buitenland  2010 
 AK Blitz Ulaanbaatar  Buitenland  2010 
 AK Vrouwen Ulaanbaatar  Buitenland  2010 
 Anton Jurg toernooi  PODB  2011 
 Aziatisch Kampioenschap finalewedstrijden  Buitenland  2010 
 Aziatisch Kampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2010 
 Barrage HF Junioren IJsselstein  KNDB  2011 
 Barrage Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen  UPDB  2011 
 Beiler damtoernooi  DDB  2011 
 Bekercompetitie  ZHDB  2011 
 Bekercompetitie  BEGB Britsum  2010/2011 
 Bekercompetitie  WDV Winterswijk  2010/2011 
 Bekerfinale Brabant-Cup  PNDB  2010 
 Blitz kampioenschap  RDC Rijnsburg  2010 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2010 
 Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn  Buitenland  2010 
 Brabant Cup  PNDB  2010/2011 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2010/2011 
 Brunssum Open NK  PLDB  2010 
 Cannes Open  Buitenland  2011 
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2011 
 Championnat Senegalais de la jeunesse  Senegal  2010 
 Clubcompetitie  DCT Twijzelerheide  2010/2011 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2010/2011 
 Clubkampioenschap van   DVS Schaesberg  2010 
 Computer Olympiade Kanazawa  Computers  2010 
 Confederation Cup Riga  Buitenland  2010 
 Coupe Nantes-Tours/Le Mans 8e  Frankrijk  2011 
 Dammen aan de Waal  Lent  2011 
 Delfland  DOS Delft  2011 
 Delfts Damfestival A-B  DOS Delft  2010 
 Delfts Damfestival C-D  DOS Delft  2010 
 Delfts Damfestival E-G  DOS Delft  2010 
 Disco Blitz  ZHDB  2010 
 Disco Blitz  Naaldwijk  2010 
 Eemlandtoernooi  UPDB  2011 
 Eindejaarstoernooi  Van Stigt Thans Schiedam  2010 
 Eindejaarstoernooi Texel  PNHDB  2010 
 EK Boys Cadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Boys Juniors Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Boys Minicadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Girls Cadets Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 
 EK Girls European Hopes Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Girls Juniors Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 
 EK Girls Minicadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 
 EK Studenten Sunny Beach  Buitenland  2010 
 EK Veteranen Berlijn  Buitenland  2010 
 EK Vrouwen Sepolno Krajenskie  Buitenland  2010 
 Euregiotoernooi  Raes Damclub Maastricht  2010 
 Europees Kampioenschap Murzasichle   Buitenland  2010 
 Feanster toer bokaal  Troch Tinken Sterk  2011 
 Finale Brabant Cup  PNDB  2010/2011 
 Finale Nationale Bekercompetitie  KNDB  2011 
 Finale NK-Schooldammen pupillen  Scholen  2011 
 Finale NK-Schooldammen welpen  Scholen  2011 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2011 
 Finale schooldammen Noord-Holland welpen  Scholen  2011 
 Finale schooldammen Drenthe  Scholen  2011 
 Finale schooldammen Friesland  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Gelderland Pupillen  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Gelderland Welpen  Scholen  2011 
 Finale schooldammen Groningen  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Noord-Brabant  Scholen  2011 
 Finale schooldammen Overijssel  Scholen  2011 
 Finale schooldammen Utrecht  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Zuid-Holland-zuid  Scholen  2011 
 Golden Horse Cup - Xin Tai  China  2010 
 Golden Prague  Buitenland  2011 
 Groningen Seaports Masters  PGD  2010 
 Grutmastertoernooi Frjentsjer  DFS  2011 
 Guadeloupe Open  Buitenland  2011 
 Halve Finale Kampioenschap van  Rusland  2011 
 Halve Finale NK Aspiranten Den Haag  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Aspiranten Tilburg  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Aspiranten Wezep  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Pupillen Drachten  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Pupillen IJsselstein  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Pupillen Katwijk  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Pupillen Roermond  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Welpen Den Haag  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Welpen Tilburg  KNDB  2011 
 Halve Finale NK Welpen Wezep  KNDB  2011 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2010/2011 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Haelen  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Opeinde  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Purmerend  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Schiedam  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Zegveld  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Den Haag  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Haelen  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Harderwijk  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Heino  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Leek  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Reeuwijk  Scholen  2011 
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden  PZDB  2010 
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen  PZDB  2010 
 Hiltex Zeeland Open  PZDB  2010 
 Incasso Divisie Young Masters  DDB  2010 
 Incasso Divisie Young Masters Rapid  DDB  2010 
 Interland Senegal - Nederland  Buitenland  2011 
 Internationaal Jeugddamtoernooi Berlijn  Buitenland  2011 
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen  DDB  2010 
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification  DDB  2010 
 International Open Tournament Hoogeveen  DDB  2010 
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2011 
 Jeugdcompetitie I  Den Haag  2011 
 Jeugdcompetitie II  Den Haag  2010 
 Jeugdkampioenschap van  Suriname  2010 
 Jeugdtoernooi Hazerswoude  ZHDB  2010 
 Jeugdtoernooi Scheveningen  ZHDB  2011 
 Jeugdtoernooi Stolwijk Aspiranten  ZHDB  2011 
 Jeugdtoernooi Stolwijk Beginners, Welpen, Pupillen  ZHDB  2011 
 Johan Kromhout Toernooi  RDC Rijnsburg  2010 
 K-NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2011 
 Kampioenschap (Halve Finale) van  Suriname  2011 
 Kampioenschap (Voorronde) van  Suriname  2011 
 Kampioenschap van  Azerbeidzjan  2010 
 Kampioenschap van  Belgie  2011 
 Kampioenschap van  China  2011 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2011 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2010/2011 
 Kampioenschap van  Den Haag  2011 
 Kampioenschap van  Duitsland  2011 
 Kampioenschap van  Estland  2011 
 Kampioenschap van  Frankrijk  2010 
 Kampioenschap van  Italie  2010 
 Kampioenschap van  Ivoorkust  2010 
 Kampioenschap van  Litouwen  2011 
 Kampioenschap van  Polen  2011 
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2011 
 Kampioenschap van  Rusland  2011 
 Kampioenschap van  Slovenie  2011 
 Kampioenschap van  Suriname  2011 
 Kampioenschap van  Tsjechie  2011 
 Kampioenschap van  Ukraine  2010 
 Kampioenschap van  Van Stigt Thans Schiedam  2011 
 Kampioenschap van  Westland  2011 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2011 
 Kampioenschap van schaesberg  DVS Schaesberg  2010 
 Kampioenschap van Curacao  Nederlandse Antillen  2010 
 Kampioenschap van Quebec  Canada  2011 
 Kampioenschap van Tytsjerksteradiel  PFDB  2011 
 Kloksimultaan Martijn van Gortel  Damclub Roermond  2011 
 Lentecompetitie Steenwijk´36  PFDB  2010/2011 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2011 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2010/2011 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2010/2011 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2011 
 LNJD Championnat  Frankrijk  2011 
 LNJD Championnat RĂ©gionale 2  Frankrijk  2011 
 Mello Koolman  Het Noorden  2010 
 Najaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2010 
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2011 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2010/2011 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2011 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2010 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2011 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2010 
 Nederlands Kampioenschap Meisjes  KNDB  2010 
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen  KNDB  2011 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2010 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2011 
 Nieuwjaarstoernooi  DVS Schaesberg  2011 
 Nijmegen Open  GDB  2010 
 Nikolay Kychkin Memorial  Rusland  2010 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2011 
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord  KNDB  2011 
 NK Kwalificatietoernooi Huissen  KNDB  2011 
 NK Kwalificatietoernooi IJmuiden  KNDB  2011 
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg  KNDB  2011 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2011 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  2011 
 NK Rapid Groep A  KNDB  2010 
 NK Rapid Groep BC  KNDB  2010 
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2011 
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2011 
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2011 
 Oefenwedstrijden  PFDB  2010 
 OmnyAcc Toernooi  Oerterp  2011 
 Onderlinge  DamRa  2010/2011 
 Onderlinge   De RĂ»ge Wolf  2010/2011 
 Onderlinge   DOS Delft  2011 
 Onderlinge  Kijk Uit Balkbrug  2010/2011 
 Onderlinge  SDC Sneek  2010/2011 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2010 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2010 
 Onderlinge Competitie  Beverwijkse Damclub  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Gorredijk  2011 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Naaldwijk  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2010/2011 
 Onderlinge Competitie   OG Drachten  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Udelco Uddel  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2010 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2010/2011 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2010/2011 
 Open  De Schijf Roosendaal  2010 
 Open  Gorredijk  2010 
 Open  Suriname  2011 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2011 
 Open 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2011 
 Open Frans Kampioenschap Computerprogramma s  Computers  2011 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2011 
 Open H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2011 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2010 
 Open Kampioenschap van Dongeradeel  Dokkum  2011 
 Open NK Clubteams  Witte van Moort Westerhaar  2010 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  2010 
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2011 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  2010 
 Oudejaars toernooi   Zenderstad IJsselstein  2010 
 Paassneldamtoernooi Amsterdam  PNHDB  2011 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2011 
 Paddenbokaal  Ons Genoegen Wapenveld  2010/2011 
 Panamerikaans Kampioenschap Willemstad  Buitenland  2011 
 Panamerikaans Sneldamkampioenschap  Buitenland  2011 
 Park Blitz  ZHDB  2010 
 Parthenay  Buitenland  2010 
 PC Best Cup DW Karkonosze  Polen  2010 
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2010 
 Piet Lok Competitie  De Hofstad Dammers  2010/2011 
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  PGD  2011 
 Play Offs 2e klasse  DDB  2010/2011 
 Play Offs Kampioenschap van  Senegal  2010 
 PLDB-cup   PLDB  2010/2011 
 Plusminus 55 Toernooi  Lent  2010 
 Proviciaal jeugd Rapid kampioenschp  DZHZ  2010 
 Proviciaal Rapidkampioenschap  DZHZ  2010 
 Provinciaal bekertoernooi individueel  DDB  2011 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2011 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2011 
 Provinciaal JeugdKampioenschap  UPDB  2011 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap   ZHDB  2011 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  GDB  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen  PODB  2011 
 Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen/Welpen  UPDB  2011 
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  2011 
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2010/2011 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  UPDB  2011 
 Provinciaal Kampioenschap 55+  PFDB  2011 
 Provinciaal Kampioenschap barrage  PGD  2010 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2010 
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  UPDB  2011 
 Provinciaal Kampioenschap Rapid  PNDB  2010 
 Provinciaal Kampioenschap WHDB  ZHDB  2010/2011 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PNDB  2011 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  ZHDB  2011 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Welpen en Pupillen  ZHDB  2011 
 Provinciale Bekercompetitie  DZHZ  2011 
 Provinciale Bekercompetitie  PGD  2011 
 Provinciale Bekercompetitie  PODB  2011 
 Provinciale Bekercompetitie  UPDB  2011 
 Provinciale Bekercompetitie  DDB  2010/2011 
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2010/2011 
 Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2010/2011 
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  DDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  DZHZ  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2010/2011 
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2011 
 Rapid Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2010 
 Russisch Kampioenschap Aspiranten  Rusland  2010 
 Russisch Kampioenschap Junioren  Rusland  2010 
 Russisch Kampioenschap U23  Rusland  2010 
 Saarbrucken Open  Buitenland  2010 
 Salou Open  Buitenland  2011 
 Sani-Dump sneldamkampioenschap  Damclub Dordrecht  2010 
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2011 
 Schooldamkampioenschap van Haarlem  Scholen  2010 
 Schooldammen  Naaldwijk  2010 
 Schoolkampioenschap van Twenterand  Scholen  2011 
 Shikara mini-damcompetitie  Troch Tinken Sterk  2010 
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2010/2011 
 Sneldamkampioenschap  RDC Rijnsburg  2011 
 Sneldamkampioenschap 1e klasse van de  UPDB  2011 
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de  UPDB  2011 
 Sneldamkampioenschap Junioren/Aspiranten  UPDB  2011 
 Sneldamkampioenschap Pupillen/Welpen  UPDB  2011 
 Sneldamkampioenschap Regio Zuid  GDB  2011 
 Sneldamkampioenschap van   Westland  2011 
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK  GDB  2010 
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH  GDB  2010 
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH  GDB  2010 
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK  GDB  2010 
 Sneldamkampioenschap(set 1) van  Suriname  2010 
 Sneldammen Salou Open  Buitenland  2011 
 Sneldammen van de  PLDB  2011 
 Sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2011 
 Srefidensi Open  Suriname  2010 
 Tallinn  Buitenland  2010 
 Tavira Masters  Portugal  2010 
 Tavira Open  Portugal  2010 
 Testkloksimultaan Jean-Marc Ndjofang  SSS Kampen  2010 
 Thailand Open Jomtien  Buitenland  2011 
 The Hague Open   ZHDB  2010 
 US-Open Miami  USA  2010 
 Voorjaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2011 
 Voorronde onderlinge competitie  Samen Sterk  2010 
 Voorronden kampioenschap van  Senegal  2010 
 Voorronden NK Sneldammen  KNDB  2011 
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2011 
 VOS Toernooi  Denk en Zet Hardinxveld-Giessendam  2010 
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2011 
 Wereldkampioenschap  KNDB  2011 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Ufa  Buitenland  2010 
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen  Damkring Emmeloord  2010 
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo  PODB  2010 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2011 
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2011 
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2011 
 West-Brabants Kamp. H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2011 
 WK Cadets Oteppe  Buitenland  2010 
 WK Girls  Naaldwijk  2010 
 WK Juniors  Naaldwijk  2010 
 WK match dames Tkachenko - Golubeva  Buitenland  2011 
 Ziemi Zawkrzenskiej  Polen  2010 
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2010 
 Zomersneldamtoernooi Assen  DDB  2010/2011 
 Zomertoernooi Assen  Houdt Stand Beilen  2010/2011