Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2015/2016: 
 16e Dammen op de Dijk  Loosdrecht  2015 
 26e Zomercompetitie Fryslan  PFDB  2015 
 28ste Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2015 
 2e div. Kampioenschap van  Ivoorkust  2016 
 2e klasse clubcompetitie  DDB  2015/2016 
 4e Bobolitoernooi  Boboli Bunschoten  2015 
 5e Rapidtoernooi Dc Fryslân  DamCombinatie Fryslan  2015 
 Afrikaans ploegenkampioenschap  Buitenland  2015 
 Anton Jurg Toernooi  PODB  2016 
 Baltic Club Cup Riga  Buitenland  2015 
 Barrage Concrex Masters Heerhugowaard  KNDB  2015 
 Barrage Fryslân Open  DFS  2016 
 Barrage Kampioenschap van  PFDB  2016 
 Barrage Kampioenschap van  Estland  2016 
 Barrage Kampioenschap van  Litouwen  2016 
 Barrage MTB Jeugdtoernooi  DDB  2015 
 Barrage Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2015 
 Barrage Tia Kone  Ivoorkust  2016 
 Barrage WK Cadets Boys Beilen   KNDB  2015 
 Beiler damtoernooi  DDB  2016 
 Bekercompetitie   UPDB  2016 
 Bekercompetitie  Samen Sterk  2015 
 Bekerkampioenschap van  Rusland  2015 
 Bekertoernooi  DZHZ  2016 
 Bekertoernooi  DAmateurs  2015/2016 
 Bergamo Open  Italie  2016 
 Blitz Georgiev - Ndjofang Izmir  Buitenland  2015 
 Blitz Heerhugowaard Open  PNHDB  2015 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  2015 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2015 
 Blitz match Georgiev - Sipma  GDB  2015 
 Blitz WK Cadets Boys Beilen  KNDB  2015 
 Blitz WK Cadets Girls Beilen  KNDB  2015 
 Blitz WK Hopes Boys Beilen  KNDB  2015 
 Blitz WK Hopes Girls Beilen  KNDB  2015 
 Blitz WK Juniors Boys Beilen  KNDB  2015 
 Blitz WK Juniors Girls Beilen  KNDB  2015 
 Blitz WK Minicadets Boys Beilen  KNDB  2015 
 Blitz WK Minicadets Girls Beilen  KNDB  2015 
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  PNDB  2016 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2015/2016 
 Brunssum Open  PLDB  2015 
 Bryansk Open  Rusland  2015 
 Cannes Open  Buitenland  2016 
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2016 
 Championnat National du  Senegal  2016 
 Children Games  Mongolie  2015 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2015/2016 
 Clubkampioenschap Rapiddammen  Damclub Roermond  2016 
 Computer Olympiade Leiden  Rapid CCD  2015 
 Concrex Masters Heerhugowaard  KNDB  2015 
 Coppa Città di Mori  Italie  2015 
 Coppa Città di Mori 2nd class  Italie  2015 
 Coupe Bourges/Le Mans 7-8e  Frankrijk  2016 
 Coupe Drancy-Noisy/Le Mans 1/4   Frankrijk  2016 
 Coupe Le Mans/Wattrelos 1/8e   Frankrijk  2016 
 Coupe Parthenay/Rochefort-Le Mans  Frankrijk  2016 
 Crum-Niels  DES Lunteren  2015 
 Damdag  Steenwijk 36  2015/2016 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2015/2016 
 Den Haag Topsport Mini Match  ZHDB  2016 
 Den Haag Topsport Schooldamtoernooi  Scholen  2016 
 Dirk van Spengen Toernooi  ZHDB  2015 
 Domstad  UPDB  2016 
 Douala Blitz  Kameroen  2015 
 Drielandentoernooi Douala  Kameroen  2015 
 DVSB Rondspel  DVSB Soest-Baarn  2015 
 EC Rapid Bacoli  Buitenland  2015 
 EC Rapid Women Bacoli  Buitenland  2015 
 Eemlandtoernooi  UPDB  2016 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  2015 
 EK Boys Cadets Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Boys European Hopes Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Boys Juniors Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Boys Minicadets Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Girls Cadets Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Girls European Hopes Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Girls Juniors Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Girls Minicadets Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Jeugd G10 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Jeugd G13 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Jeugd G16 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 
 EK Veteranen Sunny Beach  Buitenland  2015 
 Extra Competitie  DAmateurs  2015/2016 
 Feanster Toer bokaal  Troch Tinken Sterk  2015/2016 
 Feike Boomstra Toernooi  Computers  2015 
 Feike Boomstra Toernooi Frysk  DFS  2015 
 Finale  DOG Uden  2016 
 Finale beker voor teams  DDB  2015/2016 
 Finale Brabant Cup  PNDB  2016 
 Finale Nationale Bekercompetitie  KNDB  2016 
 Finale NK Sneldammen Junioren  KNDB  2016 
 Finale NK Sneldammen Vrouwen  KNDB  2016 
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Hoogeveen  Scholen  2016 
 Finale NK-Schooldammen Welpen IJsselstein  Scholen  2016 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2016 
 Finale Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2016 
 Finalepoules Damnacht  Witte van Moort Westerhaar  2015 
 FK sneldammen  PFDB  2016 
 FK Sneldammen Jeugd   PFDB  2016 
 Frits Louis sneldamkampioenschap  ADG Amersfoort  2016 
 Fryslân Open  DFS  2016 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  GDB  2015/2016 
 Geleen 64-100-144  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Golden Prague  Buitenland  2016 
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  DFS  2016 
 Guadeloupe Open  Buitenland  2016 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Pupillen Alblasserdam  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Pupillen Huissen  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Welpen  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2016 
 Halve Finale NK Welpen  KNDB  2016 
 Halve Finale OC  DOG Uden  2016 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2015/2016 
 Hartwert  DFS  2016 
 Heerhugowaard Open NK  KNDB  2015 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2016 
 Heuvelrugtoernooi  UPDB  2016 
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2015 
 HF Vrouwen Kampioenschap van  Wit-Rusland  2015 
 Hilversum Denkt Eerste/Tweede klasse  UPDB  2016 
 Hilversum Denkt hoofdklasse  UPDB  2016 
 IMSA Elite Huaian Blitz  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Blitz Vrouwen  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Rapid  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Rapid Vrouwen  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Superblitz  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Superblitz Vrouwen  Buitenland  2016 
 Individueel bekertoernooi  DDB  2015/2016 
 Insulinde Invitatie  De Oldehove  2015 
 Interclub  Belgie  2015/2016 
 International Bacoli Open  Italie  2015 
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2016 
 Jeugdcompetitie Gevorderden  HDC Hoogeveen  2015 
 Jeugdcompetitie II  Den Haag  2015 
 Jeugdkampioenschap  RDC Rijnsburg  2016 
 Jeugdkampioenschap voorjaar  RDC Rijnsburg  2016 
 Jeugdtoernooi Beginners Welpen  Scheveningen  2015 
 Jeugdtoernooi Pupillen Aspiranten  Scheveningen  2015 
 Johan Kromhout Toernooi  RDC Rijnsburg  2015 
 Jubileumtoernooi 10 jaar  Scheveningen  2015 
 Jubileumtoernooi 90 jaar  LDC Leiderdorp  2015 
 Jubileumtoernooi Groep 1  BDSV Barneveld  2015 
 Jubileumtoernooi Groep 2  BDSV Barneveld  2015 
 Jubileumtoernooi Groep 3  BDSV Barneveld  2015 
 Kampioenschap (Halve Finale) van  Suriname  2016 
 Kampioenschap (voorronde) van  Suriname  2016 
 Kampioenschap Excellence van  Burkina Faso  2015 
 Kampioenschap Honneur van  Burkina Faso  2015 
 Kampioenschap kampioensklasse  DFS  2016 
 Kampioenschap van  Azerbeidzjan  2016 
 Kampioenschap van   Belgie  2016 
 Kampioenschap van  Burkina Faso  2015 
 Kampioenschap van  China  2016 
 Kampioenschap van  Curacao  2015 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2016 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2015 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2015/2016 
 Kampioenschap van  Duitsland  2016 
 Kampioenschap van  Estland  2016 
 Kampioenschap van  Frankrijk  2015 
 Kampioenschap van  Israel  2016 
 Kampioenschap van  Italie  2015 
 Kampioenschap van  Ivoorkust  2015 
 Kampioenschap van  Japan  2015 
 Kampioenschap van  Litouwen  2016 
 Kampioenschap van  Mongolie  2016 
 Kampioenschap van  Polen  2016 
 Kampioenschap van   RDC Rijnsburg  2016 
 Kampioenschap van  Rusland  2016 
 Kampioenschap van  Slovenie  2016 
 Kampioenschap van  Suriname  2016 
 Kampioenschap van  Tsjechie  2016 
 Kampioenschap van  Ukraine  2015 
 Kampioenschap van  Westland  2016 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2016 
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2016 
 Kampioenschap van Gelderland - Aspiranten  GDB  2016 
 Kampioenschap van Gelderland - Junioren  GDB  2016 
 Kampioenschap van Gelderland - Pupillen  GDB  2016 
 Kampioenschap van Gelderland - Welpen  GDB  2016 
 Kampioenschap van Landgraaf  DVS Schaesberg  2016 
 Kampioenschap van Quebec  Canada  2015 
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2015 
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2015 
 Kloksimultaan Koos van Amerongen  Zenderstad IJsselstein  2016 
 Knock Out Open NK  KNDB  2015 
 Kwalificatie FRYSK!  DFS  2016 
 Latina Cup  Italie  2016 
 Latina Cup 2e klasse  Italie  2016 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2016 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2015 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2015/2016 
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel  Belgie  2016 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2016 
 Limburgse Beker  Belgie  2015/2016 
 LNJD Championnat  Frankrijk  2016 
 Match Georgiev - Sipma  GDB  2015 
 Mello Koolman  Het Noorden  2015 
 Memorial  Sranti  2016 
 Metaldammen  Samen Sterk  2016 
 Middenveld-damtoernooi  Zuidwolde  2016 
 Minsk  Wit-Rusland  2015 
 MTB Jeugdtoernooi  DDB  2015 
 MTB Open International Tournament Hoogeveen  DDB  2015 
 Najaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2015 
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2016 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2015/2016 
 Nationale Jeugddamdag  KNDB  2015 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2016 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2015 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2016 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2016 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2016 
 Nijmegen Open  GDB  2015 
 Nina Hoekman Memorial  KNDB  2015 
 Nina Hoekman Memorial Knock-out  KNDB  2015 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2016 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  2015 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2016 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  2016 
 NK Rapid Groep A  KNDB  2015 
 NK Rapid Groep BC  KNDB  2015 
 NK Sneldammen  KNDB  2016 
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2016 
 NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2016 
 NK voor clubteams  KNDB  2015 
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2016 
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Alphen ad Rijn  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Asten  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Hoogeveen   Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Purmerend  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Reeuwijk  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Winschoten  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Dongen  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Enschede  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Lelystad  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Reeuwijk  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Ureterp  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2016 
 Noord-Hollands Kampioenschap Sneldammen  PNHDB  2016 
 OC DC Lent Finalegroepen  Lent  2015/2016 
 Onderlinge  De Toer Grou  2015 
 Onderlinge Bekercompetitie  Damclub Dordrecht  2015 
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2015/2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2015 
 Onderlinge Clubcompetitie  TDV Tilburg  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  020  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Aagtekerke  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Bolsward Workum Combinatie  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DAmateurs  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2016 
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen-Mildam  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2016 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2015 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2016 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2016 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  OG Drachten  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2015 
 Onderlinge Competitie  RDS Sint Oedenrode  2016 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2016 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2015 
 Onderlinge Competitie   WDV Winterswijk  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Damclub  Lent  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2015/2016 
 Onderlinge Competitie DC  Dronten  2015/2016 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Kersttoernooi  Belgie  2015 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Krokus  Belgie  2016 
 Onderlinge Competitie Eksel Rapid  Belgie  2016 
 Onderlinge Competitie Najaar  Witte van Moort Westerhaar  2015 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2015/2016 
 Onderlinge Competitie TTS  Troch Tinken Sterk  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Voorjaar  Witte van Moort Westerhaar  2016 
 Open  USA  2015 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2015 
 Open 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2015 
 Open Bashkortostan  Rusland  2016 
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2016 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2015 
 Open H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2015 
 Open Herfstkampioenschap  DOS Delft  2015 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2015 
 Open Kampioenschap van  Den Haag  2016 
 Open Kampioenschap van  KDC Katwijk  2016 
 Open NK Benjamins Jongens  Denk en Zet Culemborg  2016 
 Open NK Benjamins Meisjes  Denk en Zet Culemborg  2016 
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2016 
 Open rapid  DIOS-Eureka  2016 
 Open Sneldamkampioenschap van  ZHDB  2016 
 Open Sneldamkampioenschap van  Constant-Charlois Rotterdam  2016 
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht  2016 
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag  2016 
 Open Sneldamkampioenschap van  Westland  2016 
 Open Sneldamtoernooi 1  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Sneldamtoernooi 2  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Sneldamtoernooi 3  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Sneldamtoernooi Finale  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Udense 40 jaar DOG.  PNDB  2016 
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2015 
 Overijssels Kampioenschap Barrage  PODB  2016 
 Overijssels Kampioenschap Barrage 1e klasse  PODB  2016 
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 
 Paaseitoernooi  Den Haag  2016 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2016 
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2015 
 Piet Scheeres Competitie  De Hofstad Dammers  2015/2016 
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  PGD  2016 
 Play Offs Afrikaans ploegenkampioenschap  Buitenland  2015 
 Playoffs Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2016 
 Plusminus 55 Toernooi Groep A  Lent  2015 
 Plusminus 55 Toernooi Groep B  Lent  2015 
 Polen - Sakha  Buitenland  2015 
 Polish Open Karpacz  Buitenland  2015 
 Polska Gra Open  Polen  2015 
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  PNDB  2015 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2016 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2016 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen  PGD  2016 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen  PGD  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2015 
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2015 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2015 
 Provinciaal Kampioenschap  PLDB  2015/2016 
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2015/2016 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  UPDB  2016 
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse  UPDB  2016 
 Provinciaal Kampioenschap 50+  PFDB  2016 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2015 
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  UPDB  2016 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PGD  2016 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  ZHDB  2016 
 Provinciaal sneldamkampioenschap teams  DDB  2015/2016 
 Provinciaal sneldamkampioenschap van  PLDB  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  PGD  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  PLDB  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  PODB  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  ZHDB  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2015/2016 
 Provinciale Bekercompetitie  PNDB  2015/2016 
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2015/2016 
 Provinciale Bekercompetitie teams  DDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  DDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  DZHZ  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2015/2016 
 Raj Narain Srefidensi Open  Suriname  2015 
 Rapid Competitie  DAmateurs  2015/2016 
 Rapid Georgiev - Ndjofang Izmir  Buitenland  2015 
 Rapid kampioenschap van  DZHZ  2015 
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2016 
 Rapid match Georgiev - Sipma  GDB  2015 
 Rapidkampioenschap van  Rusland  2016 
 Rien van Setten beker  De Hofstad Dammers  2015/2016 
 Riga Open  Letland  2016 
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld  PODB  2016 
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld  PODB  2015 
 Roethof Open  Suriname  2016 
 Salou Blitz  Buitenland  2016 
 Salou Open  Buitenland  2016 
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2016 
 Serie National Cannes Open  Buitenland  2016 
 Simultaan 45 jaar RDS Roel Boomstra  RDS Sint Oedenrode  2016 
 Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Jitse Slump  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Roel Boomstra  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Simultaan Lorens Hoeve  IJmuiden  2016 
 Simultaan Martin van der Sluis  Samen Sterk  2015 
 Simultaan Roel Boomstra Breskens  Zeeuws-Vlaanderen  2016 
 Simultaan Wouter Sipma bij  RDC Rijnsburg  2016 
 Simultaan Yuen Wong  Bornse Damvereniging Borne  2015 
 Sinterklaas sneldammen  Denk en ZDV   2015 
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2015/2016 
 Sneldamkampioenschap  Eureka Heerlen  2015 
 Sneldamkampioenschap  Huizum  2016 
 Sneldamkampioenschap van  Damclub Roermond  2015/2016 
 Sneldamkampioenschap van  Rusland  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK  GDB  2015 
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH  GDB  2015 
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH  GDB  2015 
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK  GDB  2015 
 Sneldammen  RDC Rijnsburg  2015/2016 
 Sneldammen NK Junioren  Witte van Moort Westerhaar  2016 
 Sneldamtoernooi NK Pupillen & NK Aspiranten  ZHDB  2016 
 Supercup  UPDB  2016 
 Terrasdammen Genk  Belgie  2015 
 Thailand Open Blitz  Buitenland  2016 
 Thailand Open Jomtien  Buitenland  2016 
 Thailand Open Rapid  Buitenland  2016 
 Tia Kone  Ivoorkust  2016 
 Tsjechie Open  Buitenland  2015 
 Vechtstreektoernooi  UPDB  2016 
 Veteranenkampioenschap van  PLDB  2015 
 Victorie Plaza Toernooi Alkmaar  SNA Heerhugowaard  2016 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2015 
 Vlaams kampioenschap Blitz teams  Belgie  2015 
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2016 
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Voorjaarscompetitie  Damclub Roermond  2015/2016 
 Voorjaarscompetitie Jeugd damclub  Naaldwijk  2016 
 Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2015/2016 
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk  Loosdrecht  2015 
 Voorrondes Damnacht  Witte van Moort Westerhaar  2015 
 Voorrondes interne competitie  KDC Katwijk  2015 
 Vrouwencup van  Rusland  2015 
 Vrouwenkampioenschap van  China  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  Litouwen  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2015 
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2016 
 Vrouwenrapidkampioenschap van  Rusland  2016 
 Vrouwensneldamkampioenschap van  Rusland  2016 
 Wereldkampioenschap Emmen  KNDB  2015 
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan  Almere  2015 
 West-Brabants kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2016 
 West-Brabants kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2016 
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Winterkampioenschap Jeugd Damclub  Naaldwijk  2015 
 WK Blitz Izmir  Turkije  2016 
 WK Blitz Izmir  Turkije  2015 
 WK Blitz Vrouwen Izmir  Turkije  2016 
 WK Blitz Vrouwen Izmir  Turkije  2015 
 WK Cadets Boys Beilen  KNDB  2015 
 WK Cadets Girls Beilen  KNDB  2015 
 WK FRYSK!  DFS  2016 
 WK Hopes Boys Beilen  KNDB  2015 
 WK Hopes Girls Beilen  KNDB  2015 
 WK Juniors Boys Beilen  KNDB  2015 
 WK Juniors Girls Beilen  KNDB  2015 
 WK Minicadets Boys Beilen  KNDB  2015 
 WK Minicadets Girls Beilen  KNDB  2015 
 WK Rapid Izmir  Turkije  2016 
 WK Rapid Izmir  Turkije  2015 
 WK Rapid Vrouwen Izmir  Turkije  2016 
 WK Rapid Vrouwen Izmir  Turkije  2015 
 WK-match Georgiev - Ndjofang Izmir  Buitenland  2015 
 Womenopen Bashkortostan  Rusland  2016 
 Zomer sneldamtoernooi  Assen  2015/2016 
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2015 
 Zomercompetitie  Raes Damclub Maastricht  2015 
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2015 
 Zomercompetitie Damclub  Lent  2015 
 Zomerrapid  020  2015 
 Zomertoernooi  Assen  2015 
 Zwarte Steen Bokaal  PODB  2016