Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2016/2017: 
 17e Dammen op de Dijk  Loosdrecht  2016 
 27e Zomercompetitie Friesland  PFDB  2016 
 29ste Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2016 
 2e Steenwieker damdag  Steenwijk 36  2016/2017 
 50 -65 plus  DCH Heerenveen-Mildam  2017 
 5e Bobolitoernooi  Boboli Bunschoten  2016 
 6e Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2016 
 Afrikaans Kampioenschap Bamako  Buitenland  2016 
 AK Aspiranten M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Aspiranten Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Junioren M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Junioren Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Pupillen M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Pupillen Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Veteranen Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 Anton Jurg Toernooi  PODB  2017 
 Aziatisch Kampioenschap Tashkent  Buitenland  2017 
 Aziatisch Kampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent  Buitenland  2017 
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 Baltic Club Cup Riga  Buitenland  2016 
 Barrage FK  PFDB  2017 
 Barrage Halve Finale NK  KNDB  2017 
 Barrage Kampioenschap van  DFS  2017 
 Barrage Kampioenschap van  Belgie  2017 
 Barrage NK Aspiranten  KNDB  2016 
 Barrage NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2017 
 Barrage WC Youth Turkish Draughts  Turkije  2016 
 Bekercompetitie  UPDB  2017 
 Bekerkampioenschap van  Rusland  2016 
 Bekertoernooi   DZHZ  2017 
 Bekertoernooi  IJmuiden  2016/2017 
 Blitz Barrage EK Landenteams  Buitenland  2016 
 Blitz Heerhugowaard Open  PNHDB  2016 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2016 
 Blitz Open Ouagadougou  Burkina Faso  2016 
 Blitz Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 
 Blitz Valneris - Groenendijk  GDB  2016 
 Blitz WK Cadets Boys Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Cadets Girls Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Hopes Boys Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Hopes Girls Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Juniors Boys Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Juniors Girls Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Minicadets Boys Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Minicadets Girls Izmir  Buitenland  2016 
 Blitzkampioenschap van Afrika Bamako  Buitenland  2016 
 Brabant Cup Finale  PNDB  2017 
 Brabant Cup voorronde  PNDB  2017 
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  PNDB  2017 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2016/2017 
 Brunssum Open  PLDB  2016 
 Bryansk Open  Rusland  2016 
 Campionato Italiano   Italie  2016 
 Campionato Italiano   Italie  2016 
 Campionato Italiano   Italie  2016 
 Campionato Italiano Assoluto  Italie  2016 
 Campionato Italiano Veterani  Italie  2017 
 Campionato Italiano Youth  Italie  2017 
 Cannes Open  Buitenland  2017 
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2017 
 Championnat Excellence  Burkina Faso  2016 
 Championnat Honneur  Burkina Faso  2016 
 Championnat interéquipes LRNP  Frankrijk  2017 
 Championnat Serie National  Burkina Faso  2016 
 Children of Asia Yakutsk Boys  Buitenland  2016 
 Children of Asia Yakutsk Girls  Buitenland  2016 
 Clubkampioenschap  Aagtekerke  2016/2017 
 Clubkampioenschap  Damclub Roermond  2016/2017 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2016/2017 
 Computer Olympiade Leiden  Rapid CCD  2016 
 Coppa Citta di Latina  Italie  2017 
 Coppa Citta di Latina 2° gruppo  Italie  2017 
 Coppa Città di Verona  Italie  2017 
 Coupe Drancy 1/Le Mans (8è of finale)  Frankrijk  2017 
 Coupe Nationale  Ivoorkust  2016 
 DamFeest  Constant-Charlois Rotterdam  2016 
 Damfeest Asgar Dordrecht  DZHZ  2017 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2016/2017 
 Dijks Leijssen Advocaten & Rechtsanwälte Damdag Westerhaar  PODB  2016 
 Domstadtoernooi  UPDB  2017 
 Eemland  UPDB  2017 
 Eierdammen  Van Stigt Thans Schiedam  2017 
 Eieren Dammen  SDC Sneek  2016/2017 
 Eindejaarstoernooi Texel  Oosterend Texel  2016 
 EK Blitz Cannes  Buitenland  2017 
 EK Blitz Vrouwen Cannes  Buitenland  2017 
 EK Boys Cadets Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Boys European Hopes Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Boys Juniors Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Boys Minicadets Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Boys U26 Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls Cadets Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls European Hopes Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls Juniors Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls Minicadets Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls U26 Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B10 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B10 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B13 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B13 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B16 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B16 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B19 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B19 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B26 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B26 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G10 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G10 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G13 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G13 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G16 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G16 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G19 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G19 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G26 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G26 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Landenteams Tallinn  Buitenland  2016 
 EK Veteranen Korbach  Buitenland  2016 
 EK Vrouwen Izmir  Buitenland  2016 
 Europees Kampioenschap Izmir  Buitenland  2016 
 Feanster Toer Bokaal  Troch Tinken Sterk  2016/2017 
 Finale  DOG Uden  2017 
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Woubrugge  Scholen  2017 
 Finale NK-Schooldammen Welpen Gramsbergen  Scholen  2017 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2017 
 Finale Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2017 
 Finale schooldammen Noord-Holland pupillen  Scholen  2017 
 Finale schooldammen Noord-Holland welpen  Scholen  2017 
 FK sneldammen  PFDB  2017 
 Fryslân Open  DFS  2017 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  GDB  2016/2017 
 Geleen 64-100-144  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2017 
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  DFS  2017 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Aspiranten Culemborg  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Aspiranten Gouda  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Aspiranten Hoogeveen  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Pupillen Culemborg  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Pupillen Julianadorp  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2017 
 Halve Finale NK Welpen  KNDB  2017 
 Haringbokaal  Scheveningen  2017 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2016/2017 
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2016 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2017 
 Heritage Open  Zenderstad IJsselstein  2016 
 Heuvelrug  UPDB  2017 
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2016 
 HF Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2016 
 Individueel bekertoernooi  DDB  2017 
 Interclub  Belgie  2016/2017 
 Interclub  Ivoorkust  2016/2017 
 Interland Italie - Polen  Italie  2017 
 Interland Suriname - Belgie  KNDB  2016 
 Internationaal Toernooi Lublin  Buitenland  2017 
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2017 
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid  KNDB  2016 
 Jubileumtoernooi 100 jaar  Den Haag  2017 
 Jubileumtoernooi 100 jaar  Den Haag  2017 
 Kampioenschap (Halve Finale) van  Suriname  2017 
 Kampioenschap (voorronde) van  Suriname  2017 
 Kampioenschap Fries dammen  DFS  2017 
 Kampioenschap van  Belgie  2017 
 Kampioenschap van  Brazilie  2016 
 Kampioenschap van  Curacao  2016 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2017 
 Kampioenschap van  Duitsland  2017 
 Kampioenschap van  Estland  2017 
 Kampioenschap van  Frankrijk  2016 
 Kampioenschap van  Ivoorkust  2016 
 Kampioenschap van  Kameroen  2016 
 Kampioenschap van  Letland  2017 
 Kampioenschap van  Litouwen  2017 
 Kampioenschap van  Mongolie  2017 
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2017 
 Kampioenschap van  Suriname  2017 
 Kampioenschap van  Ukraine  2016 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2017 
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2017 
 Kampioenschap van Gelderland - Aspiranten  GDB  2017 
 Kampioenschap van Gelderland - Junioren  GDB  2017 
 Kampioenschap van Gelderland - Pupillen  GDB  2017 
 Kampioenschap van Gelderland - Welpen  GDB  2017 
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2017 
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2016 
 Kloksimultaan Ben Provoost  Aagtekerke  2017 
 Kloksimultaan Koos van Amerongen  Zenderstad IJsselstein  2017 
 Ktar Nijmegen Open  GDB  2016 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2017 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2016 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2016/2017 
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel  Belgie  2017 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2017 
 Limburgse Beker  Belgie  2016/2017 
 Lishui Open  China  2016 
 LNJD Championnat Régionale 1  Frankrijk  2017 
 LNJD Championnat, Régionale 2  Frankrijk  2017 
 LRNP individuel  Frankrijk  2016 
 Match Den Haag - Suriname  ZHDB  2016 
 Match Valneris - Groenendijk  GDB  2016 
 Memorial  Sranti  2017 
 Minsk  Wit-Rusland  2016 
 Misker massasimultaan  Hijken DTC  2016 
 MTB Jeugdtoernooi  DDB  2016 
 MTB Open International Tournament Hoogeveen  DDB  2016 
 Najaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2017 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2016/2017 
 Nationale Jeugddamdag  KNDB  2016 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2017 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2016 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2017 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2017 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2017 
 Nieuwjaartoernooi  RDC Rijnsburg  2017 
 Nijmegen Open NK  KNDB  2016 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2017 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  2016 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2017 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Heerhugowaard  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Huissen  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen IJsselsteijn  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Kapelle  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Oude Pekela  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Wapenveld  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Gouda  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Heerhugowaard  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Hoogeveen  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Kapelle  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Laren  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2017 
 NK voor Clubteams  KNDB  2016 
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2017 
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2017 
 OC DC Lent Finalegroepen  Lent  2016/2017 
 Oefenwedstrijd Damkring Emmeloord - SSS Kampen  Damkring Emmeloord  2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  Damclub Dordrecht  2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2017 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2017 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Onderlinge Competitie  020  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Bolsward Workum Combinatie  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2016 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DAmateurs  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2016 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen-Mildam  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2017 
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2016 
 Onderlinge Competitie   DOG Uden  2017 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2017 
 Onderlinge Competitie  Dronten  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2017 
 Onderlinge Competitie  OG Drachten  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2016 
 Onderlinge Competitie  RDS Sint Oedenrode  2017 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2017 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2017 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2016 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Onderlinge Competitie   WDV Winterswijk  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2016/2017 
 Onderlinge Competitie 1  Constant-Charlois Rotterdam  2016/2017 
 Onderlinge Competitie 2016/  DIOS-Eureka  2017 
 Onderlinge Competitie Damclub  Lent  2016 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2016/2017 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2016 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2016/2017 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Kersttoernooi  Belgie  2016 
 Onderlinge Competitie Eksel Rapid  Belgie  2017 
 Onderlinge Competitie Najaar  Witte van Moort Westerhaar  2016 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2016/2017 
 Onderlinge Competitie Voorjaar  Witte van Moort Westerhaar  2017 
 Onderlinge Maandag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2016 
 Onderlinge Maandag Jeugd Gevorderden 2  HDC Hoogeveen  2017 
 Onderlinge Vrijdag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2016 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2017 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2016 
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2016 
 Open Bashkortostan  Rusland  2017 
 Open Delfland   DOS Delft  2017 
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2017 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2017 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2016 
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2016 
 Open Herfstkampioenschap  DOS Delft  2016 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2016 
 Open Kampioenschap van  Burkina Faso  2016 
 Open Kampioenschap van  Westland  2017 
 Open NK Benjamins Jongens  Denk en Zet Culemborg  2017 
 Open NK Benjamins Meisjes  Denk en Zet Culemborg  2017 
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2017 
 Open sneldamkampioenschap van  ZHDB  2017 
 Open sneldamkampioenschap van  Westland  2017 
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2016 
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2017 
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2017 
 Paaseitoernooi  Den Haag  2017 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2017 
 Panamerikaans Kampioenschap Sao Paolo   Buitenland  2016 
 Persoonlijk Kampioenschap Eerste klasse  UPDB  2017 
 Persoonlijk Kampioenschap Hoofdklasse  UPDB  2017 
 Persoonlijk Kampioenschap Tweede klasse  UPDB  2017 
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2016 
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2016 
 Piet Scheeres Competitie  De Hofstad Dammers  2016/2017 
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2016 
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  PGD  2017 
 Play Offs EK Blitz Cannes  Buitenland  2017 
 Play Offs EK Landenteams  Buitenland  2016 
 Plusminus 55 Toernooi Groep A  Lent  2016 
 Plusminus 55 Toernooi Groep B  Lent  2016 
 Polish Open Karpacz  Buitenland  2016 
 Polska Gra Open  Polen  2016 
 Provinciaal bekertoernooi individueel  PNDB  2016 
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  PNDB  2016 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2017 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2017 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap DZHZ en  ZHDB  2017 
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2017 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2017 
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  2017 
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  PLDB  2016/2017 
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2016/2017 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2016 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PGD  2017 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PLDB  2017 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PZDB  2017 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  ZHDB  2017 
 Provinciaal sneldamkampioenschap teams  DDB  2016/2017 
 Provinciale Bekercompetitie  PGD  2017 
 Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2017 
 Provinciale Bekercompetitie  PODB  2017 
 Provinciale Bekercompetitie  ZHDB  2017 
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2016/2017 
 Provinciale Bekercompetitie  PLDB  2016/2017 
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2016 
 Provinciale Clubcompetitie  DDB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  DZHZ  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2016/2017 
 Rapid 2016/  DIOS-Eureka  2017 
 Rapid Barrage Play Offs EK Landenteams   Buitenland  2016 
 Rapid competitie   DAmateurs  2016/2017 
 Rapid kampioenschap van  DZHZ  2016 
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2017 
 Rapid Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 
 Rapid Valneris - Groenendijk  GDB  2016 
 Rien van Setten beker  De Hofstad Dammers  2016/2017 
 Riga Open  Letland  2017 
 Riga Open Juniors  Letland  2017 
 Salou Open  Buitenland  2017 
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2017 
 Sarthe Championnat-Honneur  Frankrijk  2017 
 Serie Excellence Cannes Open  Buitenland  2017 
 Serie National Cannes Open  Buitenland  2017 
 Simultaan Dam/Schaak  Damkring Emmeloord  2016 
 Simultaan Rob Clerc  ZHDB  2016 
 Simultaan Wouter Sipma Breskens  Zeeuws-Vlaanderen  2017 
 Simultaan Yuen Wong BDV 2016  Bornse Damvereniging Borne  2016 
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2016/2017 
 Sneldamkampioenschap  DIOS-Eureka  2016 
 Sneldamkampioenschap  Huizum  2017 
 Sneldamkampioenschap eerste klasse/tweede klasse  UPDB  2017 
 Sneldamkampioenschap hoofdklasse  UPDB  2017 
 Sneldamkampioenschap Nijmegen Open  Lent  2016 
 Sneldamkampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK  GDB  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH  GDB  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH  GDB  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK  GDB  2016 
 Sneldammen 5e Bobolitoernooi  Boboli Bunschoten  2016 
 Sneldammen Brunssum Open  PLDB  2016 
 Sneldamtoernooi  Constant-Charlois Rotterdam  2016 
 Sneldamtoernooi NK Pupillen  ZHDB  2017 
 Superblitz World Cup Ufa  Buitenland  2017 
 Supercup  UPDB  2017 
 Turkish Open Izmir  Buitenland  2017 
 Vechtstreektoernooi  UPDB  2017 
 Veteranenkampioenschap   PLDB  2017 
 Veteranenkampioenschap van   PLDB  2016 
 Viertallencompetitie OGD  PGD  2016/2017 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2016 
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2017 
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2017 
 Voorjaarscompetitie jeugd  Naaldwijk  2017 
 Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2016/2017 
 Voorrondes 17e Dammen op de Dijk  Loosdrecht  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2017 
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2016 
 WC Boys U10 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Boys U13 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Boys U16 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Girls U10 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Girls U13 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Girls U16 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC U19 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Variant Oudenbosch  2017 
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel  De Variant Oudenbosch  2017 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  2017 
 West-Brabants Kamp. H kl snel  De Variant Oudenbosch  2017 
 Wintercompetitie Jeugd Damclub  Naaldwijk  2016 
 WK Blitz Izmir  Turkije  2017 
 WK Cadets Boys Izmir  Buitenland  2016 
 WK Cadets Girls Izmir  Buitenland  2016 
 WK FRYSK!  DFS  2017 
 WK Hopes Boys Izmir  Buitenland  2016 
 WK Hopes Girls Izmir  Buitenland  2016 
 WK Juniors Boys Izmir  Buitenland  2016 
 WK Juniors Girls Izmir  Buitenland  2016 
 WK match vrouwen Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 
 WK Minicadets Boys Izmir  Buitenland  2016 
 WK Minicadets Girls Izmir  Buitenland  2016 
 WK Rapid Izmir  Turkije  2017 
 WK Rapid Vrouwen Izmir  Turkije  2017 
 WK-match Groenendijk - Boomstra  KNDB  2016 
 World Cup Finale Ufa  Buitenland  2017 
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2016 
 Zomercompetitie  Lent  2016 
 Zomercompetitie  Raes Damclub Maastricht  2016 
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2016 
 Zomercompetitie  Scheveningen  2016 
 Zomerrapid  020  2016 
 Zomertoernooi  Assen  2016 
 Zwarte Steen Bokaal  PODB  2016/2017