Toernooibase
HOME
|
LAST IN DATABASE
|
RATINGS
|
TOURNAMENTS
|
NEWS
|
GAMES
|
POSITIONS
|
LINKS
|
Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2018/2019:
ABC Teamchampionship
Buitenland
2019
D
ABC Youth Championship
Buitenland
2019
D
Abidjan Open World Cup
Ivoorkust
2019
D
Ad Random Opening Naarden
Noord-Holland
2019
D
Afrikaans Kampioenschap Thiès
Buitenland
2018
D
Aziatisch Kampioenschap Tashkent
Buitenland
2019
D
Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent
Buitenland
2019
D
B10 Jeugdkampioenschap van
Ukraine
2019
D
B16 Jeugdkampioenschap van
Ukraine
2019
D
Barrage HF NK Algemeen
KNDB
2019
D
Barrage HF NK Vrouwen
KNDB
2019
D
Barrage Masters Tournament Valentin Nyambi
Kameroen
2019
D
Barrage Provinciaal Kampioenschapp Hoofdklasse
Utrecht
2019
D
Bekercompetitie
HDC Hoogeveen
2018/2019
D
Bekercompetitie
SSS Kampen
2018/2019
D
Bekercompetitie
Van Stigt Thans Schiedam
2018
D
Bekercompetitie
Witte van Moort Westerhaar
2018/2019
D
Bekertoernooi
Z-Holland Zuid
2019
D
Bekertoernooi
IJmuiden
2018/2019
D
Bekertoernooi
Raes Damclub Maastricht
2019
D
Bekertoernooi
Raes Damclub Maastricht
2018
D
Bergamo Open
Italie
2019
D
Bholasingh Open Sneldamtoernooi
CTD Arnhem
2019
D
Blindsimultaan Ton Sijbrands NK
Gelderland
2019
D
Blitz Boomstra - Shvartsman
KNDB
2019
D
Blitz Golubeva - Sadowska Riga
Buitenland
2018
D
Blitz kampioenschap van
Belgie
2018
D
Blitzkampioenschap van Afrika Thiès
Buitenland
2018
Bliz Nacional
Dominicaanse Republiek
2019
D
Brabant Cup Finale
Noord-Brabant
2019
D
Brabant Cup Halve Finale
Noord-Brabant
2019
D
Brabant Cup Kwartfinale
Noord-Brabant
2019
Brabants Kampioenschap Sneldammen
Noord-Brabant
2019
D
Bram Limburg Bokaal
Den Haag
2018/2019
D
Brunssum Open NK
KNDB
2018
D
Bunscote Open
VPDB
2018
D
Campeoanato Nacional de juego de Damas
Dominicaanse Republiek
2019
D
Campionato Italiano Veterani
Italie
2019
D
Championnat Interclub
Ivoorkust
2019
D
Championnat Interclub
Ivoorkust
2018
D
Championnat militaire et paramilitaire 2ème édition
Ivoorkust
2018
D
Championnat Sarthe
Frankrijk
2018/2019
D
Championnat Serie National
Burkina Faso
2018
D
Championnats Africains des Femmes
Ivoorkust
2018
D
Championnats Africains des Juniors
Ivoorkust
2018
D
Champions League
IJmuiden
2019
D
Clubkampioenschap
Aagtekerke
2018/2019
D
Clubkampioenschap
RDC Rijnsburg
2018/2019
D
Clubkampioenschap
Van Stigt Thans Schiedam
2018
D
Clubkampioenschap Rapiddammen
Damclub Roermond
2018/2019
D
Coppa Città di Mori
Italie
2018
D
Coppa Città di Mori 2nd class
Italie
2018
D
Coppa Città di Mori 3rd class
Italie
2018
D
Coppa Città di Verona
Italie
2019
D
Coupe de France (par equipe)
Frankrijk
2019
D
Coupe Le Mans/Bourgoin-Jallieu-Montelimar 1/4
Frankrijk
2019
D
Coupe Mont De Marsan / Le Mans 5-8e
Frankrijk
2019
D
Coupe Toulouse / Le Mans 5-6e
Frankrijk
2019
D
Curacao National Challenge
Curacao
2019
D
Curacao Open Challenge
Buitenland
2018
D
Damavondtoernooi
DSS Zwartsluis
2018/2019
D
Dammen op de Dijk
DC Hilversum
2019
D
Dammen op de Dijk
DC Hilversum
2018
D
DANE Tournament
Kameroen
2019
D
DANE Tournament
Kameroen
2019
D
De Hofstad Prijs
De Hofstad Dammers
2018/2019
D
Domstadtoernooi
Utrecht
2019
D
EDC Superblitz Cup Moskou
Buitenland
2018
Eemlandtoernooi
Utrecht
2019
D
EK Blitz Netanya
Buitenland
2018
EK Boys Cadets Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Boys Hopes Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Boys Juniors Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Boys Minicadets Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Boys U26 Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Girls Cadets Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Girls Hopes Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Girls Juniors Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Girls Minicadets Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Girls U26 Vilnius
Buitenland
2018
D
EK Jeugd Blitz
Buitenland
2018
EK Jeugd Rapid
Buitenland
2018
EK Rapid Netanya
Buitenland
2018
EK Veteranen Porechie
Buitenland
2018
D
EK Vrouwen Moskou
Buitenland
2018
D
Europees Kampioenschap Moskou
Buitenland
2018
D
Expositie Damtoernooi - Grootmeesters
Dampromotie
2018
D
Expositie Damtoernooi - Huisdammers
Dampromotie
2018
D
Expositie Damtoernooi - Invitatie
Dampromotie
2018
D
Feanster Toer Bokaal
Troch Tinken Sterk
2018/2019
D
Final National Championship D1
Ivoorkust
2018
D
Finale Cup
Mongolie
2018
D
Finale Heritage Open
Zenderstad
2018
D
Finale Nationale Bekercompetitie
KNDB
2019
D
Finale NK-Schooldammen Pupillen Schagen
Scholen
2019
Finale NK-Schooldammen Welpen Heerde
Scholen
2019
Finale Onderlinge Competitie
DOG Uden
2019
D
Finale Onderlinge Competitie
Samen Sterk
2019
D
Finale Provinciale Bekercompetitie
Noord-Holland
2019
D
Finale Schooldammen Groningen Pupillen
Scholen
2019
Finale Schooldammen Groningen Welpen
Scholen
2019
Finale Schooldammen Limburg
Scholen
2019
Finale Schooldammen Pupillen ZHZ
Scholen
2019
Finale Schooldammen Welpen ZHZ
Scholen
2019
FK 50-65 plus
DCH Heerenveen - Mildam
2019
D
FK Sneldammen
Friesland
2019
D
FK Sneldammen jeugd
Friesland
2019
D
Fries damkampioenschap van
IJmuiden
2018
D
Fryslân Kup
De Skyfkes
2019
D
Fryslân Open
Frysk Spul
2019
D
Furiebokaal
JoCoDam
2018/2019
D
G10 Jeugdkampioenschap van
Ukraine
2019
D
G16 Jeugdkampioenschap van
Ukraine
2019
D
Geleen 64-100-144
CEMA - De Vaste Zet Geleen
2019
D
Gerwin Kolkman
Drenthe
2018
D
Golden Prague
Buitenland
2019
D
Grutmastertoernoai barrage
Frysk Spul
2019
D
Grutmastertoernoai Fryslân Open
Frysk Spul
2019
D
Halve Finale A Kampioenschap van
Curacao
2018
D
Halve Finale B Kampioenschap van
Curacao
2018
D
Halve Finale NK Algemeen
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Aspiranten
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Pupillen Baarn
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Pupillen Eindhoven
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Sneldammen Pupillen
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Sneldammen Welpen
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Vrouwen
KNDB
2019
D
Halve Finale NK Welpen
KNDB
2019
D
Halve Finale Provinciaal Jeugdkampioenschap
Friesland
2019
D
HANNN Fitter Brein Blind Quatre-Mains
Drenthe
2019
D
Haringbokaal
Scheveningen
2018/2019
D
Harry de Hardt Bokaal
Den Haag
2018/2019
D
Heerhugowaard Open
SNA Heerhugowaard
2018
D
Hepie Koelstra Open
DCT Twijzelerheide
2019
D
Herfst sneldamtoernooi
DCT Twijzelerheide
2018/2019
D
Herfstcompetitie Jeugd
Naaldwijk
2018
D
Herfstkampioenschap
DOS Delft
2018
D
Heritage Open
Zenderstad
2018
D
Heuvelrugtoernooi
Utrecht
2019
D
HF Kampioenschap van
Wit-Rusland
2018
D
HF Vrouwenkampioenschap van
Wit-Rusland
2018
D
House Warming Toernooi
Den Haag
2018
D
IMSA World Masters blitz men
Buitenland
2019
D
IMSA World Masters blitz women
Buitenland
2019
D
IMSA World Masters rapid men
Buitenland
2019
D
IMSA World Masters rapid women
Buitenland
2019
D
Interclub
Belgie
2018/2019
D
Interéquipes Ligue Hauts-de-France
Frankrijk
2018/2019
D
Internationaal Toernooi Lublin
Buitenland
2019
D
Jan Bijl Cup
Steenwijk 36
2018/2019
D
Jan van der Zwan Cup
Gelderland
2019
D
Jeugd Competitie
SNA Heerhugowaard
2018/2019
D
Jeugdkampioenschap U20
Suriname
2018
D
Jeugdkampioenschap van
Belgie
2019
D
Jeugdkampioenschap van
Ukraine
2019
D
Jeugdkampioenschap van (JUNCAD)
Belgie
2019
D
Jeugdkampioenschappen van Azië Tashkent
Buitenland
2019
Jeugdtoernooi Culemborg
Denk en Zet Culemborg
2018
D
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid
KNDB
2018
D
Joop Meure DamZ! toernooi
Haarlemse Damclub
2019
D
Joop Meure Toernooi
Haarlemse Damclub
2019
D
Juniors National Championship
Ivoorkust
2018
D
Kampioenschap 65+
Utrecht
2018
D
Kampioenschap van
Belgie
2019
D
Kampioenschap van
Bonaire
2018
D
Kampioenschap van
China
2019
D
Kampioenschap van
Constant-Charlois Rotterdam
2018/2019
D
Kampioenschap van
Curacao
2018
D
Kampioenschap van
Damclub Roermond
2018/2019
D
Kampioenschap van
Duitsland
2019
D
Kampioenschap van
Estland
2019
D
Kampioenschap van
Frankrijk
2018
D
Kampioenschap van
Israel
2019
D
Kampioenschap van
Israel
2018
D
Kampioenschap van
Italie
2018
D
Kampioenschap van
Letland
2019
D
Kampioenschap van
Litouwen
2019
D
Kampioenschap van
Mongolie
2019
D
Kampioenschap van
Polen
2019
D
Kampioenschap van
Polen
2018
D
Kampioenschap van
Portugal
2019
Kampioenschap van
RDC Rijnsburg
2019
D
Kampioenschap van
Rusland
2019
D
Kampioenschap van
Tsjechie
2019
D
Kampioenschap van
Ukraine
2018
D
Kampioenschap van
Wit-Rusland
2019
D
Kampioenschap van Arnhem
CTD Arnhem
2019
D
Kampioenschap van Gelderland - Pupillen
Gelderland
2019
D
Kampioenschap van Gelderland - Welpen
Gelderland
2019
D
Kampioenschap van Landgraaf
DVS Schaesberg
2018/2019
D
Kampioenschap van Schiedam
Van Stigt Thans Schiedam
2019
D
Kerst de Jong toernooi
IJmuiden
2018
D
Kerst sneldammen
Constant-Charlois Rotterdam
2018
D
Kersttoernooi
VPDB
2018
D
Kloksimultaan Arnaud Cordier Wattrelos
Frankrijk
2018
D
Kloksimultaan Hin Wong
CTD Arnhem
2018
D
Ladder Competitie Damclub
Lent
2018/2019
D
Limburgs kampioenschap Blitz individueel
Belgie
2019
D
Limburgs kampioenschap Blitz teams
Belgie
2018/2019
D
Limburgs kampioenschap individueel
Belgie
2018/2019
D
Limburgs kampioenschap Rapid individueel
Belgie
2019
D
Limburgs Kampioenschap Sneldammen jeugd
Limburg
2019
D
Limburgs Kampioenschap teams
Belgie
2019
D
Limburgse Beker
Belgie
2018/2019
D
Lishui Open
China
2018
D
LNJD Championnat Régional
Frankrijk
2019
D
Masters Tournament Valentin Nyambi
Kameroen
2019
D
Mello Koolman
Het Noorden
2018
D
Memorial Gerwin Kolkman
Drenthe
2019
D
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren
Witte van Moort Westerhaar
2019
D
Minsk
Wit-Rusland
2018
D
MTB jeugdtoernooi
HDC Hoogeveen
2018
D
MTB Open International Tournament Hoogeveen
Drenthe
2018
D
Najaarscompetitie
CEMA - De Vaste Zet Geleen
2018
D
National Championship D1
Ivoorkust
2018
D
National Championship D2
Ivoorkust
2018
D
Nationale Bekercompetitie
KNDB
2019
D
Nationale Clubcompetitie
KNDB
2018/2019
D
Nationale Jeugddamdag
KNDB
2018
D
Nederlands Kampioenschap Algemeen
KNDB
2019
D
Nederlands Kampioenschap Aspiranten
KNDB
2018
D
Nederlands Kampioenschap categorie B
KNDB
2019
D
Nederlands Kampioenschap categorie C
KNDB
2019
D
Nederlands Kampioenschap Junioren
KNDB
2019
D
Nederlands Kampioenschap Vrouwen
KNDB
2019
D
Nelis Caffa Super Cup
Zuid-Holland
2018
D
Nieuwjaarssneldamgala
Huizum
2019
D
Nijmegen Open
Gelderland
2018
D
NK Aspiranten Meisjes
KNDB
2019
D
NK Junioren Meisjes
KNDB
2019
D
NK Pupillen Algemeen
KNDB
2019
D
NK Pupillen Meisjes
KNDB
2019
D
NK Schooldammen HF Pupillen Amstelveen
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Pupillen Dongen
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Pupillen Huissen
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Pupillen Laren
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Pupillen Rinsumageest
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Pupillen Wageningen
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Welpen Enschede
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Welpen Gramsbergen
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Welpen Heerlen
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Welpen Hoogblokland A
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Welpen Hoogblokland B
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Welpen Nieuwerbrug
Scholen
2019
NK Schooldammen HF Welpen Rinsumageest
Scholen
2019
NK Sneldammen
KNDB
2019
D
NK Sneldammen Jeugd
KNDB
2019
D
NK Sneldammen Jeugdteams
KNDB
2019
D
NK Sneldammen Junioren
KNDB
2019
D
NK Sneldammen Vrouwen
KNDB
2019
D
NK voor Clubteams Pupillen
KNDB
2018
D
NK voor Clubteams Welpen en Aspiranten/Junioren
KNDB
2018
D
NK Welpen Algemeen
KNDB
2019
D
NK Welpen Meisjes
KNDB
2019
D
Oefenwedstrijd EDC Enschede - Twentes Eerste
EDC Enschede
2018
D
Oliebollendammen
Van Stigt Thans Schiedam
2018
D
Onderlinge Bekercompetitie
Damclub Dordrecht
2018
D
Onderlinge Bekercompetitie
Huizum
2019
D
Onderlinge Competitie
020
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
ADC Alphen aan den Rijn
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
ADG Amersfoort
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
BDV Bergen op Zoom
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
BEGB Britsum
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Bolsward - Workum Combinatie
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Bornse Damvereniging Borne
2018
D
Onderlinge Competitie
CTD Arnhem
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Damcombinatie Zaanstreek
2018
D
Onderlinge Competitie
Damkring Emmeloord
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Damlust Gouda
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DamRa
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DBS Baarn Soest
2019
D
Onderlinge Competitie
DC Hilversum
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DC Zevenaar
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DCH Heerenveen - Mildam
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DCT Twijzelerheide
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DDC Deventer
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
De Schijf Roosendaal
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
De Toer Grou
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DIOS-Eureka
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Dronten
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DSS Zwartsluis
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
DVV Voorthuizen
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
EDC Enschede
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
HDC Hoogeveen
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Hijken DTC
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Huizum
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Lelystad
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
MDV Monster
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Middelburg
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Oerterp
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Ontspanning
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
PDC Putten
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Raes Damclub Maastricht
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
RDS Sint Oedenrode
2019
D
Onderlinge Competitie
Rinsumageest
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Scheveningen
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
SDC Sneek
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
SNA Heerhugowaard
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
SSS Kampen
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Steenwijk 36
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Troch Tinken Sterk
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Urk Aan Zet
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
WDV Winterswijk
2018/2019
D
Onderlinge Competitie
Zenderstad
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Bilzen
Belgie
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Damclub
Lent
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Damclub
Naaldwijk
2018/2019
D
Onderlinge Competitie DCA
Apeldoorn
2018/2019
D
Onderlinge Competitie DCIJ
IJmuiden
2018/2019
D
Onderlinge Competitie DZW
Zutphen-Warnsveld
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Eksel
Belgie
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Eksel versneld tempo
Belgie
2018
D
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg
Belgie
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz (mei)
Belgie
2019
D
Onderlinge Competitie Halve Finale
DOG Uden
2018
D
Onderlinge Competitie L
DamCombinatie Fryslan
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Lanklaar
Belgie
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Najaar
Witte van Moort Westerhaar
2018
D
Onderlinge Competitie Sneldammen
De Schijf Roosendaal
2018/2019
D
Onderlinge Competitie Voorjaar
Witte van Moort Westerhaar
2019
D
Onderlinge Jeugdcompetitie
SSS Kampen
2018/2019
D
Onderlinge Vrijdag Jeugd Gevorderden
HDC Hoogeveen
2018
D
Open
BDV Bergen op Zoom
2019
D
Open 1 kl
De Schijf Roosendaal
2018
D
Open 1 kl snel
De Schijf Roosendaal
2018
D
Open Antwerps Rapidkampioenschap
Belgie
2019
D
Open D Ouverture de la saison sportive
Kameroen
2019
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap
Zuid-Holland
2019
D
Open H kl
De Schijf Roosendaal
2018
D
Open H Kl snel
De Schijf Roosendaal
2018
D
Open International de Ouagadougou
Burkina Faso
2019
D
Open Kampioenschap van
ADG Amersfoort
2018
D
Open Kampioenschap van
Den Haag
2019
D
Open Kampioenschap van
KDC Katwijk
2019
D
Open Kampioenschap van
Westland
2019
D
Open NK Benjamins
Denk en Zet Culemborg
2019
D
Open NK Computerprogramma s
Rapid CCD
2019
D
Open NK Veteranen
WSDV Wageningen
2019
D
Open sneldamkampioenschap van
Damclub Dordrecht
2019
D
Open sneldamkampioenschap van
Damclub Dordrecht
2018
D
Open Sneldamkampioenschap van
Westland
2019
D
Open sneldamtoernooi
MDV Monster
2018
D
Otevrene MCR Nevidomych a Slabozrakych
Tsjechie
2018
D
Oud of Nieuw blitz toernooi
SNA Heerhugowaard
2018
D
Oudejaars Sneldamtoernooi van
IJmuiden
2018
D
Oudejaarstoernooi
Samen Sterk
2018
D
Paasdammen
Van Stigt Thans Schiedam
2019
D
Paasdamtoernooi
DIOS-Eureka
2019
D
Paaseieren sneldamtoernooi
MDV Monster
2019
D
Paaseieren sneldamtoernooi
MDV Monster
2019
D
Paaseitoernooi
Den Haag
2019
D
Paasjeugdtoernooi DCIJ-jeugd
IJmuiden
2019
D
Paastoernooi Amsterdam
Noord-Holland
2019
D
Periodetitelkampioenschap
Den Haag
2018/2019
D
Persoonlijk Kampioenschap
Frysk Spul
2019
D
Piet Helderman Toernooi
VELO Wateringen
2018
D
Piet Scheeres Competitie
De Hofstad Dammers
2018/2019
D
Piet van Egmond Trofee
RDC Rijnsburg
2018/2019
D
Pinkstertoernooi
DDC Deventer
2019
D
Play-offs
Witte van Moort Westerhaar
2019
D
Plusminus 55 Toernooi Groep A
Lent
2018
D
Plusminus 55 Toernooi Groep B
Lent
2018
D
PODB Cup Kampen
Overijssel
2018
D
Polish Open Szczyrk
Buitenland
2018
D
Polska Gra Open
Polen
2018
D
Promotion C Kampioenschap van
Frankrijk
2018
D
Provinciaal Bekertoernooi individueel
Noord-Brabant
2018
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap
Friesland
2019
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap
Overijssel
2019
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap
Zuid-Holland
2019
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap Pup. Asp
Groningen
2019
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen
Groningen
2019
D
Provinciaal Kampioenschap
Friesland
2019
D
Provinciaal Kampioenschap
Overijssel
2019
D
Provinciaal Kampioenschap
Drenthe
2018
D
Provinciaal Kampioenschap
Gelderland
2018
Provinciaal Kampioenschap
Groningen
2018
D
Provinciaal Kampioenschap
Noord-Brabant
2018
D
Provinciaal Kampioenschap
Limburg
2018/2019
D
Provinciaal Kampioenschap
Zeeland
2018/2019
D
Provinciaal Kampioenschap 1e/2e klasse
Utrecht
2019
D
Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen
Friesland
2018
D
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse
Utrecht
2019
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap
Limburg
2019
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap
Zeeland
2019
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap
Zuid-Holland
2019
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd
Groningen
2019
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd
Zuid-Holland
2019
D
Provinciale Bekercompetitie
Groningen
2019
D
Provinciale Bekercompetitie
Limburg
2019
D
Provinciale Bekercompetitie
Noord-Holland
2019
D
Provinciale Bekercompetitie
Utrecht
2019
D
Provinciale Bekercompetitie
Zuid-Holland
2019
D
Provinciale Bekercompetitie
Friesland
2018/2019
D
Provinciale Bekercompetitie
Overijssel
2018/2019
D
Provinciale Bekercompetitie
Zeeland
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie
Utrecht
2018
D
Provinciale Clubcompetitie
Friesland
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie
Gelderland
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie
Limburg
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie
Noord-Brabant
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie
Noord-Holland
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie
Overijssel
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie
Zeeland
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie
Zuid-Holland
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie 1e Klasse
Z-Holland Zuid
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD
Drenthe
2018/2019
D
Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse
Z-Holland Zuid
2018/2019
D
Provinciale Jeugdclubcompetitie
Gelderland
2018/2019
D
Rapid Boomstra - Shvartsman
KNDB
2019
D
Rapid EK Veteranen Porechie
Buitenland
2018
D
Rapid Golubeva - Sadowska Riga
Buitenland
2018
D
Rapid kampioenschap
Raes Damclub Maastricht
2019
D
Rapid kampioenschap van
Belgie
2018/2019
D
Rapid voor teams
Utrecht
2019
D
Rapidtoernooi
DamCombinatie Fryslan
2018
D
Rien van Setten Schijf
De Hofstad Dammers
2018/2019
D
Riga Open
Letland
2018
D
Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen
Belgie
2018
D
RotterDamsOpen
2018
D
Salou Blitz
Buitenland
2019
Salou Open
Buitenland
2019
D
Schoolkampioenschap van Zeeuws Vlaanderen
Scholen
2018
Simultaan
GDC Gorinchem
2018
D
Simultaan Soender Kalpoe
DOG Uden
2018
D
Simultaan Yuen Wong
Bornse Damvereniging Borne
2018
D
Sinterklaastoernooi
DIOS-Eureka
2018
D
Slonim Open
Wit-Rusland
2018
D
Sneldamkampioenschap
Huizum
2019
D
Sneldamkampioenschap
Zenderstad
2019
D
Sneldamkampioenschap
Zenderstad
2018
D
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van
Utrecht
2019
D
Sneldamkampioenschap van
Noord-Holland
2019
Sneldamkampioenschap van
Damclub Roermond
2018
D
Sneldamkampioenschap van
De Variant Oudenbosch
2019
D
Sneldamkampioenschap van
DIOS-Eureka
2018/2019
D
Sneldamkampioenschap van Schiedam
Van Stigt Thans Schiedam
2019
D
Sneldammen
RDC Rijnsburg
2019
D
Sneldammen EK Veteranen Porechie
Buitenland
2018
D
Sneldamtoernooi bij NK Pupillen
Zuid-Holland
2019
D
Sneldamtoernooi bij NK Pupillen
Zuid-Holland
2019
D
Steenwijker damdag
Overijssel
2019
D
Superblitz Boomstra - Shvartsman
KNDB
2019
D
Supercup
Utrecht
2019
D
Talentencompetitie
SSS Kampen
2018/2019
D
TDA Blitz Draughts Championship
Thailand
2019
D
TDA Draughts Championship
Thailand
2019
D
TDA Rapid Draughts Championship
Thailand
2019
D
Terrasdammen Genk
Belgie
2018
D
Tessel Open
Oosterend Texel
2018
D
Tessel Open jeugd
Oosterend Texel
2018
D
Thailand Open
Buitenland
2019
D
Thailand Open Blitz
Buitenland
2019
D
Thailand Open Rapid
Buitenland
2019
D
Theo Tielrooijtoernooi
Haarlemse Damclub
2019
Theo Tielrooijtoernooi
Haarlemse Damclub
2019
D
Three Nations Cup of Wattrelos
Frankrijk
2018
D
Topscorerstoernooi Utrecht
Scholen
2019
Turkish Open Antalya
Buitenland
2019
D
Turkish Open Izmir
Buitenland
2018
D
Twaalf van Brussel
Belgie
2019
D
Vechtstreektoernooi
Utrecht
2019
D
Veteranenkampioenschap van
Limburg
2018
D
Veteranenkampioenschap van Azië Tashkent
Buitenland
2019
Vlaams kampioenschap blitz
Belgie
2018
D
Vlaams kampioenschap Rapid
Belgie
2019
D
Voorjaarscompetitie
CEMA - De Vaste Zet Geleen
2019
D
Voorjaarscompetitie DCIJ-jeugd
IJmuiden
2019
D
Voorjaarscompetitie jeugd
Naaldwijk
2019
D
Voorronde Onderlinge Competitie
Samen Sterk
2018
D
Voorrondes 19e Dammen op de Dijk
DC Hilversum
2018
D
Vrouwenkampioenschap van
China
2019
D
Vrouwenkampioenschap van
Estland
2019
D
Vrouwenkampioenschap van
Rusland
2019
D
Wereldkampioenschap Vrouwen Yakutsk
Buitenland
2019
D
West-Brabants Kamp. 1 kl
BDV Bergen op Zoom
2019
D
West-Brabants Kamp. H kl
BDV Bergen op Zoom
2019
D
West-Brabants Kamp. snel
BDV Bergen op Zoom
2019
D
WK (onofficieel) Computerdammen
Computers
2018
D
WK Cadets Boys Gomel
Buitenland
2018
D
WK Cadets Girls Gomel
Buitenland
2018
D
WK Fries Dammen Leeuwarden
Frysk Spul
2018
D
WK FRYSK!
Frysk Spul
2019
D
WK Hopes Boys Gomel
Buitenland
2018
D
WK Hopes Girls Gomel
Buitenland
2018
D
WK Jeugd Blitz Gomel
Buitenland
2018
WK Jeugdteams
Buitenland
2018
D
WK Juniors Boys Gomel
Buitenland
2018
D
WK Juniors Girls Gomel
Buitenland
2018
D
WK match vrouwen Golubeva - Sadowska Riga
Buitenland
2018
D
WK Minicadets Boys Gomel
Buitenland
2018
D
WK Minicadets Girls Gomel
Buitenland
2018
D
WK-match Boomstra - Shvartsman
KNDB
2019
D
Women National Championship
Ivoorkust
2018
D
World Cup Toernooi Netanya Israël
Buitenland
2018
D
Zomercompetitie
LDG Leiden
2018
D
Zomercompetitie
Raes Damclub Maastricht
2018
D
Zomercompetitie
Scheveningen
2018
D
Zomerdamtoernooi
Friesland
2018
D
Zomerrapid
020
2018
D
Zwarte Steen Bokaal
Overijssel
2018/2019
D