Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van het jaar 2010: 
 11e Barnsteen toernooi  Boboli Bunschoten  2010 
 23ste Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2010 
 Abidjan  Buitenland  2010 
 Afrikaans Kampioenschap Barrage Bamako  Buitenland  2010 
 Afrikaans Kampioenschap Play Offs Bamako  Buitenland  2010 
 Afrikaans Kampioenschap Voorronde Bamako  Buitenland  2010 
 AK Blitz Ulaanbaatar  Buitenland  2010 
 AK Vrouwen Ulaanbaatar  Buitenland  2010 
 Anton Jurg Toernooi  Overijssel  2010 
 Aziatisch Kampioenschap finalewedstrijden  Buitenland  2010 
 Aziatisch Kampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2010 
 Balt Cup Vilnius  Buitenland  2010 
 Barrage Hoofdklasse  Drenthe  2009/2010 
 Barrage Provinciaal Kampioenschap  Overijssel  2010 
 Beiler damtoernooi  Drenthe  2010 
 Bekercompetitie  BEGB Britsum  2010/2011 
 Bekercompetitie  SSS Kampen  2009/2010 
 Bekercompetitie  WDV Winterswijk  2010/2011 
 Bekercompetitie  WDV Winterswijk  2009/2010 
 Bekerfinale Brabant-Cup  Noord Brabant  2010 
 Beslissingswedstrijd Hoofdklasse  Zeeland  2010 
 BIDS 100 vld. toernooi Cambridge  Buitenland  2010 
 Blitz kampioenschap  RDC Rijnsburg  2010 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2010 
 Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn  Buitenland  2010 
 Blitztoernooi Jeugd Olympiade Dneprodzerzhinsk  Buitenland  2010 
 Bondsavond  West Holland  2009/2010 
 Brabant Cup  Noord Brabant  2010/2011 
 Brabant Cup  Noord Brabant  2009/2010 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2009/2010 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2010/2011 
 Brunssum Open NK  Limburg  2010 
 Cannes Open  Buitenland  2010 
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2010 
 Championnat Senegalais de la jeunesse  Senegal  2010 
 Clubcompetitie  DCT Twijzelerheide  2010/2011 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2010/2011 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2009/2010 
 Clubkampioenschap van   DVS Schaesberg  2010 
 Coca Cola-toernooi  DCT Twijzelerheide  2009/2010 
 Computer Olympiade Kanazawa  Computers  2010 
 Confederation Cup Riga  Buitenland  2010 
 Coupe Nantes-Tours / Le Mans 16e  Frankrijk  2010 
 Dammen aan de Waal  Lent  2010 
 Delfts Damfestival A-B  DOS Delft  2010 
 Delfts Damfestival C-D  DOS Delft  2010 
 Delfts Damfestival E-G  DOS Delft  2010 
 Disco Blitz  Zuid Holland  2010 
 Disco Blitz  Naaldwijk  2010 
 Eindejaarstoernooi  Van Stigt Thans Schiedam  2010 
 Eindejaarstoernooi Texel  Noord Holland  2010 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  2010 
 EK Blitz Vilnius  Buitenland  2010 
 EK Boys Cadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Boys Juniors Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Boys Minicadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Girls Cadets Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 
 EK Girls European Hopes Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Girls Juniors Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 
 EK Girls Minicadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 
 EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 
 EK Landenteams Tallinn  Buitenland  2010 
 EK Studenten Sunny Beach  Buitenland  2010 
 EK Veteranen Berlijn  Buitenland  2010 
 EK Vrouwen Sepolno Krajenskie  Buitenland  2010 
 Euregiotoernooi  Raes Damclub Maastricht  2010 
 Europees Kampioenschap Murzasichle   Buitenland  2010 
 Finale Brabant Cup  Noord Brabant  2010/2011 
 Finale Brabant Cup  Noord Brabant  2009/2010 
 Finale NK Pupillen Assen  Scholen  2010 
 Finale NK Welpen Laren  Scholen  2010 
 Finale Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2009/2010 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2010 
 Finale Provinciale Bekercompetitie  West Holland  2009/2010 
 Frits Louis sneldamkampioenschap  ADG Amersfoort  2010 
 Gniezno Doors  Polen  2010 
 Golden Horse Cup - Xin Tai  China  2010 
 Golden Prague  Buitenland  2010 
 Groningen Seaports Masters  Groningen  2010 
 Grutmastertoernoai Frjentsjer  Frysk Spul  2010 
 Guadeloupe Open  Buitenland  2010 
 Halve Finale Kampioenschap van  Rusland  2010 
 Halve Finale NK Algemeen  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Aspiranten  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Junioren  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Meisjes Pupillen  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Pupillen Dordrecht  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Pupillen Dronten  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Pupillen Landgraaf  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Pupillen Lunteren  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Vrouwen  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Welpen Culemborg  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Welpen Den Ilp  Nederland  2010 
 Halve Finale NK Welpen Wapenveld  Nederland  2010 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2009/2010 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2010/2011 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2010 
 HF NK Pupillen Hengelo  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Leek  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Lunteren  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Purmerend  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Schiedam  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Tilburg  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Asten-Heusden  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Groningen  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Noordeloos  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Reeuwijk  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Wageningen  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Wezep  Scholen  2010 
 HF Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2010 
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden  Zeeland  2010 
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen  Zeeland  2010 
 Hiltex Zeeland Open  Zeeland  2010 
 Hoofdklasse DMH/WHDB  Nederland  2009/2010 
 ICON Yachts Harlingen  Excelsior  2010 
 Incasso Divisie Young Masters  Drenthe  2010 
 Incasso Divisie Young Masters Rapid  Drenthe  2010 
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen  Drenthe  2010 
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification  Drenthe  2010 
 International Open Tournament Hoogeveen  Drenthe  2010 
 Jan van der Zwan Cup  Gelderland  2010 
 Jeugd Olympiade Dneprodzerzhinsk  Buitenland  2010 
 Jeugdcompetitie I  Den Haag  2010 
 Jeugdcompetitie II  Den Haag  2010 
 Jeugdkampioenschap van  Suriname  2010 
 Jeugdtoernooi Hazerswoude  Zuid Holland  2010 
 Johan Kromhout Toernooi  RDC Rijnsburg  2010 
 Jubileumtoernooi  RDC Rijnsburg  2010 
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2010 
 Kampioenschap van  Azerbeidzjan  2010 
 Kampioenschap van  Belgie  2010 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2010 
 Kampioenschap van  Den Haag  2010 
 Kampioenschap van  Duitsland  2010 
 Kampioenschap van  Estland  2010 
 Kampioenschap van  Frankrijk  2010 
 Kampioenschap van  Italie  2010 
 Kampioenschap van  Ivoorkust  2010 
 Kampioenschap van  Litouwen  2010 
 Kampioenschap van  Polen  2010 
 Kampioenschap van   RDC Rijnsburg  2010 
 Kampioenschap van  Rusland  2010 
 Kampioenschap van  Slovenie  2010 
 Kampioenschap van  Suriname  2010 
 Kampioenschap van  Trinidad and Tobago  2010 
 Kampioenschap van  Tsjechie  2010 
 Kampioenschap van  Ukraine  2010 
 Kampioenschap van  Westland  2010 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2010 
 Kampioenschap van schaesberg  DVS Schaesberg  2010 
 Kampioenschap van Curacao  Nederlandse Antillen  2010 
 Kampioenschap van Quebec  Canada  2010 
 Kampioenschap van Roermond  Limburg  2009/2010 
 Kampioenschap van Schiedam   Van Stigt Thans Schiedam  2010 
 Kampioenschap van Tytsjerksteradiel  Friesland  2010 
 Kloksimultaan Ton Sijbrands Urk  Friesland  2010 
 Lentecompetitie Steenwijk´36  Friesland  2010/2011 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2010 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2010/2011 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2010/2011 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2009/2010 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2010 
 LNJD Championnat  Frankrijk  2010 
 LNJD Championnat RĂ©gionale 2  Frankrijk  2010 
 Mello Koolman  Het Noorden  2010 
 Najaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2010 
 Nationale Bekercompetitie  Nederland  2010 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2010/2011 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2009/2010 
 Nationale Jeugddamdag  Nederland  2010 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  Nederland  2010 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  Nederland  2010 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  Nederland  2010 
 Nederlands Kampioenschap Meisjes  Nederland  2010 
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen  Nederland  2010 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  Nederland  2010 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2010 
 Nijmegen Open  Gelderland  2010 
 Nikolay Kychkin Memorial  Rusland  2010 
 NK Pupillen Algemeen  Nederland  2010 
 NK Pupillen Meisjes  Nederland  2010 
 NK Rapid Groep A  Nederland  2010 
 NK Rapid Groep BC  Nederland  2010 
 NK Sneldammen Jeugd  Nederland  2010 
 NK Sneldammen Jeugdteams  Nederland  2010 
 NK Welpen Algemeen  Nederland  2010 
 NK Welpen Meisjes  Nederland  2010 
 Oefenseance kloksimultaan 2 Marino Barkel  Witte van Moort Westerhaar  2010 
 Oefenseance Kloksimultaan Ben Provoost  TDV Tilburg  2010 
 Oefenwedstrijden  Friesland  2010 
 OmnyAcc Toernooi  Oerterp  2010 
 Onderlinge  DamRa  2010/2011 
 Onderlinge   De RĂ»ge Wolf  2010/2011 
 Onderlinge  DOS Delft  2010 
 Onderlinge  Kijk Uit Balkbrug  2010/2011 
 Onderlinge  SDC Sneek  2010/2011 
 Onderlinge Bekercompetitie  BEGB Britsum  2009/2010 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2009/2010 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2010 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2010 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Beverwijkse Damclub  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Beverwijkse Damclub  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2009/2010 
 Onderlinge Competitie   DCT Twijzelerheide  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  De RĂ»ge Wolf  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Dronten  2010 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2009/2010 
 Onderlinge competitie  GDC Gorinchem  2010 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Naaldwijk  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2009/2010 
 Onderlinge Competitie   OG Drachten  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Udelco Uddel  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2010 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2009/2010 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2009/2010 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2010/2011 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2009/2010 
 Open  De Schijf Roosendaal  2010 
 Open  Gorredijk  2010 
 Open  Suriname  2010 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2010 
 Open 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2010 
 Open Computertoernooi Cannes  Computers  2010 
 Open Frans Kampioenschap Computerprogramma s  Computers  2010 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2010 
 Open H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2010 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2010 
 Open NK Benjamins 2010  Nederland  2010 
 Open NK Clubteams  Witte van Moort Westerhaar  2010 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  2010 
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2010 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  2010 
 Oudejaars toernooi   Zenderstad IJsselstein  2010 
 Paaseitoernooi  Den Haag  2010 
 Paastoernooi Amsterdam  Noord Holland  2010 
 Paddenbokaal  Ons Genoegen Wapenveld  2010/2011 
 Park Blitz  Zuid Holland  2010 
 Parthenay  Buitenland  2010 
 PC Best Cup DW Karkonosze  Polen  2010 
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2010 
 Piet Lok Competitie  De Hofstad Dammers  2009/2010 
 Piet Lok Competitie  De Hofstad Dammers  2010/2011 
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  Groningen  2010 
 Play Offs 2e klasse  Drenthe  2010/2011 
 Play Offs 2e klasse  Drenthe  2009/2010 
 Play Offs Kampioenschap van  Senegal  2010 
 PLDB-cup   Limburg  2010/2011 
 Plusminus 55 Toernooi  Lent  2010 
 Proviciaal jeugd Rapid kampioenschp  Z-Holland Zuid  2010 
 Proviciaal Rapidkampioenschap  Z-Holland Zuid  2010 
 Provinciaal bekertoernooi individueel  Drenthe  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  M-Holland  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Friesland  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Limburg  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Noord Holland  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Overijssel  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Utrecht  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  West Holland  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  Gelderland  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  Gelderland  2009/2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Junioren  Gelderland  2009/2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen Regio Zuid  Gelderland  2010 
 Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen/Welpen  Utrecht  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap van  Z-Holland Zuid  2010 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen  Gelderland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Drenthe  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  M-Holland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Z-Holland Zuid  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Gelderland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Friesland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Groningen  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Limburg  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Noord Brabant  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Noord Holland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Overijssel  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2010/2011 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap  Utrecht  2010 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  Utrecht  2010 
 Provinciaal Kampioenschap 55+  Friesland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap 65+  Friesland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap barrage  Groningen  2010 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  Friesland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap Rapid  Noord Brabant  2010 
 Provinciaal Kampioenschap Viertallen rayon Noord  Gelderland  2010 
 Provinciaal Kampioenschap WHDB  Zuid Holland  2010/2011 
 Provinciale Bekercompetitie  Drenthe  2010/2011 
 Provinciale Bekercompetitie  Drenthe  2009/2010 
 Provinciale Bekercompetitie  Z-Holland Zuid  2010 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2010/2011 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2009/2010 
 Provinciale Bekercompetitie  Groningen  2010 
 Provinciale Bekercompetitie  Limburg  2009/2010 
 Provinciale Bekercompetitie  Noord Holland  2010/2011 
 Provinciale Bekercompetitie  Noord Holland  2009/2010 
 Provinciale Bekercompetitie  Overijssel  2010 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2010/2011 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2010 
 Provinciale Bekercompetitie  Utrecht  2010 
 Provinciale Bekercompetitie  West Holland  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Drenthe  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Drenthe  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  M-Holland  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Z-Holland Zuid  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Z-Holland Zuid  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Groningen  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Utrecht  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie  Utrecht  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  West Holland  2009/2010 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2010/2011 
 Provinciale Clubcompetitie 3A  Friesland  2009/2010 
 Rapid Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2009/2010 
 Rapid Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2010 
 Russisch Kampioenschap Aspiranten  Rusland  2010 
 Russisch Kampioenschap Junioren  Rusland  2010 
 Russisch Kampioenschap U23  Rusland  2010 
 Saarbrucken Open  Buitenland  2010 
 Salou Open  Buitenland  2010 
 Sani-Dump sneldamkampioenschap  Damclub Dordrecht  2010 
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2010 
 Schooldamkampioenschap van Haarlem  Scholen  2010 
 Schooldammen  Naaldwijk  2010 
 Shikara mini-damcompetitie  Troch Tinken Sterk  2010 
 Sneldam kampioenschap  Slovenie  2010 
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2010/2011 
 Sneldamkampioenschap  RDC Rijnsburg  2010 
 Sneldamkampioenschap van  Westland  2010 
 Sneldamkampioenschap van de  Friesland  2010 
 Sneldamkampioenschap van de  Limburg  2010 
 Sneldamkampioenschap van Salland.  Overijssel  2009/2010 
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK  Gelderland  2010 
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH  Gelderland  2010 
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH  Gelderland  2010 
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK  Gelderland  2010 
 Sneldamkampioenschap(set 1) van  Suriname  2010 
 Sneldammen Aspiranten/Junioren DMH/WHDB  West Holland  2010 
 Sneldammen DMH/WHDB  West Holland  2010 
 Sneldammen Welpen/Pupillen DMH/WHDB  West Holland  2010 
 Srefidensi Open  Suriname  2010 
 Tallinn  Buitenland  2010 
 Tavira Masters  Portugal  2010 
 Tavira Open  Portugal  2010 
 Testkloksimultaan Jean-Marc Ndjofang  SSS Kampen  2010 
 Thailand Open Jomtien  Buitenland  2010 
 The Hague Open   Zuid Holland  2010 
 US-Open Miami  USA  2010 
 Voorjaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2010 
 Voorronde onderlinge competitie  Samen Sterk  2010 
 Voorronde van  Suriname  2010 
 Voorronden kampioenschap van  Senegal  2010 
 Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2009/2010 
 VOS Toernooi  Denk en Zet Hardinxveld-Giessendam  2010 
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2010 
 Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2010 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Ufa  Buitenland  2010 
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Westerhaar  Overijssel  2010 
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen  Damkring Emmeloord  2010 
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Hengelo  Overijssel  2010 
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo  Overijssel  2010 
 West-Brabants Kamp.  De Variant Oudenbosch  2010 
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel  De Variant Oudenbosch  2010 
 West-Brabants Kamp. H kl snel  De Variant Oudenbosch  2010 
 WHDB Cup  Den Haag  2009/2010 
 WHDB Cup  Naaldwijk  2009/2010 
 WHDB Cup  Scheveningen  2009/2010 
 WHDB Cup  VELO Wateringen  2009/2010 
 WK Cadets Oteppe  Buitenland  2010 
 WK Girls  Naaldwijk  2010 
 WK Juniors  Naaldwijk  2010 
 World Cup Vrouwen Yakutsk  Buitenland  2010 
 Yichun Drielanden Toernooi  China  2010 
 Ziemi Zawkrzenskiej  Polen  2010 
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2010 
 Zomersneldamtoernooi Assen  Drenthe  2010/2011 
 Zomertoernooi Assen  Houdt Stand Beilen  2010/2011 
 Zwarte Steen Bokaal  Overijssel  2010