Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van het jaar 2016: 
 17e Dammen op de Dijk  Loosdrecht  2016 
 27e Zomercompetitie Friesland  Friesland  2016 
 29ste Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2016 
 2e div. Kampioenschap van  Ivoorkust  2016 
 2e klasse clubcompetitie  Drenthe  2015/2016 
 2e Steenwieker damdag  Steenwijk 36  2016/2017 
 5e Bobolitoernooi  Boboli Bunschoten  2016 
 6e Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2016 
 Afrikaans Kampioenschap Bamako  Buitenland  2016 
 AK Aspiranten M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Aspiranten Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Junioren M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Junioren Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Pupillen M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Pupillen Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 AK Veteranen Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 Anton Jurg Toernooi  Overijssel  2016 
 Aziatisch Kampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2016 
 Baltic Club Cup Riga  Buitenland  2016 
 Barrage Fryslân Open  Frysk Spul  2016 
 Barrage Kampioenschap van  Friesland  2016 
 Barrage Kampioenschap van  Estland  2016 
 Barrage Kampioenschap van  Litouwen  2016 
 Barrage NK Aspiranten  Nederland  2016 
 Barrage Tia Kone  Ivoorkust  2016 
 Barrage WC Youth Turkish Draughts  Turkije  2016 
 Beiler damtoernooi  Drenthe  2016 
 Bekercompetitie   Utrecht  2016 
 Bekerkampioenschap van  Rusland  2016 
 Bekertoernooi  Z-Holland Zuid  2016 
 Bekertoernooi  DAmateurs  2015/2016 
 Bekertoernooi  IJmuiden  2016/2017 
 Bergamo Open  Italie  2016 
 Blitz Barrage EK Landenteams  Buitenland  2016 
 Blitz Heerhugowaard Open  Noord Holland  2016 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2016 
 Blitz Open Ouagadougou  Burkina Faso  2016 
 Blitz Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 
 Blitz Valneris - Groenendijk  Gelderland  2016 
 Blitz WK Cadets Boys Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Cadets Girls Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Hopes Boys Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Hopes Girls Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Juniors Boys Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Juniors Girls Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Minicadets Boys Izmir  Buitenland  2016 
 Blitz WK Minicadets Girls Izmir  Buitenland  2016 
 Blitzkampioenschap van Afrika Bamako  Buitenland  2016 
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  Noord Brabant  2016 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2016/2017 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2015/2016 
 Brunssum Open  Limburg  2016 
 Bryansk Open  Rusland  2016 
 Campionato Italiano   Italie  2016 
 Campionato Italiano   Italie  2016 
 Campionato Italiano   Italie  2016 
 Campionato Italiano Assoluto  Italie  2016 
 Cannes Open  Buitenland  2016 
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2016 
 Championnat Excellence  Burkina Faso  2016 
 Championnat Honneur  Burkina Faso  2016 
 Championnat National du  Senegal  2016 
 Championnat Serie National  Burkina Faso  2016 
 Children of Asia Yakutsk Boys  Buitenland  2016 
 Children of Asia Yakutsk Girls  Buitenland  2016 
 Clubkampioenschap  Aagtekerke  2016/2017 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2016/2017 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2015/2016 
 Clubkampioenschap Rapiddammen  Damclub Roermond  2016 
 Computer Olympiade Leiden  Rapid CCD  2016 
 Coupe Bourges/Le Mans 7-8e  Frankrijk  2016 
 Coupe Drancy-Noisy/Le Mans 1/4   Frankrijk  2016 
 Coupe Le Mans/Wattrelos 1/8e   Frankrijk  2016 
 Coupe Nationale  Ivoorkust  2016 
 Coupe Parthenay/Rochefort-Le Mans  Frankrijk  2016 
 Damdag  Steenwijk 36  2015/2016 
 DamFeest  Constant-Charlois Rotterdam  2016 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2016/2017 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2015/2016 
 Den Haag Topsport Mini Match  Zuid Holland  2016 
 Den Haag Topsport Schooldamtoernooi  Scholen  2016 
 Dijks Leijssen Advocaten & Rechtsanwälte Damdag Westerhaar  Overijssel  2016 
 Domstad  Utrecht  2016 
 Eemlandtoernooi  Utrecht  2016 
 Eieren Dammen  SDC Sneek  2016/2017 
 Eindejaarstoernooi Texel  Oosterend Texel  2016 
 EK Boys Cadets Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Boys European Hopes Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Boys Juniors Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Boys Minicadets Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Boys U26 Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls Cadets Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls European Hopes Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls Juniors Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls Minicadets Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Girls U26 Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B10 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B10 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B13 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B13 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B16 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B16 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B19 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B19 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B26 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd B26 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G10 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G10 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G13 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G13 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G16 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G16 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G19 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G19 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G26 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Jeugd G26 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 
 EK Landenteams Tallinn  Buitenland  2016 
 EK Veteranen Korbach  Buitenland  2016 
 EK Vrouwen Izmir  Buitenland  2016 
 Europees Kampioenschap Izmir  Buitenland  2016 
 Extra Competitie  DAmateurs  2015/2016 
 Feanster Toer Bokaal  Troch Tinken Sterk  2016/2017 
 Feanster Toer bokaal  Troch Tinken Sterk  2015/2016 
 Finale  DOG Uden  2016 
 Finale beker voor teams  Drenthe  2015/2016 
 Finale Brabant Cup  Noord Brabant  2016 
 Finale Nationale Bekercompetitie  Nederland  2016 
 Finale NK Sneldammen Junioren  Nederland  2016 
 Finale NK Sneldammen Vrouwen  Nederland  2016 
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Hoogeveen  Scholen  2016 
 Finale NK-Schooldammen Welpen IJsselstein  Scholen  2016 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2016 
 Finale Provinciale Bekercompetitie  Noord Holland  2016 
 FK sneldammen  Friesland  2016 
 FK Sneldammen Jeugd   Friesland  2016 
 Frits Louis sneldamkampioenschap  ADG Amersfoort  2016 
 Fryslân Open  Frysk Spul  2016 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  Gelderland  2016/2017 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  Gelderland  2015/2016 
 Geleen 64-100-144  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Gerwin Kolkman Memorial  Drenthe  2016/2017 
 Golden Prague  Buitenland  2016 
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  Frysk Spul  2016 
 Guadeloupe Open  Buitenland  2016 
 Halve Finale NK Algemeen  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Aspiranten  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Junioren  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Pupillen Alblasserdam  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Pupillen Huissen  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Sneldammen Welpen  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Vrouwen  Nederland  2016 
 Halve Finale NK Welpen  Nederland  2016 
 Halve Finale OC  DOG Uden  2016 
 Haringbokaal  Scheveningen  2016/2017 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2016/2017 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2015/2016 
 Hartwert  Frysk Spul  2016 
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2016 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2016 
 Heritage Open  Zenderstad IJsselstein  2016 
 Heuvelrugtoernooi  Utrecht  2016 
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2016 
 HF Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2016 
 Hilversum Denkt Eerste/Tweede klasse  Utrecht  2016 
 Hilversum Denkt hoofdklasse  Utrecht  2016 
 IMSA Elite Huaian Blitz  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Blitz Vrouwen  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Rapid  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Rapid Vrouwen  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Superblitz  Buitenland  2016 
 IMSA Elite Huaian Superblitz Vrouwen  Buitenland  2016 
 Individueel bekertoernooi  Drenthe  2015/2016 
 Interclub  Belgie  2016/2017 
 Interclub  Belgie  2015/2016 
 Interclub  Ivoorkust  2016/2017 
 Interland Suriname - Belgie  Nederland  2016 
 Jan van der Zwan Cup  Gelderland  2016 
 Jeugdkampioenschap  RDC Rijnsburg  2016 
 Jeugdkampioenschap voorjaar  RDC Rijnsburg  2016 
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid  Nederland  2016 
 Kampioenschap (Halve Finale) van  Suriname  2016 
 Kampioenschap (voorronde) van  Suriname  2016 
 Kampioenschap kampioensklasse  Frysk Spul  2016 
 Kampioenschap van  Azerbeidzjan  2016 
 Kampioenschap van   Belgie  2016 
 Kampioenschap van  Brazilie  2016 
 Kampioenschap van  China  2016 
 Kampioenschap van  Curacao  2016 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2016 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2016/2017 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2015/2016 
 Kampioenschap van  Duitsland  2016 
 Kampioenschap van  Estland  2016 
 Kampioenschap van  Frankrijk  2016 
 Kampioenschap van  Israel  2016 
 Kampioenschap van  Ivoorkust  2016 
 Kampioenschap van  Kameroen  2016 
 Kampioenschap van  Litouwen  2016 
 Kampioenschap van  Mongolie  2016 
 Kampioenschap van  Polen  2016 
 Kampioenschap van   RDC Rijnsburg  2016 
 Kampioenschap van  Rusland  2016 
 Kampioenschap van  Slovenie  2016 
 Kampioenschap van  Suriname  2016 
 Kampioenschap van  Tsjechie  2016 
 Kampioenschap van  Ukraine  2016 
 Kampioenschap van  Westland  2016 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2016 
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2016 
 Kampioenschap van Gelderland - Aspiranten  Gelderland  2016 
 Kampioenschap van Gelderland - Junioren  Gelderland  2016 
 Kampioenschap van Gelderland - Pupillen  Gelderland  2016 
 Kampioenschap van Gelderland - Welpen  Gelderland  2016 
 Kampioenschap van Landgraaf  DVS Schaesberg  2016 
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2016 
 Kloksimultaan Koos van Amerongen  Zenderstad IJsselstein  2016 
 Ktar Nijmegen Open  Gelderland  2016 
 Kwalificatie FRYSK!  Frysk Spul  2016 
 Latina Cup  Italie  2016 
 Latina Cup 2e klasse  Italie  2016 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2016 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2016/2017 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2015/2016 
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel  Belgie  2016 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2016 
 Limburgse Beker  Belgie  2016/2017 
 Limburgse Beker  Belgie  2015/2016 
 Lishui Open  China  2016 
 LNJD Championnat  Frankrijk  2016 
 LRNP individuel  Frankrijk  2016 
 Match Den Haag - Suriname  Zuid Holland  2016 
 Match Valneris - Groenendijk  Gelderland  2016 
 Memorial  Sranti  2016 
 Metaldammen  Samen Sterk  2016 
 Middenveld-damtoernooi  Zuidwolde  2016 
 Minsk  Wit-Rusland  2016 
 Misker massasimultaan  Hijken DTC  2016 
 MTB Jeugdtoernooi  Drenthe  2016 
 MTB Open International Tournament Hoogeveen  Drenthe  2016 
 Najaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Nationale Bekercompetitie  Nederland  2016 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2016/2017 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2015/2016 
 Nationale Jeugddamdag  Nederland  2016 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  Nederland  2016 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  Nederland  2016 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  Nederland  2016 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  Nederland  2016 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2016 
 Nijmegen Open NK  Nederland  2016 
 NK Aspiranten Meisjes  Nederland  2016 
 NK Junioren Meisjes  Nederland  2016 
 NK Pupillen Algemeen  Nederland  2016 
 NK Pupillen Meisjes  Nederland  2016 
 NK Sneldammen  Nederland  2016 
 NK Sneldammen Jeugd  Nederland  2016 
 NK Sneldammen Jeugdteams  Nederland  2016 
 NK voor Clubteams  Nederland  2016 
 NK Welpen Algemeen  Nederland  2016 
 NK Welpen Meisjes  Nederland  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Alphen ad Rijn  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Asten  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Hoogeveen   Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Purmerend  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Reeuwijk  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Winschoten  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Dongen  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Enschede  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Lelystad  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Reeuwijk  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Ureterp  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2016 
 Noord-Hollands Kampioenschap Sneldammen  Noord Holland  2016 
 OC DC Lent Finalegroepen  Lent  2016/2017 
 OC DC Lent Finalegroepen  Lent  2015/2016 
 Oefenwedstrijd Damkring Emmeloord - SSS Kampen  Damkring Emmeloord  2016 
 Oliebollendammen  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  Damclub Dordrecht  2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2016/2017 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2015/2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Onderlinge Clubcompetitie  TDV Tilburg  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  020  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  020  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Aagtekerke  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Bolsward Workum Combinatie  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Bolsward Workum Combinatie  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2016 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DAmateurs  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DAmateurs  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2016 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2016 
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen-Mildam  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen-Mildam  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2016 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2016 
 Onderlinge Competitie  Dronten  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2016 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2016 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  OG Drachten  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  OG Drachten  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2016 
 Onderlinge Competitie  RDS Sint Oedenrode  2016 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2016 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2016 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Onderlinge Competitie   WDV Winterswijk  2016/2017 
 Onderlinge Competitie   WDV Winterswijk  2015/2016 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2016/2017 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2015/2016 
 Onderlinge Competitie 1  Constant-Charlois Rotterdam  2016/2017 
 Onderlinge Competitie Bilzen  Belgie  2016/2017 
 Onderlinge competitie Brabo Antwerpen  Belgie  2016/2017 
 Onderlinge Competitie Damclub  Lent  2016 
 Onderlinge Competitie Damclub  Lent  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2016/2017 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2015/2016 
 Onderlinge Competitie DC  Dronten  2015/2016 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2016 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2016/2017 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Kersttoernooi  Belgie  2016 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Krokus  Belgie  2016 
 Onderlinge Competitie Eksel Rapid  Belgie  2016 
 Onderlinge Competitie Najaar  Witte van Moort Westerhaar  2016 
 Onderlinge Competitie Sint-Truiden  Belgie  2016/2017 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2016/2017 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2015/2016 
 Onderlinge Competitie TTS  Troch Tinken Sterk  2015/2016 
 Onderlinge Competitie Voorjaar  Witte van Moort Westerhaar  2016 
 Onderlinge Maandag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2016 
 Onderlinge Vrijdag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2016 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2016 
 Open 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2016 
 Open Bashkortostan  Rusland  2016 
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap  Zuid Holland  2016 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2016 
 Open H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2016 
 Open Herfstkampioenschap  DOS Delft  2016 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2016 
 Open Kampioenschap van  Burkina Faso  2016 
 Open Kampioenschap van  Den Haag  2016 
 Open Kampioenschap van  KDC Katwijk  2016 
 Open NK Benjamins Jongens  Denk en Zet Culemborg  2016 
 Open NK Benjamins Meisjes  Denk en Zet Culemborg  2016 
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2016 
 Open rapid  DIOS-Eureka  2016 
 Open Sneldamkampioenschap van  Zuid Holland  2016 
 Open Sneldamkampioenschap van  Constant-Charlois Rotterdam  2016 
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht  2016 
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag  2016 
 Open Sneldamkampioenschap van  Westland  2016 
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 
 Open Sneldamtoernooi 1  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Sneldamtoernooi 2  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Sneldamtoernooi 3  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Sneldamtoernooi Finale  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Udense 40 jaar DOG.  Noord Brabant  2016 
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2016 
 Overijssels Kampioenschap Barrage  Overijssel  2016 
 Overijssels Kampioenschap Barrage 1e klasse  Overijssel  2016 
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 
 Paaseitoernooi  Den Haag  2016 
 Paastoernooi Amsterdam  Noord Holland  2016 
 Panamerikaans Kampioenschap Sao Paolo   Buitenland  2016 
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2016 
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2016 
 Piet Scheeres Competitie  De Hofstad Dammers  2016/2017 
 Piet Scheeres Competitie  De Hofstad Dammers  2015/2016 
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2016 
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  Groningen  2016 
 Play Offs EK Landenteams  Buitenland  2016 
 Play Offs WK Braziliaans Aguas de Lindoia  Buitenland  2016 
 Playoffs Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2016 
 Plusminus 55 Toernooi Groep A  Lent  2016 
 Plusminus 55 Toernooi Groep B  Lent  2016 
 Polish Open Karpacz  Buitenland  2016 
 Polska Gra Open  Polen  2016 
 Provinciaal bekertoernooi individueel  Noord Brabant  2016 
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  Noord Brabant  2016 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Friesland  2016 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Overijssel  2016 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen  Groningen  2016 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen  Groningen  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  Drenthe  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  Z-Holland Zuid  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  Friesland  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  Groningen  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  Limburg  2016/2017 
 Provinciaal Kampioenschap  Limburg  2015/2016 
 Provinciaal Kampioenschap  Overijssel  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2016/2017 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2015/2016 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  Utrecht  2016 
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse  Utrecht  2016 
 Provinciaal Kampioenschap 50+  Friesland  2016 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  Friesland  2016 
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  Utrecht  2016 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Groningen  2016 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Zuid Holland  2016 
 Provinciaal sneldamkampioenschap teams  Drenthe  2016/2017 
 Provinciaal sneldamkampioenschap teams  Drenthe  2015/2016 
 Provinciaal sneldamkampioenschap van  Limburg  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2016/2017 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2015/2016 
 Provinciale Bekercompetitie  Groningen  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  Limburg  2016/2017 
 Provinciale Bekercompetitie  Limburg  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  Noord Brabant  2015/2016 
 Provinciale Bekercompetitie  Noord Holland  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  Overijssel  2016 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2016/2017 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2015/2016 
 Provinciale Bekercompetitie  Zuid Holland  2016 
 Provinciale Bekercompetitie teams  Drenthe  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Drenthe  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Drenthe  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Z-Holland Zuid  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Z-Holland Zuid  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Utrecht  2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Utrecht  2015/2016 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2016/2017 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2015/2016 
 Rapid Barrage Play Offs EK Landenteams   Buitenland  2016 
 Rapid competitie   DAmateurs  2016/2017 
 Rapid Competitie  DAmateurs  2015/2016 
 Rapid kampioenschap van  Z-Holland Zuid  2016 
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2016 
 Rapid Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 
 Rapid Valneris - Groenendijk  Gelderland  2016 
 Rapidkampioenschap van  Rusland  2016 
 Rien van Setten beker  De Hofstad Dammers  2016/2017 
 Rien van Setten beker  De Hofstad Dammers  2015/2016 
 Riga Open  Letland  2016 
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld  Overijssel  2016 
 Roethof Open  Suriname  2016 
 Salou Blitz  Buitenland  2016 
 Salou Open  Buitenland  2016 
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2016 
 Serie National Cannes Open  Buitenland  2016 
 Simultaan 45 jaar RDS Roel Boomstra  RDS Sint Oedenrode  2016 
 Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Jitse Slump  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Roel Boomstra  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Simultaan Dam/Schaak  Damkring Emmeloord  2016 
 Simultaan Lorens Hoeve  IJmuiden  2016 
 Simultaan Rob Clerc  Zuid Holland  2016 
 Simultaan Roel Boomstra Breskens  Zeeuws-Vlaanderen  2016 
 Simultaan Wouter Sipma bij  RDC Rijnsburg  2016 
 Simultaan Yuen Wong BDV 2016  Bornse Damvereniging Borne  2016 
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2016/2017 
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2015/2016 
 Sneldamkampioenschap  DIOS-Eureka  2016 
 Sneldamkampioenschap  Huizum  2016 
 Sneldamkampioenschap Nijmegen Open  Lent  2016 
 Sneldamkampioenschap van  Damclub Roermond  2015/2016 
 Sneldamkampioenschap van  Rusland  2016 
 Sneldamkampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK  Gelderland  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH  Gelderland  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH  Gelderland  2016 
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK  Gelderland  2016 
 Sneldammen  RDC Rijnsburg  2015/2016 
 Sneldammen 5e Bobolitoernooi  Boboli Bunschoten  2016 
 Sneldammen Brunssum Open  Limburg  2016 
 Sneldammen NK Junioren  Witte van Moort Westerhaar  2016 
 Sneldamtoernooi  Constant-Charlois Rotterdam  2016 
 Sneldamtoernooi NK Pupillen & NK Aspiranten  Zuid Holland  2016 
 Supercup  Utrecht  2016 
 Terrasdammen Genk  Belgie  2016 
 Thailand Open Blitz  Buitenland  2016 
 Thailand Open Jomtien  Buitenland  2016 
 Thailand Open Rapid  Buitenland  2016 
 Tia Kone  Ivoorkust  2016 
 Vechtstreektoernooi  Utrecht  2016 
 Veteranenkampioenschap van   Limburg  2016 
 Victorie Plaza Toernooi Alkmaar  SNA Heerhugowaard  2016 
 Viertallencompetitie OGD  Groningen  2016/2017 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2016 
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2016 
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 
 Voorjaarscompetitie  Damclub Roermond  2015/2016 
 Voorjaarscompetitie Jeugd damclub  Naaldwijk  2016 
 Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2016/2017 
 Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2015/2016 
 Voorrondes 17e Dammen op de Dijk  Loosdrecht  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  China  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  Litouwen  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2016 
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2016 
 Vrouwenrapidkampioenschap van  Rusland  2016 
 Vrouwensneldamkampioenschap van  Rusland  2016 
 WC Boys U10 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Boys U13 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Boys U16 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Girls U10 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Girls U13 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC Girls U16 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 WC U19 Turkish Draughts  Turkije  2016 
 West-Brabants kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2016 
 West-Brabants kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2016 
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  2016 
 Wintercompetitie Jeugd Damclub  Naaldwijk  2016 
 WK Blitz Izmir  Turkije  2016 
 WK Blitz Vrouwen Izmir  Turkije  2016 
 WK Braziliaans Aguas de Lindoia  Buitenland  2016 
 WK Cadets Boys Izmir  Buitenland  2016 
 WK Cadets Girls Izmir  Buitenland  2016 
 WK FRYSK!  Frysk Spul  2016 
 WK Hopes Boys Izmir  Buitenland  2016 
 WK Hopes Girls Izmir  Buitenland  2016 
 WK Juniors Boys Izmir  Buitenland  2016 
 WK Juniors Girls Izmir  Buitenland  2016 
 WK match vrouwen Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 
 WK Minicadets Boys Izmir  Buitenland  2016 
 WK Minicadets Girls Izmir  Buitenland  2016 
 WK Rapid Izmir  Turkije  2016 
 WK Rapid Vrouwen Izmir  Turkije  2016 
 WK-match Groenendijk - Boomstra  Nederland  2016 
 Womenopen Bashkortostan  Rusland  2016 
 Zomer sneldamtoernooi  Assen  2015/2016 
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2016 
 Zomercompetitie  Lent  2016 
 Zomercompetitie  Raes Damclub Maastricht  2016 
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2016 
 Zomercompetitie  Scheveningen  2016 
 Zomerrapid  020  2016 
 Zomertoernooi  Assen  2016 
 Zwarte Steen Bokaal  Overijssel  2016/2017 
 Zwarte Steen Bokaal  Overijssel  2016