Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018
Clublokaal
Club:
Eye-T Webdesign / OG Wapenveld
 
Speellokaal:
"De Rots", Geref. Kerk, Kwartelweg 11, Wapenveld, tel. 038-4479387
Wedstrijdavond:
maandag
Website:
http://www.damclub-onsgenoegen.nl/
Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Damclub-Ons-Genoegen/328660563917068
Wifi in speelzaal:
Opmerkingen:
Let op: Bovenstaande gegevens worden niet automatisch gewijzigd als u wijziging doorgeeft aan de KNDB!.
U dient zelf wijzigingen door te geven aan Toernooibase of als clubbeheerder wijzigingen in te voeren.
Teams Eye-T Webdesign / OG Wapenveld
1>
Leden Eye-T Webdesign / OG Wapenveld:
Erik Bakker
 
1057
Harry Beekman
 
1083
Alie Beekman-van Duinen
 
1079
Gerard Blok
 
1063
Jan Boer
 
739
Paul Borreman
 
935
Albert Borreman
 
794
Judith Carels
 
Dirk van Doesburg
 
662
Levi Dokman
 
Jorrit Doornink
 
Gerrit Eilander
 
925
Maikel van den Esker
 
1096
Alyssa Fiks
 
Brian Fiks
 
Evelyn Fiks
 
Jeroen Floor
 
Gerrit-Jan Frelink
 
843
Jacob de Greef
 
1132
Nienke Grotenhuis
 
Rick Hakvoort
 
1276
Freek Jongerman
 
936
Lijon Kers
 
Boaz Klaverstijn
 
Alex Klein
 
Tessa Kobes
 
Adrie Koedoot
 
726
Emanuel Langendoen
 
Naomi Langendoen
 
Thijs van Loo
 
Albert Lusink
 
1096
Rienk van Marle
 
1313
Wim de Mol
 
897
Henk Mostert Azn
 
1091
Henk Mostert Jzn
 
839
Anton de Munnik
 
869
Charlotte Oldenhof
 
Karin Olthuis
 
Gerrit Wil Olthuis
 
802
Henk van Ommen
 
856
Gerdine van Oosten
 
Stan Ordelman
 
Bram Ottens
 
Daniƫl Pieper
 
Denly van Putten
 
Niek Regterschot
 
699
Martinus Regterschot
 
831
Samantha Regterschot
 
Tessa Regterschot
 
Arjan Remmerts
 
Gertie van Renselaar
 
934
Henk van Renselaar
 
944
A. van der Scheer
 
721
Geert Jan Smit
 
940
Geurt Souman
 
980
Lotte Spin
 
Elize Stapper
 
Jorn Steenbergen
 
Jaap Stegeman
 
831
Gerrit Veldwijk
 
Bram Wolf
 
Marcel Zandbergen
 
575
Zwier Zevenhuizen
 
Mathijs Zijderveld
 
Oud-leden:
Hilco Aarten 
1053
Peter Aartsen 
Kelvin Bakker 
Gert-Jan Beekhof 
Alex van den Beld 
Henrico Biemholt 
Ton Bredewolt 
Herman Damman 
1157
Esther Dijkman 
H. Draayer 
Henk Eikelboom 
Lucilla Elsman 
Jan Groeneveld 
1138
D.B. Haverkamp 
828
Johan Heuvink 
Jan Willem Hoeve 
1203
Marthy van Houtert 
1155
Vincent Houtjes 
894
Annewil Kamphuis 
Eva Kieskamp 
686
Johnny Kroon 
Jan Lammers 
1191
Wim Lammers 
1147
Gerwin van der Meer 
1185
Aalt Mostert Jzn 
1108
Jaap Rietberg 
Joop Rigterink 
Erik Slurink 
Michel Stempher 
1362
Hans Striker 
T. van Wermeskerken 
Harm Jan Wilbrink