Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

FMJD-DAMKALENDER               Registratieformulier FMJD-KALENDER
(Volgende dertig dagen) 
 Begin End Name Country
 2017-03-26 2017-04-01 Belarusian Youth Championship
 Information: p.shatsov@gmail.com
 Website
 Belarus
 2017-03-27 2017-04-01 Dutch Championship Women
 Website
 Netherlands
 2017-03-30 2017-04-02 Lithuanian Championship women
 Information: edvard.buzinskij@post.skynet.lt
 Website
 Lithuania
 2017-04-04 2017-04-09 National Youth Championship Poland
 2017-04-05 2017-04-15 Dutch Championship
 Website
 Netherlands
 2017-04-05 2017-04-09 Lithuanian Championship
 Information: edvard.buzinskij@post.skynet.lt
 Website
 Lithuania
 2017-04-06 2017-04-16 Belarusian Championship
 Information: p.shatsov@gmail.com
 Website
 Belarus
 2017-04-06 2017-04-16 Belarusian Championship Women
 Information: p.shatsov@gmail.com
 Website
 Belarus
 2017-04-13 2017-04-17 Open Guadeloupe 2017
 Information: soufriere_@hotmail.fr
 Guadeloupe
 2017-04-15 2017-04-16 National Championship - Rapid Cameroon
 2017-04-16 2017-04-19 Estonian Championship Juniors U-19
 Information: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee
 Website
 Estonia
 2017-04-22 2017-04-23 Lithuanian Championship junior (26-)
 Information: edvard.buzinskij@post.skynet.lt
 Website
 Lithuania

 KNDB-DAMKALENDER


TOERNOOIBASE-DAMKALENDER TEAMWEDSTRIJDEN
(Volgende dertig dagen)
 Date Teamgame Teamcompetition
 2017-03-29  Constant Charlois 2 - MDV Monster Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2016/2017 
 2017-03-29  DC Nijmegen - Denk en Zet Culemborg Jan van der Zwan Cup GDB  2017 
 2017-03-30  BDV Bergen op Zoom - Souburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2016/2017 
 2017-03-30  WSDV Wageningen 3 - BDSV Barneveld Jan van der Zwan Cup GDB  2017 
 2017-03-30  DCH Harderwijk - DV VBI Huissen Jan van der Zwan Cup GDB  2017 
 2017-03-30  DV VBI Huissen 2 - DUO Doetinchem Jan van der Zwan Cup GDB  2017 
 2017-03-30  WSDV Wageningen - DVV Voorthuizen Jan van der Zwan Cup GDB  2017 
 2017-03-30  DAmateurs - TDV Provinciale Clubcompetitie PNDB  2016/2017 
 2017-03-30  Sint-Truiden - ZWB-Genk Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2017 
 2017-03-31  DES Lunteren 2 - DCL Lent Jan van der Zwan Cup GDB  2017 
 2017-03-31  CTD Arnhem - WSDV Wageningen 2 Jan van der Zwan Cup GDB  2017 
 2017-03-31  DES Lunteren - DSV Sinderen Jan van der Zwan Cup GDB  2017 
 2017-03-31  ZWB-Genk 2 - Lanklaar Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2017 
 2017-04-03  Eye-t Webdesign - BDV Borne 2 Provinciale Bekercompetitie PODB  2017 
 2017-04-04  Lammerenburg - Aagtekerke Provinciale Clubcompetitie PZDB  2016/2017 
 2017-04-04  PWG s-Gravenpolder - Middelburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2016/2017 
 2017-04-06  Damcombinatie FryslĂ„n 1A - OG Drachten 1A Provinciale Bekercompetitie PFDB  2016/2017 
 2017-04-06  GZC - Tholen Provinciale Clubcompetitie PZDB  2016/2017 
 2017-04-07  Witte van Moort - BDV Borne Provinciale Bekercompetitie PODB  2017 
 2017-04-08  SNA - Haarlemse Damclub Finale Provinciale Bekercompetitie PNHDB  2017 
 2017-04-08  IJmuiden - Zaanstreek Finale Provinciale Bekercompetitie PNHDB  2017 
 2017-04-08  Haarlemse Damclub - IJmuiden Finale Provinciale Bekercompetitie PNHDB  2017 
 2017-04-08  Zaanstreek - SNA Finale Provinciale Bekercompetitie PNHDB  2017 
 2017-04-08  IJmuiden - SNA Finale Provinciale Bekercompetitie PNHDB  2017 
 2017-04-08  Haarlemse Damclub - Zaanstreek Finale Provinciale Bekercompetitie PNHDB  2017 
 2017-04-13  Rompa Leder/D.A.M. - EAD Asten Provinciale Clubcompetitie PNDB  2016/2017 
 2017-04-13  RDS Sint Oedenrode 2 - DOG Uden Provinciale Clubcompetitie PNDB  2016/2017 
 2017-04-13  Micone - Heijmans Excelsior 2 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2016/2017 
 2017-04-13  TDV - RDS Sint Oedenrode Provinciale Clubcompetitie PNDB  2016/2017 
 2017-04-13  Heijmans Excelsior - DAmateurs Provinciale Clubcompetitie PNDB  2016/2017 
 2017-04-13  RDS Sint Oedenrode 3 - Heijmans Excelsior 3 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2016/2017