HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017

   Dummy
  
 4747 uitslagen in database. 
 118+  1702-  354=  (Perc. 13.6%)*
 * 2573 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 6 applets in database.
 

Speler bij:
   Aagtekerke 
   Bornse Damvereniging Borne 
   CTD Arnhem 
   Damclub Dordrecht 
   Damkring Emmeloord 
   DCH Heerenveen-Mildam 
   DDC Deventer 
   DOG Uden 
   DOS Delft 
   DVS Schaesberg 
   FMJD 
   Geen clubspelers 
   Het Noorden 
   Houdt Stand Beilen 
   IJmuiden 
   KDC Katwijk 
   Lent 
   RDC Rijnsburg 
   Samen Sterk 
   Steenwijk 36 
   Utrecht 
   Van Stigt Thans Schiedam 
   WDV Winterswijk 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 28e Zomerdamtoernooi Friesland PFDB 2017
 Championnat de Toulouse Frankrijk 2017
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017
 EK Rapid Karpacz Buitenland 2017
 EK Rapid Women Karpacz Buitenland 2017
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017
 Kampioenschap 65+ UPDB 2017
 Kampioenschap van DVS Schaesberg 2017
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 2017
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2017
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Voorronde Onderlinge Competitie  Samen Sterk 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 OC Halve Finale  DOG Uden 2017/2018, Halve Finale A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2017/2018, Groep M
 Onderlinge Competitie Dammend Tilburg 2017/2018
 Onderlinge Competitie DCIJ-jeugd IJmuiden 2017/2018
 50 -65 plus DCH Heerenveen-Mildam 2017
 AK Aspiranten M Tashkent Buitenland 2017
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2017
 Cannes Open Buitenland 2017
 CBP Toernooi DDC Deventer 2017, Hoofdklasse A
 Coppa CittĂ  di Verona Italie 2017
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017, Finale B
 FK sneldammen PFDB 2017
 Golden Prague Buitenland 2017
 Halve Finale NK Aspiranten Gouda KNDB 2017
 Halve Finale NK Pupillen Culemborg KNDB 2017
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen KNDB 2017
 Halve Finale NK Pupillen Julianadorp KNDB 2017
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2017
 Kampioenschap van Estland 2017
 Kampioenschap van China 2017
 Kampioenschap van Arnhem CTD Arnhem 2017
 Kampioenschap van Gelderland - Aspiranten GDB 2017
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2017
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 2017
 Open H kl BDV Bergen op Zoom 2017
 Open H kl snel BDV Bergen op Zoom 2017
 Open NK Benjamins Meisjes Denk en Zet Culemborg 2017
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017
 Open sneldamkampioenschap van Westland 2017
 Paaseitoernooi Den Haag 2017
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PZDB 2017
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2017
 Riga Open Juniors Letland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 Sarthe Championnat-Honneur Frankrijk 2017
 Simultaan F. Passchier RDS Sint Oedenrode 2017
 Sneldamtoernooi NK Pupillen ZHDB 2017
 Thailand Open Blitz Buitenland 2017
 Theo Tielrooy Toernooi HDC Haarlem 2017
 Turkish Open Izmir Buitenland 2017
 Vrouwenkampioenschap van China 2017
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Variant Oudenbosch 2017
 WK Rapid Izmir Turkije 2017
 WK Rapid Vrouwen Izmir Turkije 2017
 27e Zomercompetitie Friesland PFDB 2016
 AK Aspiranten Ulaanbaatar Buitenland 2016
 AK Pupillen M Ulaanbaatar Buitenland 2016
 AK Veteranen Ulaanbaatar Buitenland 2016
 Blitz WK Cadets Boys Izmir Buitenland 2016
 Blitz WK Hopes Boys Izmir Buitenland 2016
 Blitz WK Hopes Girls Izmir Buitenland 2016
 Blitz WK Minicadets Boys Izmir Buitenland 2016
 Blitz WK Minicadets Girls Izmir Buitenland 2016
 Brunssum Open PLDB 2016
 Bryansk Open Rusland 2016
 Children of Asia Yakutsk Girls Buitenland 2016
 EK Boys U26 Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B10 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B13 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B16 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B16 Rapid Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B19 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B26 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd G13 Rapid Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd G16 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd G19 Rapid Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd G26 Rapid Pinsk Buitenland 2016
 EK Vrouwen Izmir Buitenland 2016
 HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2016
 HF Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 2016
 Kerst de Jong toernooi IJmuiden 2016, Groep B
 Lishui Open China 2016
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Onderlinge Competitie Damclub Lent 2016
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 2016
 Open sneldamtoernooi MDV Monster 2016
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016
 Polska Gra Open Polen 2016
 Provinciaal bekertoernooi individueel PNDB 2016
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2016
 Sneldamkampioenschap Nijmegen Open Lent 2016
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK GDB 2016
 Terrasdammen Genk Belgie 2016
 WC Girls U13 Turkish Draughts Turkije 2016
 WK Cadets Girls Izmir Buitenland 2016
 WK Hopes Girls Izmir Buitenland 2016
 WK Minicadets Boys Izmir Buitenland 2016
 WK Minicadets Girls Izmir Buitenland 2016
 Zomercompetitie Lent 2016
 Zomercompetitie Samen Sterk 2016
 Limburgse Beker Belgie 2016/2017
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2016/2017, Algemeen
 Onderlinge Competitie Damkring Emmeloord 2016/2017
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016/2017
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016, Finale B
 FK sneldammen PFDB 2016
 Halve Finale NK Pupillen Alblasserdam KNDB 2016
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen KNDB 2016
 Halve Finale NK Pupillen Huissen KNDB 2016
 Kampioenschap van Gelderland - Pupillen GDB 2016
 Kampioenschap van Gelderland - Welpen GDB 2016
 NK Aspiranten Meisjes KNDB 2016
 NK Pupillen Meisjes KNDB 2016
 Open H kl BDV Bergen op Zoom 2016
 Open Kampioenschap van KDC Katwijk 2016
 Open NK Benjamins Meisjes Denk en Zet Culemborg 2016
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2016
 Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2016
 Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2016
 Paaseitoernooi Den Haag 2016
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen PGD 2016
 Rapid kampioenschap van Belgie 2016
 Riga Open Letland 2016
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld PODB 2016, Algemeen
 Roethof Open Suriname 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Serie National Cannes Open Buitenland 2016
 Sneldamkampioenschap van Rusland 2016
 Thailand Open Rapid Buitenland 2016
 Victorie Plaza Toernooi Alkmaar SNA Heerhugowaard 2016
 Vrouwenkampioenschap van Rusland 2016
 Vrouwenkampioenschap van Estland 2016
 Vrouwenrapidkampioenschap van Rusland 2016
 West-Brabants kamp. 1 kl BDV Bergen op Zoom 2016
 West-Brabants kamp. H kl BDV Bergen op Zoom 2016
 WK Blitz Vrouwen Izmir Turkije 2016
 WK Rapid Vrouwen Izmir Turkije 2016
 Bekercompetitie Samen Sterk 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep J
 Blitz WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015
 Blitz WK Cadets Girls Beilen KNDB 2015
 Blitz WK Hopes Boys Beilen KNDB 2015
 Blitz WK Hopes Girls Beilen KNDB 2015
 Blitz WK Juniors Boys Beilen KNDB 2015
 Blitz WK Juniors Girls Beilen KNDB 2015
 Blitz WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015
 Bryansk Open Rusland 2015
 EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015
 EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015
 EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015
 EK Jeugd G16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015
 HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2015
 Insulinde Invitatie De Oldehove 2015
 Jeugdtoernooi Pupillen Aspiranten Scheveningen 2015
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 2015
 Open H kl De Schijf Roosendaal 2015
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2015
 Polska Gra Open Polen 2015
 Rapid kampioenschap van DZHZ 2015
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK GDB 2015
 Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
 Vrouwencup van Rusland 2015
 Vrouwenkampioenschap van Polen 2015
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep C
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep B
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep A
 Zomercompetitie Samen Sterk 2015
 Zomercompetitie Damclub Lent 2015
 Limburgse Beker Belgie 2015/2016
 Onderlinge Clubcompetitie TDV Tilburg 2015/2016
 Onderlinge Competitie Bornse Damvereniging Borne 2015/2016
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2015/2016, Algemeen
 Onderlinge Competitie Damclub Lent 2015/2016
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015/2016
 AK Aspiranten Tashkent Buitenland 2015
 AK Veteranen Tashkent Buitenland 2015
 Aziatisch Kampioenschap Tashkent Buitenland 2015
 Blitz Womenopen Bashkortostan Rusland 2015
 Cannes Open Buitenland 2015
 EK Blitz Voorronden Cannes Buitenland 2015
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015, Finale B
 Gniezno Polen 2015
 Golden Prague Buitenland 2015
 Halve Finale NK Pupillen Culemborg KNDB 2015
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2015
 Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2015
 Halve Finale NK Welpen Culemborg KNDB 2015
 Kampioenschap van Estland 2015
 Kampioenschap van China 2015
 Kampioenschap van Rusland 2015
 Open 1 kl snel BDV Bergen op Zoom 2015
 Open damkampioenschap De Variant Oudenbosch 2015
 Open Kampioenschap van  KDC Katwijk 2015
 Open NK Benjamins Denk en Zet Culemborg 2015
 Open sneldammen De Variant Oudenbosch 2015
 Paaseitoernooi Den Haag 2015
 Salou Open Buitenland 2015
 Serie National Cannes Open Buitenland 2015
 Vrouwenkampioenschap van Rusland 2015
 Vrouwenkampioenschap van China 2015
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Schijf Roosendaal 2015
 West-Brabants Kamp. H kl De Schijf Roosendaal 2015
 3rd Lishui Open China 2014
 Brunssum Open PLDB 2014
 EK Boys Minicadets Pinsk Buitenland 2014
 EK Girls Cadets Pinsk Buitenland 2014
 EK Girls European Hopes Pinsk Buitenland 2014
 EK Jeugd B13 Sneldammen Pinsk Buitenland 2014
 EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk Buitenland 2014
 EK Jeugd G19 Sneldammen Pinsk Buitenland 2014
 EK Vrouwen Tallinn Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2014
 Kampioenschap van Hongarije 2014
 Kerstsneldamtoernooi Boboli Bunschoten 2014
 Minsk Buitenland 2014
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Onafhankelijkheidstoernooi Gniezno Polen 2014
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 2014
 Open H kl De Schijf Roosendaal 2014
 Open sneldammen De Schijf Roosendaal 2014
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014
 Rapid kampioenschap van DZHZ 2014
 Riga Open Letland 2014
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2014
 Terrasdammen Genk Belgie 2014
 Zomercompetitie Samen Sterk 2014
 Onderlinge Clubcompetitie TDV Tilburg 2014/2015
 Onderlinge Competitie Damclub Lent 2014/2015
 Onderlinge Competitie Damclub Lent 2014/2015
 Sneldamtoernooi 3 ADG Amersfoort 2014/2015
 Sneldamtoernooi Finale ADG Amersfoort 2014/2015
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014/2015
 AK Junioren Bangkok Buitenland 2014, Junioren
 AK Pupillen Bangkok Buitenland 2014
 AK Pupillen M Bangkok Buitenland 2014
 Cannes Open Buitenland 2014
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 EK Studenten + U26 Kolobrzeg Buitenland 2014
 Finale onderlinge competitie  Samen Sterk 2014, Finale B
 FK Sneldammen PFDB 2014
 Frits Louis sneldamkampioenschap ADG Amersfoort 2014
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2014, Groep D
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2014, Groep C
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2014, Groep A
 Halve Finale NK Pupillen Den Bosch KNDB 2014
 Halve Finale NK Pupillen Heerhugowaard KNDB 2014
 Halve Finale NK Welpen KNDB 2014, Groep D
 Halve Finale NK Welpen KNDB 2014, Groep B
 Halve Finale NK Welpen KNDB 2014, Groep A
 Kampioenschap van Rusland 2014
 Kampioenschap van Belgie 2014, 2e klasse
 Open 1 kl snel BDV Bergen op Zoom 2014
 Open NK Benjamins KNDB 2014
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen PGD 2014
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse UPDB 2014
 Provinciaal kampioenschap 50+ PFDB 2014
 Provinciaal Sneldamkampioenschap DDB 2014
 Salou Open Buitenland 2014
 Sneldamkampioenschap van RDC Rijnsburg 2014
 Welpenkampioenschap van GDB 2014
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel BDV Bergen op Zoom 2014
 Blitz WK Cadets Boys Tours Buitenland 2013
 Blitz WK Cadets Girls Tours Buitenland 2013
 Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn Buitenland 2013
 Brunssum Open PLDB 2013
 Damnacht van Lent 2013, Finale A
 EK Jeugd B10 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd B13 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd B16 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd B19 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd G10 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd G16 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2013
 HF Vrouwen Kampioenschap van Wit-Rusland 2013
 Kampioenschap van Rusland 2013
 Onderlinge bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Clubcompetitie RDS Sint Oedenrode 2013
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2013
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2013
 Polska Gra Open Polen 2013
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2013
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2013
 Provinciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2013
 Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2013
 Sneldamtoernooi juli DOS Delft 2013
 Srefidensi Open Suriname 2013
 Terrasdammen Genk Belgie 2013
 Voorronden vrouwenkampioenschap van Rusland 2013
 WK Veteranen Riga Buitenland 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Xingqiu Cup Vrouwen Lishui China 2013
 Zomercompetitie Lent 2013
 Zomercompetitie Samen Sterk 2013
 Onderlinge Clubcompetitie TDV Tilburg 2013/2014
 Provinciaal bekertoernooi individueel PNDB 2013/2014
 Sneldamkampioenschap DCT Twijzelerheide 2013/2014
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013/2014
 Onderlinge Competitie Lent 2013/2014
 AK Pupillen Tashkent Buitenland 2013
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent Buitenland 2013
 Beiler damtoernooi DDB 2013
 Halve Finale NK Pupillen Den Ilp KNDB 2013
 Halve Finale NK Pupillen Dongen KNDB 2013
 Halve Finale NK Pupillen Dronten KNDB 2013
 Halve Finale NK Pupillen Groningen KNDB 2013
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2013, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 2013
 Open H kl BDV Bergen op Zoom 2013
 Paaseitoernooi Den Haag 2013
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2013
 Russian Cup Vrouwen Ishimbai Rusland 2013
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Welpen D
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Welpen C
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Variant Oudenbosch 2013
 West-Brabants Kamp. H kl De Variant Oudenbosch 2013
 Clubkampioenschap  Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Dirk van Spengen Toernooi ZHDB 2012
 Eindejaarstoernooi Texel Oosterend Texel 2012
 EK Jeugd B10 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd B13 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd B16 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd B19 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd G10 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd G13 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd G16 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd G19 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Rapid Women Tallinn Buitenland 2012
 EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012
 HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2012
 Lishui Open Vrouwen China 2012
 NK Junioren Meisjes KNDB 2012
 NK Rapid Groep BC KNDB 2012
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 2012
 Open H kl snel De Schijf Roosendaal 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012
 Parthenay Buitenland 2012
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2012
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2012
 Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2012
 Rapid Competitie  Samen Sterk 2012
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2012
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK GDB 2012
 Sneldammen EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012
 Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Blitz Women Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Women Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Women Lille Buitenland 2012
 Zomercompetitie Samen Sterk 2012
 Onderlinge Clubcompetitie TDV Tilburg 2012/2013
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2012/2013
 Provinciaal bekertoernooi individueel PNDB 2012/2013
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012/2013
 Beiler damtoernooi DDB 2012
 FK Sneldammen PFDB 2012
 Halve Finale NK Aspiranten Zegveld KNDB 2012
 Halve Finale NK Pupillen Wapenveld KNDB 2012
 Halve Finale NK Welpen Zegveld KNDB 2012
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Vrouwen 3
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Welpen C
 NK Welpen Meisjes KNDB 2012
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 2012
 Open Blitz-NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2012
 Open Kampioenschap van Dongeradeel Dokkum 2012
 Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2012
 Paaseitoernooi Den Haag 2012
 Roethof Open Suriname 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Vrouwen 2
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Welpen B
 24ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Promotieklasse
 Championnat Sénégalais de la jeunesse Senegal 2011
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, 1e klasse B
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, 1e klasse A
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, 2e klasse
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, Hoofdklasse
 EC Studenten/U26 Vrouwen Vilnius Buitenland 2011
 EK Blitz Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
 EK Girls Cadets Tallinn Buitenland 2011
 EK Girls Minicadets Tallinn Buitenland 2011
 EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
 EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
 EK Jeugd G13 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
 EK Jeugd G16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
 EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes DDB 2011
 Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011
 Kampioenschap van Arnhem CTD Arnhem 2011
 Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011
 Minsk Buitenland 2011
 Nikolay Kychkin Memorial Buitenland 2011
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 NK Rapid Groep B KNDB 2011
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2011
 Provinciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2011, Jeugdklasse
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK GDB 2011
 US-Open Miami USA 2011
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011
 Zomercompetitie Samen Sterk 2011
 Bekercompetitie Samen Sterk 2011/2012
 Onderlinge Clubcompetitie TDV Tilburg 2011/2012
 Onderlinge Competitie HDC Hoogeveen 2011/2012
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2011/2012
 Onderlinge competitie Steenwijk 36 2011/2012
 Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
 Sneldam Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
 Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012
 Beiler damtoernooi DDB 2011
 Cannes Open Buitenland 2011
 Delfland DOS Delft 2011, 1e klasse B
 Delfland DOS Delft 2011, 1e klasse A
 Delfland DOS Delft 2011, Hoofdklasse
 Golden Prague Buitenland 2011
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
 Halve Finale NK Aspiranten Den Haag KNDB 2011
 Halve Finale NK Aspiranten Wezep KNDB 2011
 Halve Finale NK Pupillen IJsselstein KNDB 2011
 Kampioenschap van Litouwen 2011
 NK Pupillen Meisjes KNDB 2011
 Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen/Welpen UPDB 2011
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011
 Sneldamkampioenschap Pupillen/Welpen UPDB 2011, Pupillen
 Sneldamkampioenschap van  Westland 2011
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel BDV Bergen op Zoom 2011
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010
 Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010
 Disco Blitz ZHDB 2010
 Eindejaarstoernooi Texel PNHDB 2010
 EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki Buitenland 2010
 EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Nikolay Kychkin Memorial Rusland 2010
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Open De Schijf Roosendaal 2010
 Open sneldammen De Schijf Roosendaal 2010
 Oudejaars toernooi  Zenderstad IJsselstein 2010
 Parthenay Buitenland 2010
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2010
 Proviciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2010
 Provinciaal Kampioenschap PGD 2010
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2010
 Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010
 Russisch Kampioenschap Aspiranten Rusland 2010
 Schooldammen Naaldwijk 2010
 Tavira Open Portugal 2010
 Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010
 Zomercompetitie Samen Sterk 2010
 Beiler damtoernooi DDB 2010
 BIDS 100 vld. toernooi Cambridge Buitenland 2010
 Gniezno Doors Polen 2010
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2010
 Halve Finale NK Welpen Den Ilp KNDB 2010
 Halve Finale NK Welpen Wapenveld KNDB 2010
 HF Vrouwenkampioenschap van Rusland 2010
 Kampioenschap van Arnhem CTD Arnhem 2010
 Open NK Benjamins 2010 KNDB 2010
 Paaseitoernooi Den Haag 2010
 Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen/Welpen UPDB 2010, Welpen
 Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen/Welpen UPDB 2010, Pupillen
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen GDB 2010
 Salou Open Buitenland 2010
 Sneldamkampioenschap van de PLDB 2010
 Sneldamkampioenschap van de PFDB 2010
 Sneldammen DMH/WHDB WHDB 2010
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2010
 West-Brabants Kamp. De Variant Oudenbosch 2010
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Minsk Buitenland 2009
 NK Rapid Groep B KNDB 2009
 Open NK Computerprogramma s Rapid CCD 2009
 Open Sneldamkampioenschap van Wamel 2e klasse GDB 2009
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2009
 Provinciaal Kampioenschap 50+ DDB 2009
 Rapidkampioenschap van DZHZ 2009
 Spaghetti Open 2009 Slovenie 2009
 Tavira Open Portugal 2009
 US Open - Kolman Turiy Memorial USA 2009
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 Zomercompetitie Samen Sterk 2009
 Zuromin Polen 2009
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten GDB 2009/2010
 Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
 10e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2009
 Guadeloupe Buitenland 2009
 Halve Finale NK Welpen A KNDB 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009
 HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2009
 Kampioenschap van Quebec Canada 2009, Hoofdklasse
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 2009
 Open H kl BDV Bergen op Zoom 2009
 Provinciaal Kampioenschap Aspiranten GDB 2009
 Provinciaal Kampioenschap Junioren GDB 2009
 Sneldamkampioenschap Welpen UPDB 2009
 Welpenkampioenschap van Frankrijk 2009
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Schijf Roosendaal 2009
 EK Boys Minicadets Szczecin Buitenland 2008
 EK Girls Cadets Szczecin Buitenland 2008
 EK Girls European Hopes Szczecin Buitenland 2008
 EK Girls Juniors Szczecin Buitenland 2008
 EK Veteranen Zalaegerszeg Buitenland 2008
 Open Witte van Moort Westerhaar 2008
 Open H kl De Schijf Roosendaal 2008
 Parthenay Buitenland 2008
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2008
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2008
 WMSG Russian Draughts 8x8 women Buitenland 2008
 Zomercompetitie Samen Sterk 2008
 Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
 Balt Cup Summer Dubingiai Buitenland 2008
 Kampioenschap van Arnhem CTD Arnhem 2008
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008
 Open 1 kl snel BDV Bergen op Zoom 2008
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel BDV Bergen op Zoom 2008
 Anton Jurg toernooi PODB 2007
 Bovec Open Slovenie 2007
 DNC Open WHDB 2007
 EK Girls Minicadets St. Petersburg Buitenland 2007
 Korbach Buitenland 2007
 Open De Schijf Roosendaal 2007
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2007
 Provinciaal Kampioenschap GDB 2007
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2007
 Provinciaal Kampioenschap 50+ DDB 2007
 St. Nicolaas Dammen De Oldehove 2007
 WK Juniors Anduze Buitenland 2007
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2007/2008
 Halve Finale A Kampioenschap van Israel 2007
 Halve Finale B Kampioenschap van Polen 2007
 Kampioenschap van Arnhem CTD Arnhem 2007
 NK Welpen Meisjes KNDB 2007
 Open DCT Twijzelerheide 2007
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2007
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2007
 West-Brabants Kamp. H kl De Variant Oudenbosch 2007
 EK Boys Minicadets Tallinn Buitenland 2006
 EK Girls Minicadets Tallinn Buitenland 2006
 EK Veteranen Liberec Buitenland 2006
 EK Vrouwen Bovec Buitenland 2006
 Open De Schijf Roosendaal 2006
 Promotion B Kampioenschap van Frankrijk 2006
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2006
 Rapid kampioenschap van Belgie 2006
 Bashkorkostan Open Buitenland 2006
 Halve Finale B Kampioenschap van Israel 2006
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 2006
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2006
 Salou Open Buitenland 2006
 Sneldamkampioenschap DCH Heerenveen-Mildam 2006
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Schijf Roosendaal 2006
 Axioma Open WHDB 2005
 Provinciaal Kampioenschap GDB 2005
 Bashkortostan Open Buitenland 2005
 Golden Prague Buitenland 2005
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2005
 Halve Finale Kampioenschap van Wit-Rusland 2005
 Sneldamkampioenschap DCH Heerenveen-Mildam 2005
 Memorial Deslauriers Canada 2004, Finale
 Open De Schijf Roosendaal 2004
 Bashkortostan Open Buitenland 2004
 West-Brabants Kamp. snel De Variant Oudenbosch 2004
 Open sneldammen De Schijf Roosendaal 2003
 Rapid kampioenschap van Belgie 2003
 Bekercompetitie HDC Hoogeveen 2003/2004
 Open H kl BDV Bergen op Zoom 2003
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Schijf Roosendaal 2003
 West-Brabants Kamp. H kl De Schijf Roosendaal 2003
 West-Brabants Kamp. snel De Schijf Roosendaal 2003
 WK Juniors Alphen aan de Rijn KNDB 2002
 Bekercompetitie HDC Hoogeveen 2002/2003
 West-Brabants Kamp. H kl De Variant Oudenbosch 2002
 Golden Prague Buitenland 2001
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 2001
 Open H kl De Schijf Roosendaal 2001
 Bekercompetitie HDC Hoogeveen 2001/2002
 Open sneldammen De Schijf Roosendaal 2000
 Salou Open Buitenland 2000
 Bekercompetitie HDC Hoogeveen 2000/2001
 Golden Prague Buitenland 2000
 West-Brabants Kamp. H kl BDV Bergen op Zoom 2000
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 1999
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 1999
 Open H kl De Schijf Roosendaal 1999
 Open H kl BDV Bergen op Zoom 1999
 Open snel BDV Bergen op Zoom 1999
 Open De Schijf Roosendaal 1998
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Schijf Roosendaal 1998
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Kroonschijf Klundert 1997
 West-Brabants Kamp. 2 kl De Kroonschijf Klundert 1997
 West-Brabants Kamp. H kl De Kroonschijf Klundert 1997
 Kampioenschap van de USA 1996
 Majors Kampioenschap van de USA 1996
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 1996
 West-Brabants Kamp. 2 kl De Variant Oudenbosch 1996
 West-Brabants Kamp. snel BDV Bergen op Zoom 1995
 Kampioenschap van de USA 1994
 Open 1 kl De Schijf Roosendaal 1994
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Schijf Roosendaal 1994
 Kampioenschap van de USA 1993
 Open De Schijf Roosendaal 1993
 Kampioenschap van de USA 1992
 West-Brabants Kamp. 1 kl De Variant Oudenbosch 1992
 Kampioenschap van de USA 1991
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 1990
 Kampioenschap van Israel 1988
 Kampioenschap van de USA 1988
 Golden Prague Buitenland 1987
 Kampioenschap van de USA 1987
 Kampioenschap van de USA 1986
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 1984
 Open H kl BDV Bergen op Zoom 1984
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 1983
 
Gespeeld bij:
   Boboli Bunschoten 
   HDC Hoogeveen 
   RDS Sint Oedenrode 
   Suriname 
   TDV Tilburg