Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Kees Romijn
KNDB-rating 1-7-2023:
1235
Virtuele KNDB-rating:
1230
D
2024
uitslagen
in database.
1286 - 1428 (Perc. 55.5%)*
* 738 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
793
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10531
01-04-2024:
2115
(530)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
PWG s-Gravenpolder
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2024, Halve Finale A
Paassneldamtoernooi Scheveningen 2024
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2024
Salou Blitz Buitenland 2024
Salou Open Buitenland 2024
Brunssum Open Limburg 2023
Golden Prague Buitenland 2023
Kerstsneldamtoernooi Scheveningen 2023
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2023, Hoofdklasse
Brunssum Open Limburg 2022
Golden Prague Buitenland 2022
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2022
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2022, Ereklasse
Oudjaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2022
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep A
RotterDamsOpen 2022
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2022
Twaalf van Brussel Belgie 2022
Brunssum Open Limburg 2021
Golden Prague Buitenland 2021
Openlucht Sneldamtoernooi THO Den Haag Zuid-Holland 2021, Groep A
Golden Prague Buitenland 2020
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2020, Hoofdklasse
Damevenement Delft/Wateringen zondag Dampromotie 2019
Polish Open Karpacz Buitenland 2019
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019
Golden Prague Buitenland 2019
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, Hoofdklasse
Paasdammen Van Stigt Thans Schiedam 2019
Salou Open Buitenland 2019
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
RotterDamsOpen 2018
Terrasdammen Genk Belgie 2018
Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
Golden Prague Buitenland 2018
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep A
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, Hoofdklasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep A
Salou Open Buitenland 2018
EK Rapid Karpacz Buitenland 2017
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Ereklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
Polish Open Karpacz Buitenland 2017
RotterDamsOpen 2017
Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Cannes Open Buitenland 2017
EK Blitz Cannes Buitenland 2017
Golden Prague Buitenland 2017
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, Hoofdklasse
Memorial Sranti 2017, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A3
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep A
Salou Blitz Buitenland 2017
Salou Open Buitenland 2017
DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Ereklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep A
Polish Open Karpacz Buitenland 2016
Terrasdammen Genk Belgie 2016
Cannes Open Buitenland 2016
Golden Prague Buitenland 2016
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
Salou Blitz Buitenland 2016
Salou Open Buitenland 2016
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
Terrasdammen Genk Belgie 2015
Cannes Open Buitenland 2015
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep D
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep A
Salou Blitz Buitenland 2015
Salou Open Buitenland 2015
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep B
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep A
Parthenay Buitenland 2014
Cannes Open Buitenland 2014
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep B
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, Hoofdklasse
Memorial Sranti 2014, Ereklasse
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2014, Hoofdklasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Salou Open Buitenland 2014
Sneldammen Salou Open Buitenland 2014
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, 1e klasse
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
Onderlinge Competitie DOS Delft 2013
Cannes Open Buitenland 2013
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, Hoofdklasse
NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep A
Paas Sneldamtoernooi Rotterdam Zuid-Holland 2013, Groep A
Salou Open Buitenland 2013
Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2012
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Hoofdklasse
Kersttoernooi DOS Delft 2012
Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep B
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012
Parthenay Buitenland 2012
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A
Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
Memorial Sranti 2012, Groep A
NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2012
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie DOS Delft 2011/2012
Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep A
Thailand Open Jomtien Buitenland 2011
Brunssum Open NK Limburg 2010
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep B
Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep B
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2010, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2010
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep A
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009, Groep B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, Hoofdklasse
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep A
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2008/2009
Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
Brunssum Open Limburg 2005
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Algemeen
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep B
DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Algemeen
Orap Open West-Holland 2002
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2002, Finale
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2002, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Algemeen
Bijlmer Open Gandhi 2001
Brunssum Open Limburg 2001
Orap Open NK KNDB 2001
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2001, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2001, Algemeen
Nijmegen Open NK KNDB 2000
Orap Open West-Holland 2000
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2000
Brunssum Open NK KNDB 1999
Ordina Open Gelderland 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Studenten
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1996, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1996
Jordaan Open Noord-Holland 1995
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1995, Ereklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1995, Algemeen
Brunssum Open NK KNDB 1994
Jordaan Open Noord-Holland 1994
Nijmegen Open Gelderland 1994
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1994, Ereklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1993, Studenten
Javaanse Jongens Groningen 1992
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1992, Ereklasse
Districtskampioenschap Kennemerland Sneldammen Noord-Holland 1991, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1991, Ereklasse
Brunssum Open NK KNDB 1990
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1990, Ereklasse
Brunssum Open Limburg 1989
Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1989, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1989
Brunssum Open Limburg 1988
Districtskampioenschap NHNKWF Noord-Holland 1988, Hoofdklasse
Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1988, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1988
Brunssum Open NK KNDB 1987
Districtskampioenschap NHNKWF Noord-Holland 1987, Hoofdklasse
Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1987, Hoofdklasse
Districtskampioenschap NHNKWF Noord-Holland 1986, 1e klasse
Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1986, Hoofdklasse
Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1985, 1e klasse
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
Constant-Charlois Rotterdam
DGDH
DOS Delft
Gandhi
HDC Den Helder
Heemstede
Schagen
VAD Amsterdam
Van Stigt Thans Schiedam