Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Bas Messemaker
KNDB-rating 1-7-2023:
1421
Virtuele KNDB-rating:
1422
D
1387
uitslagen
in database.
763 - 930 (Perc. 60.9%)*
* 624 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
426
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10812
01-04-2024:
2285
(70)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
DIOS-Achterhoek
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Golden Prague Buitenland 2021
Golden Prague Buitenland 2020
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2019, Ereklasse
Golden Prague Buitenland 2019
House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
Kampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2018/2019
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep D
Hungarian Blitz Buitenland 2018
Hungarian Open Buitenland 2018
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2018
Paaseitoernooi Den Haag 2018, Groep A
WK Rapid Bergamo Italie 2018
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Ereklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
Memorial Sranti 2017, Groep A
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep A
Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2016/2017
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep A
Memorial Sranti 2016, Groep A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2015, Hoofdklasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2015/2016, Groep A
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2015/2016
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
Memorial Sranti 2015, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A1
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2015, Hoofdklasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep A
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2014/2015, Groep A
Memorial Sranti 2014, Ereklasse
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2014, Hoofdklasse
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2014, Hoofdklasse
Paaseitoernooi Den Haag 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2013
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Ereklasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
Paaseitoernooi Den Haag 2012, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
Disco Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
NK Rapid Groep A KNDB 2010
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep A
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep B
Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep A
Paaseitoernooi Den Haag 2010, Groep A
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep A
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep D
NK Rapid Barrages KNDB 2008
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2008, Algemeen
Axioma Open West-Holland 2005, Groep A
Brons toernooi Denk en Zet Culemborg 2005
Brunssum Open Limburg 2005
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
Zonetoernooi Gniezno Buitenland 2005
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
Minsk Buitenland 2004, Algemeen
Nijmegen Open Gelderland 2004
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Studenten
Salou Open Buitenland 2004
Barnsteen toernooi VPDB 2003
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002, Barrage
EK Boys Juniors St. Petersburg Buitenland 2002
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002
WK Juniors Alphen aan de Rijn KNDB 2002
Halve Finale NK Junioren KNDB 2002, Groep A
Brunssum Open Limburg 2001
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2001, Junioren
Orap Open NK KNDB 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Junioren
WK Juniors Mongagua Buitenland 2000
Barnsteen toernooi VPDB 2000
Halve Finale NK Junioren KNDB 2000, Groep C
EK Boys Cadets Ludow Polski Buitenland 1999
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1999, Groep C
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1999
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
The Hague Open West-Holland 1999
WK Cadets Pessac Buitenland 1999
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1998, Halve Finale B
Jeugd Olympiade Tallinn Buitenland 1998
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1998
NK Sneldammen KNDB 1998, Aspiranten
WK Cadets Savona Buitenland 1998
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1997
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1996
Gespeeld bij:
Apeldoorn
Beusichemse Damclub
Constant-Charlois Rotterdam
Den Haag
Denk en Zet Culemborg
KDC Katwijk
LDG Leiden
Nederland
Orfam Telecom Twente
RDC Rijnsburg
Twentes Eerste