Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Wouter Morssink
KNDB-rating 1-7-2023:
1323
Virtuele KNDB-rating:
1314
D
1752
uitslagen
in database.
784 - 985 (Perc. 62.8%)*
* 968 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
600
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
16817
01-04-2024:
2185
(271)
Lijst:
a
Speler bij:
ADC Alphen aan den Rijn
Damlust Gouda
Samen Sterk
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Bekercompetitie Samen Sterk 2024
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2024/2025
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep A
Sneldamkampioenschap Damlust Gouda 2024
Brunssum Open Limburg 2023
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2023
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2023
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023/2024
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2023/2024
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023
Hein 80-toernooi LDG Leiden 2023
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Simultaan Erno Prosman Damlust Gouda 2023
Simultaan Jan Groenendijk LDG Leiden 2023
Brunssum Open Limburg 2022
Finale A Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2022
Jubileumtoernooi ADC Alphen aan den Rijn 2022, Groep A
Kloksimultaan Jasper Lemmen Samen Sterk 2022
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep A
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2022
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2022/2023
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale A
Brunssum Open Limburg 2021
EK Blitz onder 27 Buitenland 2021
EK Rapid onder 27 Buitenland 2021
Europees Kampioenschap onder 27 Buitenland 2021
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021
Rapid competitie Samen Sterk 2021
Simultaan Rick Hakvoort Samen Sterk 2021
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2021
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2020
Simultaan Erno Prosman Samen Sterk 2020
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2020
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2020
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020, Finale B
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020, Finale A
Brunssum Open Limburg 2019
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2019
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019
Zomercompetitie Samen Sterk 2019
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale B
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2019, Ereklasse
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2019
NK Sneldammen KNDB 2019, Groep A2
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2019, Groep A
EK Boys Juniors Vilnius Buitenland 2018
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018
WK Juniors Boys Gomel Buitenland 2018
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2018/2019
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018, Finale B
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep B
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018, Finale A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2018
NK Sneldammen Junioren KNDB 2018
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2018
Brunssum Open NK KNDB 2017
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2017
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017
WK Juniors Boys Dabki Buitenland 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Finale NK Sneldammen Junioren KNDB 2017
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017, Finale B
Halve Finale NK Junioren KNDB 2017, Halve Finale B
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2017
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Junioren
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2016, Groep D
Brunssum Open Limburg 2016
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep A
Sneldammen Brunssum Open Limburg 2016
Zomercompetitie Samen Sterk 2016
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016/2017
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016, Finale B
Halve Finale NK Junioren KNDB 2016, Groep C
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2016
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2016
Bekercompetitie Samen Sterk 2015
Blitz WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015
Brunssum Open Limburg 2015
EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2015
EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 1e klasse
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep B
WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015
Zomercompetitie Samen Sterk 2015
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2015/2016
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015/2016
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015, Finale B
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2015, Groep C
Halve Finale NK Junioren KNDB 2015, Groep B
Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2015
Kloksimultaan Martijn van der Klis - Samen Sterk 2015
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2015
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2015, Aspiranten A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2015
Brunssum Open Limburg 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, 1e klasse
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2014
Zomercompetitie Samen Sterk 2014
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014/2015
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014, Finale B
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2014, Groep D
Halve Finale NK Junioren KNDB 2014, Halve Finale B
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Aspiranten A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep B
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Aspiranten D
Brunssum Open Limburg 2013
Dirk van Spengen Toernooi Zuid-Holland 2013, Aspiranten
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013, Finale C
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Hoofdklasse
Zomercompetitie Samen Sterk 2013
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013/2014
Halve Finale NK Aspiranten Heerhugowaard B KNDB 2013
Halve Finale NK Junioren Den Ilp KNDB 2013
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Aspiranten B
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2013, Jun-Asp
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Aspiranten
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Aspiranten D
Dirk van Spengen Toernooi Zuid-Holland 2012, Pupillen
EK Boys Minicadets Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
EK Jeugd B13 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
MTB Open International Tournament Drenthe 2012
Rapid Competitie Samen Sterk 2012
Zomercompetitie Samen Sterk 2012
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012/2013
Halve Finale NK Aspiranten Tilburg KNDB 2012
Halve Finale NK Pupillen Katwijk KNDB 2012
NK Pupillen Algemeen KNDB 2012
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Pupillen A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2012, Junioren
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Aspiranten
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Pupillen B
Brunssum Open NK Limburg 2011
Dirk van Spengen Toernooi Zuid-Holland 2011, Junioren
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep D
Zomercompetitie Samen Sterk 2011
Bekercompetitie Samen Sterk 2011/2012
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Sneldam Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011, Groep C
Halve Finale NK Pupillen Katwijk KNDB 2011
Jeugdtoernooi Scheveningen Zuid-Holland 2011
Jeugdtoernooi Stolwijk Aspiranten Zuid-Holland 2011
NK Pupillen Algemeen KNDB 2011
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Pupillen A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2011, Pupillen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Welpen en Pupillen Zuid-Holland 2011
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Pupillen B
Oudejaars toernooi Zenderstad 2010, Groep B
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep E
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010
Zomercompetitie Samen Sterk 2010
Halve Finale NK Pupillen Dordrecht KNDB 2010
NK Pupillen Algemeen KNDB 2010
Provinciaal Jeugdkampioenschap Midden-Holland 2010, Pupillen
Sneldammen Welpen/Pupillen DMH/WHDB West-Holland 2010
Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E
EK Boys European Hopes Hijken DTC 2009
EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Welpen
Zomercompetitie Samen Sterk 2009
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Halve Finale NK Welpen A KNDB 2009
NK Welpen Algemeen KNDB 2009
WHDB/DMH Sneldammen Jeugd West-Holland 2009, Pupillen
Gespeeld bij:
CTT/CJT/CAT/CPT/CMT
Den Haag
Nederland
Zuid Holland