Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Limburg
Deelnames in teamtoernooien
Mark Werrebrouck
KNDB-rating 1-7-2023:
1029
Virtuele KNDB-rating:
1039
D
1820
uitslagen
in database.
1000 - 1078 (Perc. 53.9%)*
* 820 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
500
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10179
01-04-2024:
1985
(1245)
Lijst:
a
Speler bij:
Belgie
DIOS-Eureka
Roderland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2024
Veteranenkampioenschap van Limburg 2024, Finale A
Brunssum Open Limburg 2023
Terrasdammen Genk Belgie 2023
Veteranenkampioenschap van Limburg 2023, Hoofdklasse A
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 2023, 1e klasse
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2023/2024
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2023/2024
Open Parkstad DIOS-Eureka 2023/2024
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2023, Groep B
Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2023, 1e klasse
Brunssum Open Limburg 2022
Terrasdammen Genk Belgie 2022
Veteranenkampioenschap van Limburg 2022, Hoofdklasse A
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2022/2023, 1e klasse
Limburgse Beker Belgie 2022/2023
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2022/2023
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2022/2023
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2022
Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2022
Blitz kampioenschap van Belgie 2021, 2e klasse
Brunssum Open Limburg 2021
Damdag Limburg 2021, Groep D
Limburgse Beker Belgie 2021/2022
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2021/2022
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2021/2022
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2020/2021
Kampioenschap van Belgie 2020, 1e klasse
Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2020, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2019, 1e klasse
Brunssum Open Limburg 2019
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2019
Riga Open Letland 2019
Terrasdammen Genk Belgie 2019
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2019/2020, 1e klasse
Limburgse Beker Belgie 2019/2020
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2019/2020
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2019/2020
Rapid DIOS-Eureka 2019/2020
Sneldammen DIOS-Eureka 2019/2020
Kampioenschap van Belgie 2019, 1e klasse
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2019
Limburgs kampioenschap Rapid individueel Belgie 2019
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2019
Twaalf van Brussel Belgie 2019
Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2019, 1e klasse
Brunssum Open NK KNDB 2018
Onderlinge Competitie Eksel versneld tempo Belgie 2018, Blitz
Onderlinge Competitie Eksel versneld tempo Belgie 2018, Set 1
Terrasdammen Genk Belgie 2018
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2018/2019
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2018/2019
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2018/2019
Sneldamkampioenschap van DIOS-Eureka 2018/2019
Limburgs kampioenschap Rapid individueel Belgie 2018, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Eksel Rapid Belgie 2018, Blitz
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2018
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2017/2018
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2017/2018
Sneldamkampioenschap van Parkstad DIOS-Eureka 2017/2018
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2017, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Eksel Rapid Belgie 2017, Set 3
Onderlinge Competitie Eksel Rapid Belgie 2017, Set 2
Onderlinge Competitie Eksel Rapid Belgie 2017, Set 1
Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley Belgie 2016
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2016/2017
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2016/2017
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2016, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Krokus Belgie 2016
Onderlinge Competitie Eksel Rapid Belgie 2016
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2015/2016
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2015, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2014/2015
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 2014/2015, Blitz
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 2014/2015, Groep X
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2014
Disco Blitz-open Portugal 2013
Portugal-Open Portugal 2013
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2013/2014
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2002/2003
Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley Belgie 2001
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 2001
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2001/2002
Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley Belgie 2001
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2000/2001
Brunssum Open NK KNDB 1999
Salou Open Buitenland 1999
Brunssum Open Limburg 1998
The Hague Open NK KNDB 1998
Brunssum Open Limburg 1997
IT Paastoernooi Genk Belgie 1997, Hoofdklasse
Kampioenschap van Belgie 1997, 1e klasse
Brunssum Open NK KNDB 1996
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 1996
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 1996
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1996
Brunssum Open Limburg 1995
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1995
Kampioenschap van Belgie 1995
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1995, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 1995
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 1995, Blitz
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 1995, Rapid
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 1995, Finale D
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 1995, Finale C
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 1995, Finale A
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Belgie 1995, Finale
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1995
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1995, Blitz
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1995
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1995, Blitz
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1995
Blitz kampioenschap van Belgie 1994, 1e klasse
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1994, Halve Finale B
IT Genk Belgie 1994, Groep A1
Kampioenschap van Belgie 1994
LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1994
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1994, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 1994
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1994
Blitz kampioenschap van Belgie 1993, 2e klasse
Brunssum Open Limburg 1993
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1993, Halve Finale B
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1993, 1e klasse
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1991
Onderlinge Competitie Genk Beker Belgie 1991
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
IT Sprimont Belgie 1990, Groep B
NT Woluwe Shopping Center Belgie 1990
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1990
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1990
Onderlinge Competitie Lanklaar Belgie 1990
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1989
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1989, 1e klasse
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1988
Onderlinge Competitie Lanklaar Belgie 1988
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1987
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1987, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1987
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1987, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1987
Blitz kampioenschap van Belgie 1986, 2e klasse
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1986
IT Paastoernooi Genk Belgie 1986, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1986, 1e klasse
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1986, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1986
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1986, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1986
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1986, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1985, 1e klasse
Brunssum Open NK KNDB 1985
Kerst Sneldamtoernooi Damclub Venlo 1985, 2e klasse
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1985, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1985, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1985, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Lanklaar Belgie 1985
Simultaan Genk door Georges Dsinter Belgie 1985
Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van Belgie 1985, Halve Finale
Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van Belgie 1985, Barrage
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1985, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1984, 2e klasse
IT Lanklaar Maaslandse dammarathon Belgie 1984, Groep A2
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1984, Halve Finale C
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1984, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1984, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Zwartberg Belgie 1984, Hoofdklasse
Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984, Halve Finale A
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1984, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1983, 2e klasse
Correspondentie Kampioenschap (1983-1984) van Belgie 1983
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1983, 2e klasse
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1983
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1983, 1e klasse
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1983, Beker
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1983, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1982, 2e klasse
IT Lanklaar Maaslandse dammarathon Belgie 1982, Groep A3
IT Paastoernooi Genk Belgie 1982, 2e klasse
Jeugdkampioenschap van Belgie 1982, Junioren
NT Stokkem Open sneldamkampioenschap Belgie 1982
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1982, Hoofdklasse
Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1983) Belgie 1982
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1982, 3e klasse
NT Brussel BBL Finale Jeugd Belgie 1981, Jeugdklasse
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1981, 1e klasse
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1981, Rapid
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1981, 2e klasse
Propagandadag Damclub Genk Belgie 1980, Groep A2
Gespeeld bij:
De Kroonschijf Kerkrade
VOS Kerkrade