Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Matthijs Broek
KNDB-rating 1-7-2023:
853
Virtuele KNDB-rating:
818
D
1697
uitslagen
in database.
1325 - 906 (Perc. 34.2%)*
* 372 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
738
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11001
01-04-2024:
1791
(1988)
Lijst:
a
Speler bij:
Van Stigt Thans Schiedam
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Damweek Hijken DTC 2024
BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2024, 1e klasse
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2024, Groep C
Putten Open PDC Putten 2024, Finale
World Cup *** Flevoland Open KNDB 2024
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2023
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023
Nijmegen Open Gelderland 2023
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2023
Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2023
WK Veteranen Blitz Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Rapid Korbach Buitenland 2023
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2023, 1e klasse
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep B
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2023
Putten Open PDC Putten 2023
Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2023
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
Jubileumtoernooi MDV Monster 2022, Groep B
Nijmegen Open KNDB 2022
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep C
Oudjaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2022
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Lent 2022
World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2022
Bastille Open Damtoernooi PDC Putten 2022
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2022
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2022
Open Flevoland KNDB 2022
Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2022
Brunssum Open Limburg 2021
Damweek Hijken Hijken DTC 2021
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021
Nijmegen Open NK KNDB 2021
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2021
Hoogeveen Open Drenthe 2020
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2020
Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2020
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2020, 1e klasse
BDSV Open groep B BDSV Barneveld 2019
Bunschoten Open VPDB 2019
EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2019
Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, 1e klasse
Paasdammen Van Stigt Thans Schiedam 2019
Salou Open Buitenland 2019
Bunscote Open VPDB 2018
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2018
RotterDamsOpen 2018
Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
Salou Open Buitenland 2018
Bekertoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2017
Bunscote Open VPDB 2017
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017
Nijmegen Open Gelderland 2017
Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2017
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, 1e klasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep C
Salou Open Buitenland 2017
Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
Boboli toernooi VPDB 2016
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse B
EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2016
Voorrondes 17e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse D
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, 1e klasse
Salou Open Buitenland 2016
Boboli toernooi VPDB 2015
Nijmegen Open Gelderland 2015
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2015
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, 1e klasse
Memorial Sranti 2015, Groep C
Salou Open Buitenland 2015
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, 1e klasse
Salou Open Buitenland 2014
Boboli toernooi VPDB 2013
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse E
EK Veteranen Texel KNDB 2013
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep C
Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse E
Golden Prague Buitenland 2013
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep C
Paas Sneldamtoernooi Rotterdam Zuid-Holland 2013, Groep B
Salou Open Buitenland 2013
Boboli toernooi Utrecht 2012
Brunssum Open Limburg 2012
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2012
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse C
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep C
Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse E
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep A
Salou Open Buitenland 2012
Barnsteen toernooi VPDB 2011
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep B
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, 2e klasse
Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep A
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010
International Open Tournament Hoogeveen Drenthe 2010
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
Tavira Open Portugal 2010
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep E
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2010, 1e klasse
Salou Open Buitenland 2010
Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E
DNC Open West-Holland 2009, Groep E
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2009
Tavira Open Portugal 2009
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
Barnsteen toernooi VPDB 2009
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, 1e klasse
Salou Open Buitenland 2009
Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2008
DNC Open NK KNDB 2008, Groep D
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2008
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep G
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep E
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep D
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2008/2009
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2008, 1e klasse
Salou Open Buitenland 2008
DNC Open West-Holland 2007, Groep E
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2007
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep E
Barnsteen toernooi VPDB 2007
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2007, 1e klasse
Salou Open Buitenland 2007
DNC Open NK KNDB 2006, Groep E
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep E
Barnsteen toernooi VPDB 2006
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2006, 1e klasse
Salou Open Buitenland 2006
Brunssum Open Limburg 2005
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep E
Barnsteen toernooi VPDB 2005
Salou Open Buitenland 2005
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep E
DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
Nijmegen Open Gelderland 2004
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Barnsteen toernooi VPDB 2003
Salou Open Buitenland 2003
Orap Open West-Holland 2002
Ordina Open Gelderland 2002
Barnsteen toernooi VPDB 2002
Nijmegen Open Gelderland 2001
Orap Open NK KNDB 2001
Salou Open Buitenland 2001
Nijmegen Open NK KNDB 2000
Orap Open West-Holland 2000
Salou Open Buitenland 2000
Salou Open Buitenland 1999
The Hague Open NK KNDB 1998
Gespeeld bij:
VDV Vlaardingen