Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Utrecht
Deelnames in teamtoernooien
Laura Timmerman
KNDB-rating 1-7-2023:
1235
Virtuele KNDB-rating:
1237
D
1497
uitslagen
in database.
827 - 908 (Perc. 54.9%)*
* 670 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
603
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
15668
01-04-2024:
2088
(655)
Lijst:
a
Vrouwentitel:
MFF
Speler bij:
DES Lunteren
Zenderstad
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2024, Vrouwen
EK Blitz Vrouwen Damweek Hijken DTC 2022
EK Vrouwen Kortrijk Buitenland 2022
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2022, Finale A
Onderlinge Competitie Voorronde Zenderstad 2022/2023
Vrouwentoernooi THO / DroomDamsters KNDB 2021
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2020
Open Kampioenschap DC Hilversum 2021/2022, Groep A
Testtoernooi Dubbelborden Zenderstad 2020
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2020
BDSV Open groep A BDSV Barneveld 2019
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
WK Rapid Vrouwen Beilen Drenthe 2019
Onderlinge Competitie Zenderstad 2019/2020
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2019
NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2019
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2019
Sneldamkampioenschap Zenderstad 2019
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2019
Twaalf van Brussel Belgie 2019
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse A
Expositie Damtoernooi - Invitatie Dampromotie 2018
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep B
Sneldamkampioenschap Zenderstad 2018
Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse C
Kloksimultaan Koos van Amerongen Zenderstad 2018
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2018, Finale
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2018, Barrage 3
NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2018
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018
Salou Open Buitenland 2018
Brunssum Open NK KNDB 2017
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep B
RotterDamsOpen 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Onderlinge Competitie Zenderstad 2017/2018
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2017
Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2017
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2017
Kloksimultaan Koos van Amerongen Zenderstad 2017
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2017
NK Sneldammen KNDB 2017, Vrouwen 1
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2017
Sneldamkampioenschap Zenderstad 2017
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2017
Heritage Open Zenderstad 2016, Groep B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep B
Onderlinge Competitie Zenderstad 2016/2017
Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2016
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Vrouwen
NK Rapid Groep A KNDB 2015
Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
Onderlinge Competitie Zenderstad 2015/2016
Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2015
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2015, Halve Finale A
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2015, Finale
NK Sneldammen KNDB 2015, Vrouwen 1
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2015
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2015, 1e klasse A
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep J
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep B
Onderlinge Competitie Zenderstad 2014/2015
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2014
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2014, Halve Finale B
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2014, Finale
NK Sneldammen KNDB 2014, Vrouwen 2
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2014
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Vrouwen 3
Boboli toernooi VPDB 2013
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2013
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Mello Koolman Het Noorden 2013
NK Rapid Groep BC KNDB 2013, Groep B
World Cup Women Wageningen Gelderland 2013
Onderlinge Competitie Zenderstad 2013/2014
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2013, Groep B
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 2
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
EK Girls Juniors Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
EK Jeugd G19 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
EK Vrouwen Emmen KNDB 2012
NK Junioren Meisjes KNDB 2012
WK Juniors Girls Hijken DTC 2012
Onderlinge Competitie Micone 2012/2013, Groep A
Onderlinge Competitie Zenderstad 2012/2013
Onderlinge Competitie Zenderstad 2012/2013
Sneldamkampioenschap Junioren/Aspiranten van Utrecht 2012/2013
Halve Finale NK Junioren Heerlen KNDB 2012
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2012, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Vrouwen 2
Provinciaal Sneldamkampioenschap Noord-Brabant 2012
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Vrouwen 1
EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Vrouwen
EK Girls Juniors Tallinn Buitenland 2011
EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2011
NK Junioren Meisjes KNDB 2011, Barrage
NK Junioren Meisjes KNDB 2011, Junioren
WK Girls Mi?sk Mazowiecki Buitenland 2011
Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad 2011, Groep B
Onderlinge Competitie Zenderstad 2011/2012
Provinciaal JeugdKampioenschap Utrecht 2011/2012
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2011, Groep B
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Vrouwen 1
Provinciaal JeugdKampioenschap Utrecht 2011, Junioren
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2011, 1e klasse A
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Vrouwen 1
Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D
EK Girls Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2010
EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki Buitenland 2010, Junioren M
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep E
Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2010, Barrage
Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2010, Junioren
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2010
WK Girls Naaldwijk 2010
Onderlinge Competitie Zenderstad 2010/2011
Barnsteen toernooi VPDB 2010
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2010, Groep B
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Vrouwen
Provinciaal Jeugdkampioenschap Utrecht 2010, Junioren
Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E
EK Girls Cadets Hijken DTC 2009
EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Aspiranten M
Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2009, Barrage
Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2009, Aspiranten
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
Onderlinge Competitie Zenderstad 2009/2010
Barnsteen toernooi VPDB 2009
Halve Finale NK Meisjes Aspiranten KNDB 2009, Groep A
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2009, Groep B
Provinciaal Jeugdkampioenschap Utrecht 2009
Brunssum Open Limburg 2008
EK Vrouwen Tallinn Buitenland 2008
Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2008, Aspiranten
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep E
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Zenderstad 2008/2009
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Halve Finale NK Meisjes Aspiranten KNDB 2008, Groep A
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2008, Groep B
Barnsteen toernooi VPDB 2007
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2007, Groep B
Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2007, Aspiranten
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep E
NK Pupillen Meisjes KNDB 2006
Gespeeld bij:
Damcombinatie Tilburg - Eindhoven
Micone
Ons Genoegen Utrecht
TDV Tilburg