Participated in the following individual tournaments: |
Beneluxvet summertournament Friesland 2019, Groep A | |
FK 50-65 plus D.C.H. Heerenveen-Mildam 2019 | |
FK Sneldammen Friesland 2019, Groep B | |
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019 | |
Golden Prague Buitenland 2019 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep B | |
Cup Competition Huizum - Leeuwarden 2019 | |
Provincial Championship Friesland 2019, Hoofdklasse | |
Salou Open Buitenland 2019 | |
Sneldamkampioenschap Huizum 2019 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2018, Groep C | |
Blitz Draughts Tournament Damclub IJmuiden 2018, Hoofdklasse | |
Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2018, Groep B | |
Summertournament Friesland 2018, Groep A | |
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2018/2019, Groep A | |
Club Competition Huizum - Leeuwarden 2018/2019 | |
FK 50-65 plus D.C.H. Heerenveen-Mildam 2018 | |
Provincial Blitzchampionship Friesland 2018 | |
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018 | |
Golden Prague Buitenland 2018 | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2018, Groep A | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep A | |
Cup Competition Huizum - Leeuwarden 2018 | |
Provincial Championship Friesland 2018, Hoofdklasse | |
Salou Open Buitenland 2018 | |
Sneldamkampioenschap Huizum 2018 | |
Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Hoofdklasse | |
European Championship Veterans Dabki Buitenland 2017 | |
Christmas tournament D.C.H. Heerenveen-Mildam 2017 | |
7th Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2017, Groep A | |
Summer Tournament Friesland 2017, Groep A | |
Clubcompetition Bezint Eer Gij Begint - Britsum 2017/2018, Groep A | |
Club Competition Huizum - Leeuwarden 2017/2018 | |
FK 50 - 65 plus D.C.H. Heerenveen-Mildam 2017 | |
Provincial Championship Blitz Friesland 2017, Hoofdklasse | |
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017 | |
Golden Prague Buitenland 2017 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2017, Groep A | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2017 | |
Eastertournament Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen | |
Provincial Championship Friesland 2017, Ereklasse | |
Riga Open Latvia 2017 | |
Salou Open Buitenland 2017 | |
Sneldamkampioenschap Huizum 2017 | |
EC Veterans Korbach Buitenland 2016 | |
Ktar Nijmegen Open Gelderland 2016 | |
Polish Open Karpacz Buitenland 2016 | |
Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2016, Groep A | |
Summertournament Friesland 2016, Hoofdklasse | |
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2016/2017, Groep A | |
Clubcompetition Huizum - Leeuwarden 2016/2017 | |
Provincial Championship Blitz Friesland 2016, Groep A | |
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016 | |
Golden Prague Buitenland 2016 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep B | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2016 | |
Provincial Championship Friesland 2016, Hoofdklasse | |
Championship Seniors Friesland 2016 | |
Riga Open Latvia 2016 | |
Salou Open Buitenland 2016 | |
Blitzchampionship Huizum - Leeuwarden 2016, Groep A | |
Insulinde Invitation De Oldehove Leeuwarden 2015 | |
Jubileumtoernooi Groep 2 Barneveldse Dam en Schaakvereniging 2015 | |
Rock & Roll Draughts Tournament Wapenveld Overijssel 2015 | |
Worldrecordattempt Clocksimultane Damclub Almere 2015 | |
Summertournament Friesland 2015, Hoofdklasse | |
Clubcompetition Bezint Eer Gij Begint - Britsum 2015/2016, Finale A | |
Clubcompetition Huizum - Leeuwarden 2015/2016 | |
Beilen tournament Drenthe 2015, Groep A | |
FK Sneldammen Friesland 2015, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2015 | |
Hepie Koelstra Open D.C.T. Twijzelerheide 2015, Groep A | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2015 | |
Provincial Championship Friesland 2015, Hoofdklasse A | |
Provincial Championship sen Friesland 2015 | |
Blitzchampionship Huizum - Leeuwarden 2015 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2014, Groep C | |
End of year tournament Samen Sterk 2014, Groep B | |
Rapidtournament DamCombinatie Fryslân 2014, Groep A | |
Rock & Roll Tournament Tilburg Noord-Brabant 2014, Groep A | |
Summertournament Friesland 2014, Hoofdklasse | |
Internal Competition De Oldehove Leeuwarden 2014/2015 | |
Internal Competition Huizum - Leeuwarden 2014/2015 | |
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2014/2015, Groep A | |
Beiler damtoernooi Drenthe 2014 | |
EC Rapid Prague Buitenland 2014 | |
Golden Prague Buitenland 2014 | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2014 | |
Provincial Championship Friesland 2014, Hoofdklasse | |
Provincial Championship 50+ Friesland 2014 | |
Bovec Open Slovenia 2013 | |
EC Rapid Bovec Buitenland 2013 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2013 | |
Portugal-Open Portugal 2013 | |
Provincial Championship Friesland 2013, Groep A | |
Rapid Championship Wanswerd 2013 | |
Club Competition De Oldehove Leeuwarden 2013/2014 | |
Internal Competition Huizum - Leeuwarden 2013/2014 | |
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2013/2014, Groep A | |
Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse A | |
European Championship Blitz Boedapest Buitenland 2013 | |
Blitz Friesland 2013, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2013 | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A | |
Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013 | |
Newyearsblitz Huizum - Leeuwarden 2013, Groep A | |
Cupcompetition Huizum - Leeuwarden 2013 | |
Provincial Championship 55+ Friesland 2013 | |
Rapid Tournament D.C.H. Heerenveen-Mildam 2013, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2013 | |
Mello Koolman Damgenootschap Het Noorden 2012, Groep C | |
Portugal-Open Portugal 2012 | |
Provincial Championship Friesland 2012 | |
Summercompetition Friesland 2012, Groep A | |
Onderlinge Competitie De Oldehove Leeuwarden 2012/2013 | |
Clubchampionship Huizum - Leeuwarden 2012/2013 | |
Onderlinge Competitie Bezint Eer Gij Begint - Britsum 2012/2013, Groep A | |
Friesland 2012, Groep A | |
FK Sneldammen Friesland 2012, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2012 | |
Newyeargala Huizum - Leeuwarden 2012, Groep A | |
Dutch Qualification Emmeloord KNDB 2012 | |
Omnyacc Tournament Oerterp - Ureterp 2012, Groep A | |
Provincial Championship 55+ Friesland 2012 | |
Salou Open Buitenland 2012 | |
Blitzchampionship Huizum - Leeuwarden 2012 | |
Blitztournament Salou Open Buitenland 2012 | |
FK Sneldammen Friesland 2011, Groep A | |
Open Gorredijk 2011, Groep A | |
Provincial Championship Friesland 2011, Finale | |
Provincial Championship Friesland 2011, Barrage | |
Rapidchampionship of Wanswerd 2011 | |
Onderlinge Competitie Huizum - Leeuwarden 2011/2012 | |
Club Competition De Oldehove Leeuwarden 2011/2012, Algemeen | |
Clubcompetition Bezint Eer Gij Begint - Britsum 2011/2012, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2011 | |
Newyearsblitzgala Huizum - Leeuwarden 2011, Groep A | |
OmnyAcc Tournament Oerterp - Ureterp 2011, Groep A | |
Provincial Championship 55+ Friesland 2011 | |
Salou Open Buitenland 2011 | |
Blitz Salou Open Buitenland 2011 | |
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep C | |
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010 | |
Open Gorredijk 2010, Groep A | |
Provincial Championship Friesland 2010 | |
Bekercompetitie BEGB Britsum 2010/2011, Groep A | |
Onderlinge Competitie De Oldehove 2010/2011, Algemeen | |
Onderlinge Competitie Bezint Eer Gij Begint - Britsum 2010/2011, Groep A | |
End of seasen tournament Huizum - Leeuwarden 2010, Groep A | |
Provincial Blitzchampionship Friesland 2010, Groep A | |
Golden Prague Buitenland 2010 | |
Newyearsgala Huizum - Leeuwarden 2010, Groep A | |
OmnyAcc Tournament Oerterp - Ureterp 2010, Groep A | |
Provincial Championship 55+ Friesland 2010 | |
Dutch Championship Rapid KNDB 2009 | |
Open Gorredijk 2009, Groep A | |
Provincial Championship Friesland 2009 | |
Onderlinge Bekercompetitie BEGB Britsum 2009/2010, Finale A | |
Onderlinge Competitie De Oldehove Leeuwarden 2009/2010, Algemeen | |
Championship Bezint Eer Gij Begint - Britsum 2009/2010, Groep A | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A | |
ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Ereklasse | |
Provincial Championship 55+ Friesland 2009 | |
Open Gorredijk 2008, Groep A | |
Provincial Championship Friesland 2008 | |
Clubcompetition De Oldehove Leeuwarden 2008/2009, Algemeen | |
Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2008/2009 | |
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008 | |
Open Gorredijk 2007, Groep A | |
Provincial Championship Friesland 2007 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A | |
Open Gorredijk 2006, Groep A | |
Open Gorredijk 2005, Groep A | |
Open Gorredijk 2004, Groep A | |
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2003, Groep B | |
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2002, Groep A | |
Open Gorredijk 2001 | |
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2001 | |
Nieuwjaarstoernooi Huizum 1997, Groep C | |
Open Championship of Leeuwarden Friesland 1990 | |
FK Sneldammen Friesland 1989, Finale D | |
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1989 | |
FK Sneldammen Friesland 1988, Finale C | |
FK Sneldammen Friesland 1987, Finale C | |
Open Championship of Leeuwarden Friesland 1985 | |
Open Championship of Leeuwarden Friesland 1984 | |