Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Wouter Ludwig
KNDB-rating 1-7-2023:
1414
Virtuele KNDB-rating:
1444
D
1544
uitslagen
in database.
1062 - 1300 (Perc. 61.2%)*
* 482 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
699
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11346
01-01-2024:
2298
(52)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
Dammers uit Oost
DV VBI Huissen
Ons Genoegen Utrecht
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2024, Halve Finale C
EK Rapid Damweek Hijken DTC 2023
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2023
Barrage Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep C
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep A1
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep C
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2023
Barrages Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep D
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep D
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019
NK Sneldammen KNDB 2019, Groep A2
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2019
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A3
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2017
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep D
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
NK Rapid Groep A KNDB 2015
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep B
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2015
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A2
Rapidbarrage plaats NK Algemeen KNDB 2015
Salou Blitz Buitenland 2015
Salou Open Buitenland 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep C
EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
NK Rapid Groep A KNDB 2014
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep E
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2014
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Mello Koolman Het Noorden 2013
NK Rapid Groep A KNDB 2013
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A2
NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013
Salou Open Buitenland 2013
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2013, Hoofdklasse
Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2012
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012
Salou Open Buitenland 2012
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2012, Hoofdklasse
Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A4
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep A
NK Kwalificatietoernooi Huissen KNDB 2011
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
NK Rapid Groep A KNDB 2010
Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2010
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A2
Oefenseance Kloksimultaan Ben Provoost TDV Tilburg 2010
Salou Open Buitenland 2010
Disco Blitz West-Holland 2009, Groep A
DNC Open West-Holland 2009, Groep B
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2009
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep C
Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep B
DNC Open NK KNDB 2008, Groep A
EK Studenten Warschau Buitenland 2008, Mannen
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep B
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2008, Studenten
DNC Open West-Holland 2007, Groep B
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2007
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2007, Studenten
Salou Open Buitenland 2007
DNC Open NK KNDB 2006, Groep B
DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep B
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2006
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2005
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2005
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep B
Halve Finale NK Junioren KNDB 2005, Groep A
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep B
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2004
Nijmegen Open Gelderland 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep A
Halve Finale NK Junioren KNDB 2004, Groep A
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Halve Finale NK Junioren KNDB 2003, Groep B
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2002
Ordina Open Gelderland 2002
WK Cadets Mlawa Buitenland 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep D
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep C
Salou Open Buitenland 2002
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2001
EK Boys Cadets Triest Buitenland 2000
Hierden Gelderland 2000
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2000
WK Cadets Mongagua Buitenland 2000
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000, Groep C
EK Boys Minicadets Ludow Polski Buitenland 1999
Hierden Gelderland 1999
NK Pupillen Algemeen KNDB 1999
Jeugd Olympiade Tallinn Buitenland 1998
NK Pupillen Algemeen KNDB 1998
NK Sneldammen KNDB 1998, Pupillen
NK Pupillen Algemeen KNDB 1997
NK Sneldammen KNDB 1997, Pupillen
Gespeeld bij:
DC Vorden
Denk en Zet Culemborg
Micone
Volendam