Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Alexander
   Alexander Baliakin
 
 KNDB-rating:
 1-7-2017: 1527
 1-7-2016: 1521
 1-7-2015: 1541
 1-7-2014: 1542
 1-7-2013: 1520
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1541D
 2424 uitslagen in database. 
 589+  73-  981=  (Perc. 65.7%)*
 * 781 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1732 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10003
 
01-10-2017: 2394 (6) Lijst: a
Titel: GMI
Speler bij:
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   DV VBI Huissen 
   Nederland 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017
 Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Wereldkampioenschap Talllinn Buitenland 2017
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A1
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2016
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep A1
 Douala Blitz Kameroen 2015, Voorronde B
 Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
 Wereldkampioenschap Emmen KNDB 2015
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Finale A
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep C
 WK Rapid Izmir Turkije 2015
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2015
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A1
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2014
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2014
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2014
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A4
 Damnacht van Lent 2013, Finale A
 Damnacht van Lent 2013, Voorronde A
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013
 Play Offs Men World Cup Wageningen GDB 2013
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Mannen
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Finale
 World Cup Blitzbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Rapidbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Finales Kornelius de Vries toernooi PGD 2013, Finale A
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2013
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep A
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale B
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep A
 WK Challenge Korbach Buitenland 2012
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Citta Di Bacoli Italie 2012
 Golden Prague Buitenland 2012
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen DDB 2011, Groep A
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes DDB 2011
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep C
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
 Wereldkampioenschap KNDB 2011
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Groningen Seaports Masters PGD 2010
 International Open Tournament Hoogeveen DDB 2010
 Nijmegen Open GDB 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde B
 Golden Prague Buitenland 2010
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
 Salou Open Buitenland 2010
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep A
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep A
 Nijmegen Open NK KNDB 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 10e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2009
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
 Challenge Europe Berlin Buitenland 2009
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
 Salou Open Buitenland 2009
 21ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
 9e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2008
 Balt Cup Summer Dubingiai Buitenland 2008
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2008
 Cannes Open Buitenland 2008
 Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 DNC Open WHDB 2007
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep A
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 8e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2007
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2007
 Cannes Open Buitenland 2007
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 DNC Open NK KNDB 2006
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 7e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2006
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Salou Open Buitenland 2006
 Axioma Open WHDB 2005
 Nijmegen Open NK KNDB 2005
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Finale
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep A
 Cannes Open Buitenland 2005
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004
 Nijmegen Open GDB 2004
 Cannes Open Buitenland 2004
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
 Orap Open NK KNDB 2001
 Bijlmer toernooi Gandhi 2000
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 WK Rapid KNDB 1999
 Masters Leeuwarden PFDB 1998
 Masters Leeuwarden PFDB 1998
 Challenge Mondial KNDB 1997, Voorronde A
 Blitzbarrage Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996
 Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Set 3
 Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Set 2
 Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Set 1
 Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Barrage 3
 Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Barrage 2
 Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Barrage
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep B
 Barrages Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Barrage 2
 Blitz Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Barrage 3
 Blitz Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Barrage 2
 Blitz Tiebreak Finale Grandmasters Nijmegen Buitenland 1995
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Set 4
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Set 3
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Set 2
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Set 1
 Halve Finale Grandmasters Minsk/Franeker Buitenland 1995, Halve Finale A
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1995
 Kampioenschap van Wit-Rusland 1995
 Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Groep C
 Maars-toernooi GDB 1995
 Rapid Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Barrage 2
 Rapid Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Barrage
 Rapid Tiebreak Finale Grandmasters Nijmegen Buitenland 1995
 Kampioenschap van Wit-Rusland 1994
 Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1994
 Wereldkampioenschap KNDB 1994
 Amber Palanga Buitenland 1993
 Kampioenschap van Wit-Rusland 1993
 Maars-toernooi GDB 1993
 Heijtings damtoernooi KNDB 1992
 Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1992
 Wereldkampioenschap Toulon Buitenland 1992
 Nijmegen Open NK KNDB 1991
 Palanga Buitenland 1991
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Kampioenschap van de USSR 1990
 Minsk Buitenland 1990
 Brunssum Open PLDB 1989
 Kampioenschap van de USSR 1989
 Kiev Buitenland 1989
 Kampioenschap van de USSR 1988
 Minsk Buitenland 1988
 Wereldkampioenschap Paramaribo Buitenland 1988
 Kampioenschap van de USSR 1987
 Kislowodsk Buitenland 1987
 Kampioenschap van de USSR 1986
 Minsk Buitenland 1986
 Wereldkampioenschap KNDB 1986
 Kampioenschap van de USSR 1985
 Tallinn Buitenland 1985
 Bakoe Buitenland 1984
 Kampioenschap van de USSR 1984
 Wereldkampioenschap Dakar Buitenland 1984
 Kampioenschap van de USSR 1983
 Minsk Buitenland 1983
 VOLMAC-trofee KNDB 1983
 Kampioenschap van de USSR 1982
 Kislowodsk Buitenland 1982
 Kampioenschap van de USSR 1981
 Kislowodsk Buitenland 1981
 WK Juniors De Lier KNDB 1980, Finale
 WK Juniors De Lier KNDB 1980, Groep A
 
Gespeeld bij:
   Bashneft Ufa 
   Melkom Tver 
   USSR