Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Alexander
   Alexander Shvartsman
 
 KNDB-rating:
 1-7-2017: 1586
 1-7-2016: 1570
 1-7-2015: 1564
 1-7-2014: 1580
 1-7-2013: 1546
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1595D
 2473 uitslagen in database. 
 660+  62-  867=  (Perc. 68.8%)*
 * 884 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1717 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10007
 
01-10-2017: 2432 (1) Lijst: a
Titel: GMI
Speler bij:
   Rusland 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Bunscote Open Boboli Bunschoten 2017
 EK Rapid Karpacz Buitenland 2017
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2017
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Wereldkampioenschap Talllinn Buitenland 2017
 Cannes Open Buitenland 2017
 EK Blitz Cannes Buitenland 2017
 Fryslân Open DFS 2017
 Kampioenschap van Rusland 2017
 Play Offs EK Blitz Cannes Buitenland 2017
 Salou Blitz Buitenland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 Turkish Open Izmir Buitenland 2017
 WK Blitz Izmir Turkije 2017, Algemeen
 WK Rapid Izmir Turkije 2017
 17e Dammen op de Dijk Loosdrecht 2016, Hoofdklasse A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Play Offs WK Braziliaans Aguas de Lindoia Buitenland 2016
 Voorrondes 17e Dammen op de Dijk Loosdrecht 2016, Hoofdklasse A
 WK Braziliaans Aguas de Lindoia Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Kampioenschap van Rusland 2016
 Rapidkampioenschap van Rusland 2016
 Roethof Open Suriname 2016
 Salou Blitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Sneldamkampioenschap van Rusland 2016
 WK Blitz Izmir Turkije 2016, Halve Finale A
 WK Rapid Izmir Turkije 2016
 Barrage Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 EC Rapid Bacoli Buitenland 2015
 International Bacoli Open Italie 2015
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Finale A
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep A
 WK Rapid Izmir Turkije 2015
 EK Blitz Play Offs Cannes Buitenland 2015
 EK Blitz Voorronden Cannes Buitenland 2015
 Fryslân Open 2015 DFS 2015
 Kampioenschap van Rusland 2015
 Roethof Open Suriname 2015
 Salou Open Buitenland 2015
 3e Boboli toernooi Boboli Bunschoten 2014
 3rd Lishui Open China 2014
 Bacoli Blitz Italie 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep A
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 International Bacoli Open Italie 2014
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2014
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2014
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2014
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 WK Rapid Izmir Turkije 2014
 Cannes Open Buitenland 2014
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 Golden Prague Buitenland 2014
 Kampioenschap van Rusland 2014
 Memorial Nikolay Kychkin Rusland 2014
 Roethof Open Suriname 2014
 2e Boboli toernooi Boboli Bunschoten 2013
 Bacoli Blitz Italie 2013
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2013, Groep A
 Bovec Open Slovenie 2013
 EK Rapid Bovec Buitenland 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 International Bacoli Open Italie 2013
 Nijmegen Open GDB 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Play Offs Men World Cup Wageningen GDB 2013
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Mannen
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Finale
 World Cup Blitzbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Rapidbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Blitz Schwarzman - Georgiev Tallinn Buitenland 2013, Barrage 3
 Blitz Schwarzman - Georgiev Tallinn Buitenland 2013, Barrage 2
 EK Blitz Boedapest Buitenland 2013
 Rapid Schwarzman - Georgiev Tallinn Buitenland 2013
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Finale
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep B
 WK-match Schwarzman - Georgiev Tallinn Buitenland 2013
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2012
 EK Rapid Tallinn Buitenland 2012
 Groningen Seaports Masters PGD 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Lishui Open China 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Ereklasse
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale A
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep B
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Match Maximus - Schwarzman KNDB 2012
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep B
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Wereldkampioenschap KNDB 2011
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Groningen Seaports Masters PGD 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2010, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 US-Open Miami USA 2010
 Gniezno Doors Polen 2010
 Golden Prague Buitenland 2010
 Kampioenschap van Rusland 2010
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010
 Disco Blitz WHDB 2009
 DNC Open WHDB 2009
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep A
 Park Blitz WHDB 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 10e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009
 WK-match Schwarzman - Georgiev KNDB 2009, Finale
 WK-match Schwarzman - Georgiev KNDB 2009, Barrage 2
 WK-match Schwarzman - Georgiev KNDB 2009, Barrage
 Bijlmer toernooi Amsterdam 2008, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2008
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Groningen Seaports Masters PGD 2008
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2008
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2008, Groep A
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008
 WMSG Brazilian Draughts 8x8 men Buitenland 2008
 WMSG Brazilian Draughts 8x8 men Play Offs Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
 Kampioenschap van Rusland 2008
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep A
 Bovec Open Slovenie 2007
 DNC Open WHDB 2007
 DUWO Rabobank Mini-WK DOS Delft 2007
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep A
 Steegro Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2007
 WK Blitz PlayOffs Nazereth Buitenland 2007
 WK Blitz Voorronden Nazereth Buitenland 2007, Groep A
 Cannes Open Buitenland 2007
 Kampioenschap van Rusland 2007
 Open DCT Twijzelerheide 2007
 Wereldkampioenschap KNDB 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2006
 DNC Open NK KNDB 2006
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2006
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2006, Groep B
 Zaporozhye Buitenland 2006
 Bashkorkostan Open Buitenland 2006
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2006
 Kampioenschap van Rusland 2006
 Axioma Open WHDB 2005
 Brunssum Open PLDB 2005
 DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2005
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2005
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2005, Groep A
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Finale
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep A
 Bashkortostan Open Buitenland 2005
 Kampioenschap van Rusland 2005
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Rapid
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Blind
 Bijlmer toernooi Gandhi 2004
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep A
 Kampioenschap van Rusland 2004
 Cannes Open Buitenland 2004
 Salou Open Buitenland 2004
 Guadeloupe Open Buitenland 2003
 Kampioenschap van Rusland 2003
 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Finale
 Europees Kampioenschap KNDB 2002
 Kampioenschap van Rusland 2002
 Salou Open Buitenland 2002
 Tallinn Buitenland 2001
 Delft Kennisstad Toernooi DOS Delft 2001
 Bijlmer toernooi Gandhi 2000
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Tallinn Buitenland 2000
 Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
 WK Blitz Tel Aviv Buitenland 2000
 Bijlmer toernooi Gandhi 1999
 Interfloor-match Koeperman - Schwarzman Zwartsluis PODB 1999
 Ordina Open GDB 1999
 Tallinn Buitenland 1999
 WK Rapid KNDB 1999
 Bijlmer toernooi Gandhi 1998
 Nijmegen Open GDB 1998
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Barrage 2
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Barrage
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Set 3
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Set 2
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Set 1
 Barrage Challenge Mondial KNDB 1997
 Bijlmer toernooi Gandhi 1997
 Challenge Mondial KNDB 1997, Voorronde A
 Challenge Mondial KNDB 1997, Finale
 Kampioenschap van Rusland 1996
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep C
 Blitz Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Barrage 3
 Blitz Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Barrage 2
 Blitz Tiebreak Finale Grandmasters Nijmegen Buitenland 1995
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Set 4
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Set 3
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Set 2
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Set 1
 Halve Finale Grandmasters Minsk/Franeker Buitenland 1995, Halve Finale B
 Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Groep D
 Maars-toernooi GDB 1995
 Rapid Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Barrage 2
 Rapid Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen Buitenland 1995, Barrage
 Rapid Tiebreak Finale Grandmasters Nijmegen Buitenland 1995
 Azen Bielsko-Biala Buitenland 1994
 Aziatisch Zonetoernooi Buitenland 1994
 Parijs Open Buitenland 1994
 Parthenay Buitenland 1994
 Wereldkampioenschap KNDB 1994
 Amber Palanga Buitenland 1993
 Andreiko Memorial Buitenland 1993
 Hisard Memorial Buitenland 1993
 Maars-toernooi GDB 1993
 Europees Kampioenschap Parthenay Buitenland 1992
 Koperen Tuin Toernooi PFDB 1992
 Javaanse Jongens PGD 1991
 Kampioenschap van de USSR 1991
 Palanga Buitenland 1991
 Kampioenschap van de USSR 1990
 Moskou Buitenland 1990
 Kampioenschap van de USSR 1989
 Kampioenschap van de USSR 1988
 Kiev Buitenland 1988
 Halve Finale Kampioenschap van de USSR 1987
 WK Juniors Westerhaar KNDB 1986
 WK Juniors Puget sur Argens Buitenland 1985
 
Gespeeld bij:
   Bashneft Ufa 
   Nizne-Lenskoje 
   SNA Heerhugowaard 
   Twentes Eerste 
   Van Stigt Thans Schiedam 
   Witte van Moort Westerhaar