Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Pim Meurs
KNDB-rating 1-7-2023:
1521
Virtuele KNDB-rating:
1523
D
1464
uitslagen
in database.
980 - 1252 (Perc. 63.9%)*
* 484 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
829
applets
in database.
9
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13238
01-04-2024:
2380
(10)
Lijst:
a
Titel:
GMI
Speler bij:
DIOS-Achterhoek
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Golden Prague Buitenland 2021
Golden Prague Buitenland 2020
Golden Prague Buitenland 2019
Expositie Damtoernooi - Grootmeesters Dampromotie 2018
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse A
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
International Bacoli Open Italie 2014
Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2014
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2014
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2014
SWMG Beijing Rapid Buitenland 2014
SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2014
Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse A
EK Rapid Praag Buitenland 2014
Golden Prague Buitenland 2014
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Mello Koolman Het Noorden 2013
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Mannen
SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013, Mannen
SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
World Cup Wageningen Gelderland 2013
B-finale Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013
Cannes Open Buitenland 2013
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2013
Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep C
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2012
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale B
SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep C
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
Golden Prague Buitenland 2012
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2011
SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2011
SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2011
SWMG Beijing Finale Buitenland 2011
SWMG Beijing Voorronden Buitenland 2011, Groep B
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep C
World Cup Ufa Buitenland 2011
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A2
Wereldkampioenschap KNDB 2011
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2010
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2010, Groep B
Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2009
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2009, Groep B
NK Rapid Groep A KNDB 2009
Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
Challenge Europe Berlin Buitenland 2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep E
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep A
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2008
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2008, Groep B
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Under 23 Buitenland 2008
WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep C
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep B
EK Boys Juniors St. Petersburg Buitenland 2007
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2007
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2007, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2007
WK Juniors Anduze Buitenland 2007
Barnsteen toernooi VPDB 2007
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep C
EK Boys Juniors Tallinn Buitenland 2006
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2006
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2006
WK Juniors Hijken KNDB 2006
Barnsteen toernooi VPDB 2006
Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005, Barrage 3
Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005, Barrage 2
EK Boys Juniors Kluczbork Buitenland 2005
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2005
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
WK Juniors Dneprodzerzhinsk Buitenland 2005
Golden Prague Buitenland 2005
Halve Finale NK Junioren KNDB 2005, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Algemeen
Brunssum Open Limburg 2004
EK Boys Cadets Kluczbork Buitenland 2004
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2004
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2004
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
WK Cadets Minsk Mazowiecki Buitenland 2004
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Studenten
Salou Open Buitenland 2004
EK Boys Cadets Minsk Buitenland 2003
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2003
WK Cadets Hijken KNDB 2003
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2003, Groep C
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2002
Ordina Open Gelderland 2002
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep B
Brunssum Open Limburg 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
Beusichemse Damclub
CTT/CJT/CAT/CPT/CMT
Denk en Zet Culemborg
DV VBI Huissen
Nederland