Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Alexander
   Alexander Georgiev
 
 KNDB-rating:
 1-7-2016: 1567
 1-7-2015: 1559
 1-7-2014: 1582
 1-7-2013: 1576
 1-7-2012: 1580
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1572D
 1955 uitslagen in database. 
 395+  39-  632=  (Perc. 66.7%)*
 * 889 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1531 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10122
 
01-01-2017: 2435 (2) Lijst: a
Titel: GMI
Speler bij:
   Rusland 
   SNA Heerhugowaard 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Superblitz World Cup Ufa Buitenland 2017
 World Cup Finale Ufa Buitenland 2017, Mannen
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2016, Groep A
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Fryslân Open DFS 2016
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2016, Finale A
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 WK FRYSK! DFS 2016
 Barrage Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 Blitz Georgiev - Ndjofang Izmir Buitenland 2015, Barrage 3
 Blitz Georgiev - Ndjofang Izmir Buitenland 2015, Barrage 2
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep A
 Blitz match Georgiev - Sipma GDB 2015, Barrage 3
 Blitz match Georgiev - Sipma GDB 2015, Barrage 2
 Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 EC Rapid Bacoli Buitenland 2015
 International Bacoli Open Italie 2015
 Match Georgiev - Sipma GDB 2015
 Rapid Georgiev - Ndjofang Izmir Buitenland 2015
 Rapid match Georgiev - Sipma GDB 2015
 Wereldkampioenschap Emmen KNDB 2015
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Almere 2015
 WK-match Georgiev - Ndjofang Izmir Buitenland 2015
 Fryslân Open 2015 DFS 2015
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2015, Finale A
 Salou Open Buitenland 2015
 Bacoli Blitz Italie 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep A
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 International Bacoli Open Italie 2014
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2014
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2014
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2014
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 Grutmastertoernoai Frjentsjer DFS 2014, Finale A
 Salou Open Buitenland 2014
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2014
 Bacoli Blitz Italie 2013
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2013, Groep A
 Blitzkampioenschap van Rusland 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 International Bacoli Open Italie 2013
 Kampioenschap van Rusland 2013
 Play Offs Men World Cup Wageningen GDB 2013
 Rapidkampioenschap van Rusland 2013
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Mannen
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013
 SWMG Beijing Rapid Barrage Buitenland 2013
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Finale
 World Cup Blitzbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Rapidbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Blitz Schwarzman - Georgiev Tallinn Buitenland 2013, Barrage 3
 Blitz Schwarzman - Georgiev Tallinn Buitenland 2013, Barrage 2
 Finales Kornelius de Vries toernooi PGD 2013, Finale A
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Rapid Schwarzman - Georgiev Tallinn Buitenland 2013
 Rapid/blitz match Boomstra - Georgiev PGD 2013
 Russian Cup Barrages Ishimbai Rusland 2013
 Russian Cup Mannen Ishimbai Rusland 2013
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Finale
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep A
 WK-match Schwarzman - Georgiev Tallinn Buitenland 2013
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2012
 EK Rapid Tallinn Buitenland 2012
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Groningen Seaports Masters PGD 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Open Scandinavian Cup Aland Buitenland 2012
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Ereklasse
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale A
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep A
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2012
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Kampioenschap van Rusland 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 Nikolay Kychkin Memorial Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2011
 SWMG Beijing Finale Buitenland 2011
 SWMG Beijing Voorronden Buitenland 2011, Groep B
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep A
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Kampioenschap van Rusland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Wereldkampioenschap KNDB 2011
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2010, Groep B
 Nikolay Kychkin Memorial Rusland 2010
 Kampioenschap van Rusland 2010
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep B
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
 Kampioenschap van Rusland 2009
 WK-match Schwarzman - Georgiev KNDB 2009, Finale
 WK-match Schwarzman - Georgiev KNDB 2009, Barrage 2
 WK-match Schwarzman - Georgiev KNDB 2009, Barrage
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Groningen Seaports Masters PGD 2008
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2008
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2008, Groep B
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
 WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
 Zaporozhye Buitenland 2008
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2008
 Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
 Kampioenschap van Rusland 2008
 DUWO Rabobank Mini-WK DOS Delft 2007
 Kampioenschap van Rusland 2007
 Wereldkampioenschap KNDB 2007
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2006
 Kampioenschap van Rusland 2006
 DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2005
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Finale
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep C
 Kampioenschap van Rusland 2005
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Rapid
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Blind
 DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2004
 Kampioenschap van Rusland 2004
 WK-match Georgiev - Chizhov Buitenland 2004, Finale
 WK-match Georgiev - Chizhov Buitenland 2004, Barrage 2
 WK-match Georgiev - Chizhov Buitenland 2004, Barrage
 Barrage 2 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Barrage 3 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Barrage Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Kampioenschap van Rusland 2003
 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Barrage 4
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Barrage 3
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Barrage 2
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Barrage
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 5
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 4
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 3
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 2
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 1
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Finale
 Europees Kampioenschap KNDB 2002
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2002
 Kampioenschap van Rusland 2002
 Salou Open Buitenland 2002
 Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
 Kampioenschap van Rusland 2000
 Europees Kampioenschap KNDB 1999
 Kampioenschap van Rusland 1999
 Silver Pine Forest Buitenland 1999
 WK Rapid KNDB 1999
 Kampioenschap van Rusland 1998
 Open Polen 1998
 Challenge Mondial KNDB 1997, Voorronde A
 Ishimbay Buitenland 1997
 Kampioenschap van Rusland 1997
 Masters Vierkamp Leeuwarden PFDB 1997
 Kampioenschap van Rusland 1996
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep A
 Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
 Minsk Buitenland 1994
 WK Juniors Chartres Buitenland 1994
 WK Juniors Amstelveen KNDB 1993
 WK Juniors Zaparozhe Buitenland 1992
 WK Cadets Parthenay Buitenland 1989
 
Gespeeld bij:
   Bashneft Ufa 
   Buitenlandse spelers 
   Nederland 
   Nizne-Lenskoje 
   Volendam