Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Alexander
   Alexander Getmanski
 
 KNDB-rating:
 1-7-2017: 1524
 1-7-2016: 1521
 1-7-2015: 1542
 1-7-2014: 1534
 1-7-2013: 1513
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1512D
 1921 uitslagen in database. 
 411+  58-  698=  (Perc. 65.1%)*
 * 754 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1125 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10190
 
01-10-2017: 2367 (12) Lijst: a
Titel: GMI
Speler bij:
   020 
   Rusland 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 EK Rapid Karpacz Buitenland 2017
 Lishui Open China 2017
 Mongolia Open Ulaanbaatar Buitenland 2017
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 EK Blitz Cannes Buitenland 2017
 Kampioenschap van Rusland 2017
 Play Offs EK Blitz Cannes Buitenland 2017
 Turkish Open Izmir Buitenland 2017
 WK Blitz Izmir Turkije 2017, Algemeen
 WK Rapid Izmir Turkije 2017
 Bekerkampioenschap van Rusland 2016, Mannen
 Europees Kampioenschap Izmir Buitenland 2016
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Onderlinge Competitie 020 2016/2017
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Kampioenschap van Rusland 2016
 Rapidkampioenschap van Rusland 2016
 Roethof Open Suriname 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Sneldamkampioenschap van Rusland 2016
 WK Blitz Izmir Turkije 2016, Halve Finale C
 WK Blitz Izmir Turkije 2016, Finale A
 WK Rapid Izmir Turkije 2016
 4e Bobolitoernooi Boboli Bunschoten 2015
 Barrage Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep A
 Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 EC Rapid Bacoli Buitenland 2015
 International Bacoli Open Italie 2015
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Finale A
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep C
 WK Rapid Izmir Turkije 2015
 Onderlinge Competitie 020 2015/2016
 Blitz Open Bashkortostan Rusland 2015
 Cannes Open Buitenland 2015
 EK Blitz Play Offs Cannes Buitenland 2015
 EK Blitz Voorronden Cannes Buitenland 2015
 Kampioenschap van Rusland 2015
 Open Bashkortostan Rusland 2015
 3rd Lishui Open China 2014
 Bacoli Blitz Italie 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep A
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 International Bacoli Open Italie 2014
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2014
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2014
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2014
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 WK Rapid Izmir Turkije 2014
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 Kampioenschap van Rusland 2014
 Blitzkampioenschap van Rusland 2013
 EK Rapid Bovec Buitenland 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Kampioenschap van Rusland 2013
 Owl Mountains Cup Polen 2013
 Rapidkampioenschap van Rusland 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Finale
 World Cup Wageningen GDB 2013
 EK Blitz Boedapest Buitenland 2013
 Russian Cup Barrages Ishimbai Rusland 2013
 Russian Cup Mannen Ishimbai Rusland 2013
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Finale
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep A
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Zuromin Polen 2012
 Kampioenschap van Rusland 2012
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2011
 SWMG Beijing Finale Buitenland 2011
 SWMG Beijing Voorronden Buitenland 2011, Groep B
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep B
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
 Kampioenschap van Rusland 2011
 Wereldkampioenschap KNDB 2011
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 International Open Tournament Hoogeveen DDB 2010
 Nijmegen Open GDB 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde A
 Kampioenschap van Rusland 2010
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep A
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
 Challenge Europe Berlin Buitenland 2009
 Kampioenschap van Rusland 2009
 Bijlmer toernooi Amsterdam 2008, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2008
 EK Sneldammen Varna Buitenland 2008, Mannen
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008
 Varna Open Buitenland 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
 Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
 Kampioenschap van Rusland 2008
 DNC Open WHDB 2007
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007
 WK Blitz PlayOffs Nazereth Buitenland 2007
 WK Blitz Voorronden Nazereth Buitenland 2007, Groep B
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2007
 Cannes Open Buitenland 2007
 Doorwerth Invitatie Toernooi WDC 2007
 Kampioenschap van Rusland 2007
 Salou Open Buitenland 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2006
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Minsk Buitenland 2006, Mannen
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 Bashkorkostan Open Buitenland 2006
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2006
 Kampioenschap van Rusland 2006
 Minsk Buitenland 2005, Algemeen
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Finale
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep D
 Bashkortostan Open Buitenland 2005
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2005
 Kampioenschap van Rusland 2005
 Zonetoernooi Gniezno Buitenland 2005
 Kampioenschap van Rusland 2004
 Kampioenschap van Rusland 2003
 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Finale
 Europees Kampioenschap KNDB 2002
 Bashkortostan Open Buitenland 2002
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2002
 Kampioenschap van Rusland 2002
 Salou Open Buitenland 2002
 Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
 Kampioenschap van Rusland 2000
 WK Blitz Tel Aviv Buitenland 2000
 Elektrostal Buitenland 1999
 Europees Kampioenschap KNDB 1999
 Kampioenschap van Rusland 1999
 Silver Pine Forest Buitenland 1999
 Kampioenschap van Rusland 1998
 Open Polen 1998
 Zaporozhye Buitenland 1998
 Barrage Challenge Mondial KNDB 1997
 Challenge Mondial KNDB 1997, Voorronde A
 Kampioenschap van Rusland 1997
 The Hague Open WHDB 1997
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep B
 WK Juniors Tallinn Buitenland 1996
 WK Juniors Bamako Buitenland 1995
 WK Juniors Chartres Buitenland 1994
 WK Cadets Riga Buitenland 1992
 
Gespeeld bij:
   Amsterdam 80 
   Bashneft Ufa 
   Denk en Zet Culemborg 
   Volendam 
   Witte van Moort Westerhaar