Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Martijn
   Martijn van IJzendoorn
 
 KNDB-rating:
 1-7-2017: 1551
 1-7-2016: 1471
 1-7-2015: 1444
 1-7-2014: 1433
 1-7-2013: 1419
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1553D
 1640 uitslagen in database. 
 348+  80-  308=  (Perc. 68.2%)*
 * 904 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 547 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15558
 
01-07-2017: 2384 (7) Lijst: a
Titel: GMI
Speler bij:
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   Damlust Gouda 
   VELO Wateringen 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2017
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Simultaan Martijn van IJzendoorn Constant-Charlois Rotterdam 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A2
 Salou Blitz Buitenland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2016, Groep A
 Blitz WK Juniors Boys Izmir Buitenland 2016
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016
 EK Boys Juniors Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B19 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B19 Rapid Pinsk Buitenland 2016
 Europees Kampioenschap Izmir Buitenland 2016
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 WK Juniors Boys Izmir Buitenland 2016
 Memorial Sranti 2016
 Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Roel Boomstra CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Barrage Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep C
 Blitz WK Juniors Boys Beilen KNDB 2015
 Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 EK Boys Juniors Tallinn Buitenland 2015
 EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015
 Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale A
 Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2015
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015
 Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
 WK Juniors Boys Beilen KNDB 2015
 Memorial Sranti 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep B
 Blitz WK Juniors Boys Dabki Buitenland 2014
 EK Boys Juniors Pinsk Buitenland 2014
 EK Jeugd B19 Sneldammen Pinsk Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie Delft 2014
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014
 WK Juniors Boys Dabki Buitenland 2014
 WK Rapid Izmir Turkije 2014
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2014/2015
 Memorial Sranti 2014
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2014
 Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2013, Groep B
 Blitz WK Cadets Boys Tours Buitenland 2013
 Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn Buitenland 2013
 EK Boys Cadets Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd B16 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013
 WK Cadets Boys Tours Buitenland 2013
 WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn  Buitenland 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Halve Finale NK Junioren Den Ilp KNDB 2013
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A3
 Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013
 Paaseitoernooi DOS Delft 2013
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2013
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
 25ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
 EK Boys Cadets Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd B16 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2012
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Ereklasse
 Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
 WK Cadets Boys Hijken DTC 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Halve Finale NK Junioren Katwijk KNDB 2012
 Kampioenschap van Westland 2012, Ereklasse
 Kloksimultaan Ton Sijbrands ZHDB 2012
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2012
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Junioren A
 Open Blitz-NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2012
 Sneldamkampioenschap ZHDB 2012
 Sneldamkampioenschap van Westland 2012
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Junioren A
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
 EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2011
 EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011
 WK Cadets Boys Ulaanbaatar Buitenland 2011
 WK Juniors Mińsk Mazowiecki Buitenland 2011
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2011, Groep C
 Kampioenschap van Westland 2011, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2011
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Aspiranten A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Aspiranten A
 23ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Disco Blitz Naaldwijk 2010
 Disco Blitz ZHDB 2010
 EK Boys Minicadets Minsk Mazowiecki  Buitenland 2010
 EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki Buitenland 2010
 Incasso Divisie Young Masters DDB 2010, Jongens
 Incasso Divisie Young Masters Rapid DDB 2010, Jongens
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2010, Finale
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2010, Barrage
 Park Blitz ZHDB 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010
 WK Cadets Oteppe Buitenland 2010
 WK Juniors Naaldwijk 2010
 Kampioenschap van Westland 2010, Hoofdklasse
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2010
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Pupillen
 Provinciaal Jeugdkampioenschap WHDB 2010, Junioren
 Salou Open Buitenland 2010
 Sneldammen DMH/WHDB WHDB 2010
 Brunssum Open PLDB 2009
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009
 Disco Blitz WHDB 2009
 DNC Open WHDB 2009
 EK Boys Minicadets Hijken DTC 2009
 EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Park Blitz WHDB 2009
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009
 Halve Finale NK Pupillen Culemborg KNDB 2009
 IM Anko Baksoellah WHDB 2009
 Kampioenschap van Westland 2009, Hoofdklasse
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2009
 Provinciaal Jeugdkampioenschap WHDB 2009
 Salou Open Buitenland 2009
 WHDB/DMH Sneldammen WHDB 2009
 21ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Hoofdklasse
 DNC Open NK KNDB 2008
 EK Boys Minicadets Szczecin Buitenland 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008
 Piet Helderman Toernooi WHDB 2008
 Kampioenschap van Westland 2008, Promotieklasse
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2008
 Provinciaal Jeugdkampioenschap WHDB 2008
 Salou Open Buitenland 2008
 EK Boys European Hopes St. Petersburg Buitenland 2007
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2007
 NK Welpen Algemeen KNDB 2007
 Provinciaal Jeugdkampioenschap WHDB 2007
 EK Boys European Hopes Tallinn Buitenland 2006
 NK Welpen Algemeen KNDB 2006
 
Gespeeld bij:
   Nederland 
   Noord-Holland 
   Westland 
   Zuid Holland