Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Steven den Hollander
KNDB-rating 1-7-2023:
1285
Virtuele KNDB-rating:
1306
D
1942
uitslagen
in database.
712 - 820 (Perc. 57.6%)*
* 1230 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
711
applets
in database.
41
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
17184
01-04-2024:
2191
(250)
Lijst:
a
Titel:
MF
Speler bij:
LDG Leiden
Samen Sterk
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Bekercompetitie Samen Sterk 2024
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2024/2025
Oefensimultaan Martijn van IJzendoorn Damlust Gouda 2023
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2023
Terrasdammen Genk Belgie 2023
WorldCup *** Riga Open Letland 2023
Zomercompetitie LDG Leiden 2023
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023/2024
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Simultaan Jan Groenendijk LDG Leiden 2023
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale A
Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Kloksimultaan Jasper Lemmen Samen Sterk 2022
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep A
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2022
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2022
Zomercompetitie LDG Leiden 2022
Onderlinge Competitie LDG Leiden 2022/2023
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023
Kloksimultaan Casper Remeijer LDG Leiden 2022
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale A
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
Rapid competitie Samen Sterk 2021
Simultaan Rick Hakvoort Samen Sterk 2021
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2021
Zomercompetitie LDG Leiden 2021
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022
Simultaan Erno Prosman Samen Sterk 2020
Simultaan Micha van Tol Samen Sterk 2020
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2020
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020
Zomercompetitie LDG Leiden 2020
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020, Finale A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Groep A
Rapid competitie Samen Sterk 2020
Simultaan Kees Thijssen LDG Leiden 2020
Brunssum Open Limburg 2019
Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep B
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep A
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019
Zomercompetitie LDG Leiden 2019
Zomercompetitie Samen Sterk 2019
Zomerrapid 020 2019
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep D
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2019, Ereklasse
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2019
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2019
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2019, Groep A
Salou Open Buitenland 2019
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2019
Twaalf van Brussel Belgie 2019
Brunssum Open NK KNDB 2018
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep A
RotterDamsOpen 2018
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018
Zomercompetitie LDG Leiden 2018
Zomerrapid 020 2018
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
Golden Prague Buitenland 2018
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018, Finale A
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A3
Onderlinge Competitie Voorjaar Witte van Moort Westerhaar 2018, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 2018, Hoofdklasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep A
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2018
Zomercompetitie Samen Sterk 2018
Brunssum Open NK KNDB 2017
Onderlinge Competitie Najaar Witte van Moort Westerhaar 2017, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
RotterDamsOpen 2017
Zomercompetitie LDG Leiden 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Zomerrapid 020 2017
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep A
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2017
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Brunssum Open Limburg 2016
Dijks Leijssen Advocaten & Rechtsanwälte Damdag Westerhaar Overijssel 2016, Hoofdklasse A
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep A
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
Sneldammen Brunssum Open Limburg 2016
Zomercompetitie LDG Leiden 2016
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2016/2017, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2016, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2016
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A
Simultaan Wouter Sipma bij RDC Rijnsburg 2016
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2016
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2015
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
Zomercompetitie LDG Leiden 2015
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2015/2016, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2015, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2015, Studenten
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A
Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep I
Brunssum Open Limburg 2014
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep B
Voorronden Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2014
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2014/2015, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2014, Studenten
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Sneldamkampioenschap van RDC Rijnsburg 2014
Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2014
Nijmegen Open Gelderland 2013
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep B
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2013, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2013
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2013/2014, Hoofdklasse
Halve Finale NK Junioren Den Ilp KNDB 2013
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2013, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2013
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Junioren B
Paaseitoernooi DOS Delft 2013
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Junioren
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Junioren C
Georgievtoernooi RDC Rijnsburg 2012
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 1e klasse
MTB Open International Tournament Drenthe 2012
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep B
Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
WK Juniors Boys Hijken DTC 2012
Bekertoernooi RDC Rijnsburg 2012/2013
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2012/2013, Hoofdklasse
Halve Finale NK Junioren Katwijk KNDB 2012
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2012, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2012
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Junioren B
Oefenblindsimultaan Erno Prosman Delft Zuid-Holland 2012
Open Blitz-NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2012
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Junioren
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Junioren C
Blitz kampioenschap RDC Rijnsburg 2011
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen Drenthe 2011, Groep B
Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes Drenthe 2011
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, 1e klasse
Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep B
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep B
Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad 2011, Groep B
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2011/2012, Hoofdklasse
Halve Finale NK Junioren KNDB 2011, Groep C
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2011, Groep B
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren B
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2011, Junioren
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Junioren
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren D
Jeugdtoernooi Hazerswoude Zuid-Holland 2010, Junioren
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Jeugdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Hoofdklasse
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep F
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2010/2011, Hoofdklasse
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2010, Groep A
Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep B
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2010, Groep B
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Aspiranten A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Midden-Holland 2010, Aspiranten
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2010, 1e klasse
Sneldammen Aspiranten/Junioren DMH/WHDB West-Holland 2010
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Jeugdklasse
NK Rapid Groep C KNDB 2009
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2009/2010, 1e klasse
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2009, Groep A
WHDB/DMH Sneldammen Jeugd West-Holland 2009, Aspiranten
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Aspiranten C
Gespeeld bij:
020
RDC Rijnsburg
Witte van Moort Westerhaar
Zuid Holland