Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Anton Permyakov
523
uitslagen
in database.
365 - 433 (Perc. 59.3%)*
* 158 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
211
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
16158
01-01-2024:
2197
Lijst:
b
Titel:
MF
Speler bij:
Rusland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Kampioenschap van Rusland 2022
Kampioenschap van Rusland 2019
Kampioenschap van Rusland 2016
Rapidkampioenschap van Rusland 2016
Sneldamkampioenschap van Rusland 2016
Bekerkampioenschap van Rusland 2015
Polish Open Karpacz Buitenland 2015
Kampioenschap van Rusland 2015
Memorial Nikolay Kychkin Rusland 2015
EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
Memorial Nikolay Kychkin Rusland 2014
Thailand Open Jomtien Buitenland 2014, Algemeen
Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn Buitenland 2013
EK Boys Juniors Bielawa Buitenland 2013
EK Jeugd B19 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
Nijmegen Open Gelderland 2013
Polska Gra Open Polen 2013
WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn Buitenland 2013
Russian Cup Barrages Ishimbai Rusland 2013
Russian Cup Mannen Ishimbai Rusland 2013
EK Boys Cadets Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
EK Jeugd B16 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
WK Cadets Boys Hijken DTC 2012
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
Thailand Open Jomtien Buitenland 2012
EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2011
EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
Nikolay Kychkin Memorial Buitenland 2011
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep C
WK Cadets Boys Ulaanbaatar Buitenland 2011
World Cup Ufa Buitenland 2011
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
Nikolay Kychkin Memorial Rusland 2010
Russisch Kampioenschap Aspiranten Rusland 2010
Russisch Kampioenschap U23 Rusland 2010
Gniezno Doors Polen 2010
Golden Prague Buitenland 2010
Salou Open Buitenland 2010
Brunssum Open Limburg 2009
Disco Blitz West-Holland 2009, Groep C
DNC Open West-Holland 2009, Groep C
EK Boys Minicadets Hijken DTC 2009
EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Pupillen
Minsk Buitenland 2009
Open Limburgs Kampioenschap Rapid Limburg 2009
Park Blitz West-Holland 2009, Groep C
Golden Prague Buitenland 2009
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2009
EK Boys Minicadets Szczecin Buitenland 2008
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2008
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep C
Balt Cup Summer Dubingiai Buitenland 2008
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2007
Gespeeld bij:
Churapcha Yakoutsk