Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Alexey
   Alexey Chizhov
 
 KNDB-rating:
 1-7-2016: 1546
 1-7-2015: 1555
 1-7-2014: 1553
 1-7-2013: 1566
 1-7-2012: 1544
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1540D
 1812 uitslagen in database. 
 376+  42-  887=  (Perc. 62.8%)*
 * 507 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1461 applets in database.
 13 composities in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10008
 
01-04-2017: 2399 (5) Lijst: a
Titel: GMI
Speler bij:
   Apeldoorn 
   Rusland 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Superblitz World Cup Ufa Buitenland 2017
 Turkish Open Izmir Buitenland 2017
 WK Blitz Izmir Turkije 2017, Algemeen
 WK Rapid Izmir Turkije 2017
 World Cup Finale Ufa Buitenland 2017, Mannen
 Europees Kampioenschap Izmir Buitenland 2016
 Lishui Open China 2016
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Kampioenschap van Rusland 2016
 Rapidkampioenschap van Rusland 2016
 Sneldamkampioenschap van Rusland 2016
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep A
 EC Rapid Bacoli Buitenland 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 International Bacoli Open Italie 2015
 Knock Out Open NK KNDB 2015
 Wereldkampioenschap Emmen KNDB 2015
 Zomerrapid 020 2015
 Kampioenschap van Rusland 2015
 Memorial Nikolay Kychkin Rusland 2015
 3rd Lishui Open China 2014
 Bacoli Blitz Italie 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep A
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 International Bacoli Open Italie 2014
 Memorial Nikolay Kychkin Rusland 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2013, Groep A
 Blitzkampioenschap van Rusland 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Kampioenschap van Rusland 2013
 Play Offs Men World Cup Wageningen GDB 2013
 Rapidkampioenschap van Rusland 2013
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Mannen
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
 World Cup Blitzbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Rapidbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Russian Cup Barrages Ishimbai Rusland 2013
 Russian Cup Mannen Ishimbai Rusland 2013
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2013
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Finale
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep C
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale A
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep C
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Kampioenschap van Rusland 2012
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2012
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep B
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
 Kampioenschap van Rusland 2011
 Wereldkampioenschap KNDB 2011
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Groningen Seaports Masters PGD 2010
 Yichun Drielanden Toernooi China 2010
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2009
 Kampioenschap van Rusland 2009
 Groningen Seaports Masters PGD 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
 WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
 Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep A
 DUWO Rabobank Mini-WK DOS Delft 2007
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep B
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2007
 Wereldkampioenschap KNDB 2007
 DuWo Kennisstad Alternatieve WK-match DOS Delft 2006
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2006
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2006, Groep A
 Kampioenschap van Rusland 2006
 DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2005
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Finale
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep B
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Rapid
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Blind
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep B
 Kampioenschap van Rusland 2004
 WK-match Georgiev - Chizhov Buitenland 2004, Finale
 WK-match Georgiev - Chizhov Buitenland 2004, Barrage 2
 WK-match Georgiev - Chizhov Buitenland 2004, Barrage
 Cannes Open Buitenland 2004
 Barrage 2 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Barrage 3 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Barrage Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep A
 Kampioenschap van Rusland 2003
 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Barrage 4
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Barrage 3
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Barrage 2
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Barrage
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 5
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 4
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 3
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 2
 WK-match Chizhov - Georgiev Buitenland 2003, Set 1
 Bijlmer toernooi Gandhi 2002, Groep A
 Cannes Open Buitenland 2002
 Kampioenschap van Rusland 2002
 Salou Open Buitenland 2002
 Orap Open NK KNDB 2001
 Delft Kennisstad Toernooi DOS Delft 2001
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
 Silver Pine Forest Buitenland 1999
 WK Rapid KNDB 1999
 Bijlmer toernooi Gandhi 1998
 Masters Leeuwarden PFDB 1998
 Masters Leeuwarden PFDB 1998
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Barrage 2
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Barrage
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Set 3
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Set 2
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk Buitenland 1998, Set 1
 Barrage 1 Wereldkampioenschap KNDB 1996
 Barrage 2 Wereldkampioenschap KNDB 1996
 Blitzbarrage Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996
 Kampioenschap van Rusland 1996
 Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Set 3
 Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Set 2
 Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Set 1
 Rapid Chizhov - Valneris Jakoetsk Buitenland 1996, Barrage 3
 Rapid Chizhov - Valneris Jakoetsk Buitenland 1996, Barrage 2
 Rapid Chizhov - Valneris Jakoetsk Buitenland 1996, Barrage
 Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Barrage 3
 Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Barrage 2
 Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996, Barrage
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
 WK-match Chizhov - Valneris Jakoetsk Buitenland 1996, Set 4
 WK-match Chizhov - Valneris Jakoetsk Buitenland 1996, Set 3
 WK-match Chizhov - Valneris Jakoetsk Buitenland 1996, Set 2
 WK-match Chizhov - Valneris Jakoetsk Buitenland 1996, Set 1
 Maars-toernooi GDB 1995
 Wereldkampioenschap KNDB 1994
 WK-match Chizhov - Wiersma KNDB 1994
 Maars-toernooi GDB 1993
 Wereldkampioenschap Toulon Buitenland 1992
 Maars-toernooi GDB 1991
 WK-match Valneris - Chizhov Talinn Buitenland 1991
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Kampioenschap van de USSR 1990
 Wereldkampioenschap KNDB 1990
 WK-match Sijbrands - Chizhov KNDB 1990
 Goodwill Games USA Buitenland 1989
 Hierden GDB 1989
 Kampioenschap van de USSR 1989
 Kampioenschap van de USSR 1988
 Wereldkampioenschap Paramaribo Buitenland 1988
 Kampioenschap van de USSR 1987
 Kislowodsk Buitenland 1987
 Kampioenschap van de USSR 1986
 Kampioenschap van de USSR 1985
 Kampioenschap van de USSR 1984
 Kampioenschap van de USSR 1983
 WK Juniors Westerhaar KNDB 1983, Barrage
 WK Juniors Westerhaar KNDB 1983, Junioren
 Kislowodsk Buitenland 1982
 
Gespeeld bij:
   020 
   Amsterdam 80 
   Bashneft Ufa 
   Nizne-Lenskoje 
   USSR