HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

Klasse: 1e klasse A

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Igor Chartoriyski    EDC Enschede    11    19    1313    1091.8    3.45   D
2   Gertjan Kolsté    BDV Borne    11    19    1219    1073.4    3.18   D
3   Gabriël Heerema    OG Drachten    11    18    1391    1088.6    2.45   D
4   Jeroen Goudt    EDC Enschede    11    18    1298    1086.8    3.64   D
5   Gert Bosker    MTB Hoogeveen 2    11    18    1208    1083.9    3.18   D
6   Harry de Waard    ADG    11    18    1196    1058.6    3.91   D
7   Cees Strooper    ADG    11    17    1331    1103.0    2.82   D
8   Roel de Vries    Roden/Leek    11    17    1137    1016.3    7.36   D
9   Gerrit de Bruijn    ADG    11    16    1215    1032.0    3.73   D
10   Piet Pieters    Dokkum    10    15    1024    978.1    8.70   D
11   Richard Koot    OG Drachten    11    15    1167    1057.9    3.91   D
12   Munkhtuya Nasanbayar    Damcombinatie Fryslân 2    11    15    1168    1054.8    5.91   D
13   Eric van Sonderen    Roden/Leek    11    15    1268    1046.3    3.45   D
14   Nico Kruijswijk    ADG    11    15    1018    1017.3    7.27   D
15   Wopke de Vries    OG Drachten    10    14    1167    1074.9    3.20   D
16   Ton Bollebakker    ADG    10    14    1228    1067.0    3.10   D
17   Jonathan Wilbrink    EDC Enschede    10    14    1088    1050.5    4.80   D
18   IJsbrand Haven    Damkring Emmeloord    11    14    1222    1079.8    4.36   D
19   Han Borgman    EDC Enschede    11    14    1153    1073.7    5.09   D
20   Binne Brouwer    Dokkum    11    14    1101    999.1    7.91   D
21   Jan Marten van der Reest    Damkring Emmeloord    8    13    1202    1069.0    6.75   D
22   Jan Hoogterp    OG Drachten    10    13    1236    1090.3    6.20   D
23   Raphaël Zdoroviak    EDC Enschede    10    13    1190    1086.5    4.40   D
24   Dennie van Dijk    Roden/Leek    11    13    1083    1108.2    2.91   D
25   Jetze Hoogterp    Dokkum    11    13    1051    1091.7    2.64   D
26   Rudolf Smedinga    OG Drachten    11    13    1187    1073.6    5.73   D
27   Bernard Post    Damcombinatie Fryslân 2    11    13    1131    1055.5    4.73   D
28   Frits Stuger    ADG    11    13    990    997.2    8.73   D
29   Anton Jurg    BDV Borne    9    12    1235    1115.4    4.22   D
30   Jan Harm Alkema    Roden/Leek    9    12    1183    1072.4    5.56   D
31   Albert Lusink    Eye-t Webdesign    10    12    1096    1096.0    5.20   D
32   Alexander Slot    MTB Hoogeveen 2    11    12    1063    1110.3    3.45   D
33   Juri Geisenblas    EDC Enschede    11    12    1177    1081.4    4.09   D
34   Bert Oegema    Damcombinatie Fryslân 2    11    12    1037    1063.3    5.18   D
35   Klaas Veldstra    Damkring Emmeloord    11    12    1058    1041.3    5.00   D
36   Roelof-Jan de Haan    BDV Borne    11    12    919    1015.9    8.18   D
37   Jacob Post    Damkring Emmeloord    7    11    1159    1089.1    4.14   D
38   Alex Boxum    Damkring Emmeloord    9    11    1159    1122.4    4.11   D
39   Iskander Al Sarayfi    OG Drachten    9    11    1092    1089.8    4.78   D
40   Dirk Albert Zijlstra    Dokkum    9    11    1107    1071.9    2.89   D
41   Arnold Scharft    Damkring Emmeloord    9    11    1148    1064.0    4.56   D
42   Marthy van Houtert    Damkring Emmeloord    9    11    1155    1060.2    6.89   D
43   Marieke Altena    EDC Enschede    9    11    950    1011.8    6.56   D
44   Maikel van den Esker    Eye-t Webdesign    10    11    1096    1099.2    5.00   D
45   Gerco Lubberink    Winschoten    11    11    1049    1109.5    4.00   D
46   Nico Rosink    BDV Borne    11    11    1183    1103.7    3.73   D
47   Linze Houwink    Dokkum    11    11    1150    1090.8    3.00   D
48   Nick de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 2    11    11    1110    1080.0    4.00   D
49   Jaap Huizinga    Roden/Leek    11    11    1052    1068.6    4.55   D
50   Gino Schirinzi    EDC Enschede    11    11    1159    1060.2    6.91   D
51   Henk Jonker    OG Drachten    11    11    1074    1047.5    5.64   D
52   Harry Beekman    Eye-t Webdesign    11    11    1083    1044.9    6.27   D
53   Martin Boersbroek    DCH Heerenveen 2    11    11    1000    1028.3    4.64   D
54   Erwin Heslinga    Damcombinatie Fryslân 2    7    10    1251    1140.3    3.86   D
55   Peter Boonstra    OG Drachten    8    10    1180    1019.2    4.62   D
56   Menko van Dijk    Damkring Emmeloord    9    10    1147    1048.9    5.89   D
57   Roland Kreeft    MTB Hoogeveen 2    10    10    839    1033.8    8.30   D
58   Leo Springer    BDV Borne    10    10    1092    1032.2    4.40   D
59   Geert Lubberink    Winschoten    11    10    984    1139.9    2.45   D
60   Iepie Poepjes-Koopman    DCH Heerenveen 2    11    10    968    1112.5    5.73   D
61   Gerard Bruins    MTB Hoogeveen 2    11    10    981    1084.7    4.18   D
62   Wim Martin    ADG    11    10    1089    1078.0    6.18   D
63   Anne Dekker    DCH Heerenveen 2    11    10    1046    1063.7    4.91   D
64   Bryan Brank    ADG    11    10    1062    1056.1    4.82   D
65   Katrinus Posthumus    Winschoten    7    9    1205    1057.4    2.86   D
66   Durk de Vries    Damcombinatie Fryslân 2    7    9    1050    1046.3    5.29   D
67   Luit Haan    EDC Enschede    8    9    979    940.1    8.12   D
68   Marcel Everloo    ADG    9    9    1071    1115.9    6.56   D
69   Wouter Sosef    MTB Hoogeveen 2    9    9    963    1102.9    3.78   D
70   Cor Koene    Damkring Emmeloord    10    9    1120    1072.0    5.50   D
71   Wim van der Molen    DCH Heerenveen 2    10    9    1072    1060.0    3.20   D
72   Henk Mostert Azn    Eye-t Webdesign    10    9    1091    1056.4    5.70   D
73   Jan Aeilkema    Winschoten    11    9    973    1093.6    4.00   D
74   Bouwe Ringnalda    Dokkum    11    9    960    1085.0    6.82   D
75   Harmen Jonker    OG Drachten    6    8    996    1061.6    7.00   D
76   Dirk Sinnema    Dokkum    7    8    --    1055.7    7.57   D
77   Jelte Veld    DCH Heerenveen 2    8    8    1060    1162.5    3.75   D
78   Henk Bosgraaf    Dokkum    8    8    1027    1107.8    5.62   D
79   Bert Begeman    Roden/Leek    9    8    1089    1057.3    6.11   D
80   Benny Dekens    Winschoten    10    8    1071    1167.1    3.70   D
81   Riekele Veldstra    DCH Heerenveen 2    10    8    987    1076.1    7.20   D
82   Bert Honderd    Roden/Leek    10    8    1032    1075.7    5.10   D
83   Arnold Wiegersma    Damcombinatie Fryslân 2    10    8    989    1061.7    6.30   D
84   Fokke Smid    Roden/Leek    10    8    973    1025.3    7.40   D
85   Han Braakhuis    Winschoten    11    8    971    1074.6    6.55   D
86   Nicole de Vries    MTB Hoogeveen 2    11    8    965    1067.5    5.73   D
87   Mathijs Sprakel    MTB Hoogeveen 2    11    8    961    1055.7    7.18   D
88   Jan Koerselman    BDV Borne    11    8    963    1008.9    7.91   D
89   Jeroen Cremers    OG Drachten    4    7    1119    999.0    6.50   D
90   Johnny Modderman    DCH Heerenveen 2    7    7    1073    1030.3    3.71   D
91   Kerst Hoekstra    Damcombinatie Fryslân 2    7    7    1063    1027.1    6.71   D
92   Erik Bakker    Eye-t Webdesign    8    7    1057    1064.6    4.25   D
93   Rob Helwerda    Roden/Leek    8    7    1026    1014.6    5.62   D
94   Alie Beekman-van Duinen    Eye-t Webdesign    9    7    1079    1096.2    4.00   D
95   Meint de Vries    MTB Hoogeveen 2    9    7    988    1061.8    6.67   D
96   Ulbe Koopman    DCH Heerenveen 2    9    7    1004    1026.9    5.33   D
97   Aike Smid    MTB Hoogeveen 2    10    7    1023    1102.8    4.30   D
98   Geert van der Molen    DCH Heerenveen 2    10    7    965    1078.9    7.90   D
99   Willem Nuveld    Dokkum    10    7    1080    1075.0    4.50   D
100   Johan Mulder    Winschoten    10    7    916    978.6    8.40   D
101   Michiel Hagreis    BDV Borne    11    7    1054    1160.8    3.91   D
102   Jouke de Haan    Roden/Leek    11    7    1040    1113.7    4.45   D
103   Matthijs van Hofwegen    BDV Borne    4    6    1143    987.2    4.00   D
104   Henk Hosper    DCH Heerenveen 2    5    6    1125    1090.4    4.40   D
105   Piet Tuik    Damcombinatie Fryslân 2    5    6    1192    1055.4    5.20   D
106   Piet Leijenaar    Damcombinatie Fryslân 2    5    6    1091    1047.8    4.40   D
107   Hans Mulder    ADG    7    6    1106    1033.1    5.57   D
108   Frank Eektimmerman    BDV Borne    7    6    1141    1025.0    4.86   D
109   Jan Starke    Winschoten    8    6    838    1009.0    9.25   D
110   Anne Veenstra    OG Drachten    8    6    816    964.0    9.25   D
111   Arend Dijkstra    Dokkum    9    6    1006    1068.4    4.33   D
112   Henk Prak    Winschoten    9    6    1013    1061.9    4.78   D
113   Martin Viel    Winschoten    9    6    898    1039.8    7.22   D
114   Henk van Renselaar    Eye-t Webdesign    10    6    944    1152.7    2.80   D
115   Douwe Douma    Damcombinatie Fryslân 2    3    5    951    1002.7    9.33   D
116   Jacob Poortinga    Damkring Emmeloord    4    5    1067    1081.2    6.75   D
117   Minze Osinga    Dokkum    5    5    1010    1003.8    7.80   D
118   Jon Schoo    EDC Enschede    5    5    930    995.0    9.40   D
119   Teunis Snoek    Damkring Emmeloord    7    5    1050    1113.9    5.14   D
120   Danny Ruiter    Damcombinatie Fryslân 2    9    5    1014    1031.4    6.22   D
121   Gerrit Eilander    Eye-t Webdesign    10    5    925    1036.7    5.50   D
122   Renco Oostindjer    MTB Hoogeveen 2    10    5    852    1032.4    8.20   D
123   Freek Jongerman    Eye-t Webdesign    11    5    936    1066.5    6.91   D
124   Mattijs Meulenbeld    EDC Enschede    3    4    1145    1056.3    7.67   D
125   Hans Zondervan    Damcombinatie Fryslân 2    4    4    1187    1090.8    5.00   D
126   Marten Zijlstra    DCH Heerenveen 2    5    4    970    1115.8    4.00   D
127   Jannes de Vries    Roden/Leek    5    4    945    1005.4    9.60   D
128   Jorrit Ensing    OG Drachten    6    4    --    1002.5    9.33   D
129   Sipke Wagenaar    DCH Heerenveen 2    7    4    985    1073.7    8.14   D
130   Jaco van Maanen    ADG    2    3    --    814.5    10.00   D
131   Jan Snijder    Damkring Emmeloord    3    3    965    1053.0    7.00   D
132   Johan Essink    BDV Borne    3    3    1061    1011.7    8.67   D
133   Niek Regterschot    Eye-t Webdesign    4    3    699    1064.5    6.50   D
134   Jan Hoven    EDC Enschede    4    3    910    978.3    8.75   D
135   Bart Jonker    Damkring Emmeloord    5    3    989    1116.2    8.80   D
136   Arie Hoonstra    Damkring Emmeloord    5    3    904    987.6    5.80   D
137   Sjoerd Bloem    Dokkum    6    3    952    1097.8    5.83   D
138   Johan Tuenter    Winschoten    6    3    --    1028.0    7.33   D
139   Pieter de Vries    DCH Heerenveen 2    1    2    889    1014.0    10.00   D
140   Rutger Koetsier    ADG    1    2    1319    852.0    8.00   D
  Sijtze Terpstra    Damcombinatie Fryslân 2    1    2    857    852.0    9.00   D
142   Germ Poortinga    Roden/Leek    1    2    938    816.0    9.00   D
143   Edwin Feddema    ADG    3    2    --    1102.0    8.67   D
144   Ton Keijzer    BDV Borne    3    2    1013    1062.7    6.67   D
145   Evert Faber    Roden/Leek    3    2    989    1016.3    7.67   D
146   Bé Brakels    MTB Hoogeveen 2    3    2    871    991.0    7.33   D
147   Ben Haan    Winschoten    4    2    997    1091.5    7.75   D
148   Henk Mostert Jzn    Eye-t Webdesign    6    2    839    1014.3    8.50   D
149   Paul van de Veen    EDC Enschede    1    1    1045    1268.0    2.00   D
150   Bé Eggens    MTB Hoogeveen 2    1    1    1240    1222.0    4.00   D
151   Niels Meijer    BDV Borne    1    1    1086    1096.0    6.00   D
152   Rinus Veenstra    DCH Heerenveen 2    1    1    1151    1037.0    7.00   D
153   Sjouke Zijlstra    DCH Heerenveen 2    1    1    778    1026.0    9.00   D
154   Jaap Stegeman    Eye-t Webdesign    1    1    831    1014.0    8.00   D
155   Bouke van der Werff    DCH Heerenveen 2    1    1    944    973.0    10.00   D
156   Soerish Badal    Damcombinatie Fryslân 2    1    1    1090    816.0    8.00   D
157   Pascal Boenders    EDC Enschede    2    1    875    1194.0    3.50   D
158   Geoffrey de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 2    2    1    950    1164.0    4.50   D
159   Alex Hoekstra    Dokkum    2    1    913    1083.5    6.50   D
160   Gertie van Renselaar    Eye-t Webdesign    2    1    934    897.5    9.50   D
161   Gerhard Kleinsman    EDC Enschede    3    1    --    1228.3    6.67   D
162   Tjalling Oegema    Damcombinatie Fryslân 2    3    1    1054    1088.7    7.67   D
163   Tjeerd Jaasma    OG Drachten    3    1    837    1017.3    6.00   D
164   Gerald Krol    BDV Borne    8    1    813    1050.9    7.75   D
165   Jos Moorman    BDV Borne    1    0    773    1215.0    6.00   D
166   Jelle Jongsma    DCH Heerenveen 2    1    0    945    1180.0    5.00   D
167   Gerrit Bosch    BDV Borne    1    0    967    1167.0    8.00   D
  Harrie Molthoop    Winschoten    1    0    --    1167.0    3.00   D
169   Peter van Esch    BDV Borne    1    0    872    1150.0    4.00   D
170   Paul Borreman    Eye-t Webdesign    1    0    935    1110.0    1.00   D
171   Juriaan Romkes    Damkring Emmeloord    1    0    1029    1051.0    3.00   D
172   Marchinus Mulder    Winschoten    1    0    --    996.0    9.00   D
173   Albert Borreman    Eye-t Webdesign    1    0    794    990.0    10.00   D
174   André Heiwegen    ADG    1    0    --    985.0    10.00   D
175   Dirk Wammes    Winschoten    1    0    707    910.0    8.00   D
176   Klaas Mondria    DCH Heerenveen 2    1    0    883    816.0    10.00   D
177   niet opgekomen    Damcombinatie Fryslân 2    2    0    --    1112.5    6.00   D
178   Bé Hensen    Damkring Emmeloord    2    0    861    1066.5    6.00   D
179   niet opgekomen    OG Drachten    2    0    --    976.0    10.00   D
180   Jan Bazuin    MTB Hoogeveen 2    3    0    897    1130.0    5.33   D
181   Jan Bosch    BDV Borne    3    0    1028    1121.0    4.00   D
182   Fons ten Broeke    BDV Borne    4    0    --    987.5    8.25   D
183   Gerard Blok    Eye-t Webdesign    6    0    1063    1085.7    5.50   D
Igor ChartoriyskiGertjan KolstéGabriël Heerema
Jeroen GoudtGert BoskerHarry de Waard
Cees StrooperRoel de VriesGerrit de Bruijn
Piet PietersRichard KootMunkhtuya Nasanbayar
Eric van SonderenNico KruijswijkWopke de Vries
Ton BollebakkerJonathan WilbrinkIJsbrand Haven
Han BorgmanBinne Brouwer