HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Naaldwijk 2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Juniors 
  Girls 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Roel Boomstra MI 2332   Jun   9 5 4 0 14   2114.44     2332  
2   Frerik Andriessen MF 2208   Jun   9 4 5 0 13   2077.33     2208  
3   Wouter Sipma MF 2153   Jun   9 4 4 1 12   2137.22     2153  
4   Martijn van IJzendoorn  2105   Jun   9 4 4 1 12   2110.56     2105  
5   Uladzislau Valjuk  2005   Jun   9 4 3 2 11   2115.33     2005  
6   Feroz Amirkhan  2122   Jun   9 3 5 1 11   2113.89     2122  
7   Thijs van den Broek MF 2069   Jun   9 3 4 2 10   2133.89     2069  
8   Ainur Shaibakov MI 2305   Jun   9 3 4 2 10   2089.89     2305  
9   Wladyslaw Daliga  2000   Jun   9 3 4 2 10   2076.67     2000  
10   Maksim Milshin MF 2208   Jun   9 2 6 1 10   2051.11     2208  
11   Martin Talimets  1944   Jun   9 4 2 3 10   2049.44     1944  
12   Anri Plaksij  2040   Jun   9 3 4 2 10   2043.11     2040  
13   Anti Ingel  2002   Jun   9 4 2 3 10   2024.00     2002  
14   Andrejs Cehanovics  2035   Jun   9 3 3 3 9   2099.11     2035  
15   Aleksei Kunitsa  1950   Jun   9 2 5 2 9   2047.89     1950  
16   Gerelbold Ganbold MF 1966   Jun   9 3 2 4 8   2100.78     1966  
17   Evgeni Viaznikov  2028   Jun   9 3 2 4 8   2038.44     2028  
18   Mariusz Slezak  2002   Jun   9 2 3 4 7   2024.00     2002  
19   Mateusz Piatek  1990   Jun   9 2 3 4 7   2019.11     1990  
20   Gaetano Nahar  2089   Jun   9 2 2 5 6   2015.78     2089  
21   Arief Salarbaks  2022   Jun   9 1 3 5 5   2035.11     2022  
22   Ilmars Galanskis  1966   Jun   9 1 3 5 5   2024.89     1966  
23   Peteris Gailans  2072   Jun   9 2 1 6 5   1997.44     2072  
24   Georges Richard Couelho    Jun   9 2 0 7 4   2013.56     1940  
Roel BoomstraFrerik AndriessenWouter Sipma
Martijn van IJzendoornUladzislau ValjukFeroz Amirkhan
Thijs van den BroekAinur ShaibakovWladyslaw Daliga
Maksim MilshinMartin TalimetsAnri Plaksij
Anti IngelAndrejs CehanovicsAleksei Kunitsa
Gerelbold GanboldEvgeni ViaznikovMariusz Slezak
Mateusz PiatekGaetano Nahar
 Ronde 9 
 di 21-12-2010  Arief Salarbaks (2022) - Mariusz Slezak (2002) 0-2Partij
 Mateusz Piatek (1990) - Georges Richard Couelho  0-2Partij
 Martin Talimets (1944) - Ilmars Galanskis (1966) 2-0Partij
 Peteris Gailans (2072) - Wladyslaw Daliga (2000) 0-2Partij
 Evgeni Viaznikov (2028) - Anti Ingel (2002) 0-2Partij
 Aleksei Kunitsa (1950) - Andrejs Cehanovics (2035) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2208) - Gaetano Nahar (2089) 2-0Partij
 Gerelbold Ganbold (1966) - Ainur Shaibakov (2305) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn (2105) - Thijs van den Broek (2069) 1-1Partij
 Anri Plaksij (2040) - Wouter Sipma (2153) 1-1Partij
 Frerik Andriessen (2208) - Feroz Amirkhan (2122) 1-1Partij
 Uladzislau Valjuk (2005) - Roel Boomstra (2332) 1-1Partij