HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Kevin Machtelinck  2101   Asp   9 4 5 0 13 77 90
2   Leonids Cilevics  2006   Asp   9 4 5 0 13 71 84
3   Thijs van den Broek MF 2063   Asp   9 4 4 1 12 74 87
4   Anri Plaksij  2006   Asp   9 4 4 1 12 71 84
5   Andrej Filimonov  2103   Asp   9 2 7 0 11 74 87
6   Kenny Le Roy  1971   Asp   9 3 5 1 11 70 83
7   Maksym Sharov    Asp   9 2 7 0 11 67 80
  Ramil Salahov    Asp   9 3 5 1 11 67 79
9   Artur Tunkevic    Asp   9 2 7 0 11 64 77
10   Anthon Hanssens  2040   Asp   9 3 4 2 10 77 90
11   Tomas Pavliukovic    Asp   9 4 2 3 10 73 86
12   Oskar Budis  2003   Asp   9 2 6 1 10 70 82
  Martijn de Leeuw  2016   Asp   9 1 8 0 10 70 82
14   Vasyl Pikiniar    Asp   9 4 2 3 10 68 81
15   Hendrik Tamm    Asp   9 3 4 2 10 67 78
16   Marcin Rosinski    Asp   9 5 0 4 10 59 70
17   Bert Aalberts  2022   Asp   9 1 7 1 9 69 81
18   Eldar Umirzakov    Asp   9 2 5 2 9 64 77
  Jens Dekimpe  2190   Asp   9 3 3 3 9 64 76
  Samvel Azibekyan    Asp   9 2 5 2 9 64 75
21   Damian Derlatka    Asp   9 1 7 1 9 61 74
22   Vitalii Lutsenko    Asp   9 2 5 2 9 60 73
23   Gatis Bertmanis    Asp   9 3 3 3 9 55 66
24   Dmitriy Mikhaylov    Asp   9 2 4 3 8 65 77
25   Franck Cubier  2078   Asp   9 1 6 2 8 61 72
26   Eljus Sipovski  1900   Asp   9 2 4 3 8 59 70
27   Mateusz Nowakowski    Asp   9 2 4 3 8 55 66
28   Gennaro Bruno    Asp   9 2 4 3 8 53 63
29   Szymon Morzy  1909   Asp   9 2 4 3 8 52 63
30   Nikita Svjatskis    Asp   9 2 4 3 8 50 60
31   Aleksei Kunitsa  1947   Asp   9 1 5 3 7 71 84
32   Marcin Dernoga  1900   Asp   9 2 3 4 7 64 76
33   Ivan Palaznik    Asp   9 3 1 5 7 57 69
34   Stefano Valentini    Asp   9 1 4 4 6 50 60
35   Brice Taillandier    Asp   9 1 1 7 3 54 63
36   Barnabas Koellner    Asp   9 0 0 9 0 53 63
Kevin MachtelinckLeonids CilevicsThijs van den Broek
Anri PlaksijAndrej FilimonovKenny Le Roy
Maksym SharovRamil SalahovArtur Tunkevic
Anthon HanssensTomas PavliukovicOskar Budis
Martijn de LeeuwVasyl PikiniarHendrik Tamm
Marcin RosinskiBert AalbertsEldar Umirzakov
Jens DekimpeSamvel Azibekyan
 Ronde 9 
 vr 06-08-2010  Thijs van den Broek (2063) - Leonids Cilevics (2006) 0-2Partij
 Kevin Machtelinck (2101) - Anthon Hanssens (2040) 2-0Partij
 Kenny Le Roy (1971) - Maksym Sharov  1-1Partij
 Bert Aalberts (2022) - Damian Derlatka  1-1Partij
 Anri Plaksij (2006) - Andrej Filimonov (2103) 1-1
 Hendrik Tamm  - Ramil Salahov  0-2
 Tomas Pavliukovic  - Oskar Budis (2003) 1-1
 Artur Tunkevic  - Samvel Azibekyan  2-0
 Eldar Umirzakov  - Martijn de Leeuw (2016) 1-1
 Vitalii Lutsenko  - Jens Dekimpe (2190) 1-1
 Dmitriy Mikhaylov  - Vasyl Pikiniar  0-2
 Aleksei Kunitsa (1947) - Marcin Rosinski  0-2
 Szymon Morzy (1909) - Gennaro Bruno  1-1
 Franck Cubier (2078) - Nikita Svjatskis  1-1
 Marcin Dernoga (1900) - Gatis Bertmanis  0-2
 Eljus Sipovski (1900) - Stefano Valentini  1-1
 Barnabas Koellner  - Mateusz Nowakowski  0-2
 Ivan Palaznik  - Brice Taillandier  2-0