HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Girls Naaldwijk 2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Juniors 
  Girls 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Olga Fedorovich MFF 2079   Mei   9 3 6 0 12   2108.78     2225  
2   Natalia Sadowska MIF 2062   Mei   9 3 6 0 12   2106.11     2211  
3   Ayyyna Sobakina MFF 2115   Mei   9 5 2 2 12   2085.11     2218  
4   Heike Verheul MFF 1977   Mei   9 4 3 2 11   2136.33     2140  
5   Darja Fedorovich    Mei   9 4 3 2 11   2121.00     2199  
6   Karlijn Overes  1954   Mei   9 3 5 1 11   2120.00     2099  
7   Ester van Muijen  1962   Mei   9 4 3 2 11   2097.44     1999  
8   Mei-Jhi Wu  2012   Mei   9 2 6 1 10   2126.67     2082  
9   Vera Khvashchynskaya    Mei   9 2 6 1 10   2118.11     2096  
10   Zane Magone    Mei   9 3 4 2 10   2115.33     2042  
11   Alia Aminova    Mei   9 3 3 3 9   2129.89     2119  
12   Arleta Flisikowska  2026   Mei   9 2 5 2 9   2105.00     2068  
13   Magda Pawlowska  1909   Mei   9 1 7 1 9   2081.78     2049  
14   Ana Paula Araujo Brito    Mei   9 3 3 3 9   2078.11     2000  
15   Julia Valeeva    Mei   9 1 7 1 9   2071.56     2181  
16   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   Mei   9 1 7 1 9   2068.00     2319  
17   Laura Timmerman  1915   Mei   9 2 5 2 9   2041.33     1998  
18   Helina Rajasalu  2038   Mei   9 3 2 4 8   2046.11     1982  
19   Denise van Dam    Mei   9 3 2 4 8   2017.44     1926  
20   Arta Niedra    Mei   9 2 3 4 7   2037.56     2012  
21   Parvez Sohi    Mei   9 1 0 8 2   2001.78     1924  
22   Sokhna Diarra Bousso Fall    Mei   9 0 0 9 0   2000.56     1925  
Olga FedorovichNatalia SadowskaAyyyna Sobakina
Heike VerheulDarja FedorovichKarlijn Overes
Ester van MuijenMei-Jhi WuVera Khvashchynskaya
Zane MagoneAlia AminovaArleta Flisikowska
Magda PawlowskaAna Paula Araujo BritoJulia Valeeva
Matrena NogovitsynaLaura TimmermanHelina Rajasalu
Denise van DamArta Niedra
 Ronde 9 
 di 21-12-2010  Arleta Flisikowska (2026) - Sokhna Diarra Bousso Fall  2-0Partij
 Helina Rajasalu (2038) - Denise van Dam  0-2Partij
 Parvez Sohi  - Zane Magone  0-2Partij
 Vera Khvashchynskaya  - Arta Niedra  2-0Partij
 Magda Pawlowska (1909) - Julia Valeeva  1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2198) - Ana Paula Araujo Brito  1-1Partij
 Karlijn Overes (1954) - Laura Timmerman (1915) 2-0Partij
 Ester van Muijen (1962) - Alia Aminova  2-0Partij
 Heike Verheul (1977) - Mei-Jhi Wu (2012) 2-0Partij
 Ayyyna Sobakina (2115) - Darja Fedorovich  2-0Partij
 Olga Fedorovich (2079) - Natalia Sadowska (2062) 1-1Partij