HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Sneldammen Salou Open 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MI 2328   H   7 5 2 0 12 44 55
2   Allan Igor Morena Silva GMI 2305   H   7 4 3 0 11 46 58
3   Artem Ivanov GMI 2380   H   7 5 1 1 11 44 56
4   Murodullo Amrillaev GMI 2353   H   7 4 3 0 11 44 55
5   Guntis Valneris GMI 2392   H   7 4 2 1 10 45 57
6   Iwan Kostionow MI 2267   H   7 3 4 0 10 45 56
7   Michal Janicki  1990   H   7 4 2 1 10 41 52
8   Alexander Presman GMI 2324   H   7 3 4 0 10 40 50
9   Nikolai Gulyaev MI 2312   H   7 4 2 1 10 39 50
10   Ivan Trofimov MI 2324   H   7 4 1 2 9 43 55
11   Raimonds Vipulis GMI 2290   H   7 3 3 1 9 43 54
12   Jitse Slump MF 2180   H   7 3 3 1 9 42 53
13   Lukasz Kosobudzki MF 2138   H   7 3 2 2 8 44 54
14   Ayanika Kychkina  1981   H   7 3 2 2 8 40 51
15   Gawril Kolesov MI 2334   H   7 3 2 2 8 40 51
16   Matrena Nogovitsyna GMIF 2246   H   7 4 0 3 8 39 49
17   Harry de Waard MF 2077   H   7 3 2 2 8 38 49
18   Natalia Shestakova MIF 2170   H   7 3 2 2 8 37 48
19   Joop Roedolph  2037   H   7 3 2 2 8 37 48
20   Angelina Popova MFF 2062   H   7 3 2 2 8 36 46
21   Wouter Ludwig MI 2275   H   7 2 4 1 8 36 46
22   Maarten Linssen MF 2208   H   7 1 6 0 8 36 44
23   Anton Kosior MF 2167   H   7 1 6 0 8 35 47
24   Alexander Verkhovykh MI 2270   H   7 3 2 2 8 34 42
25   Dmytro Marynenko MF 2147   H   7 2 4 1 8 33 42
26   Oleg Stepanov  1997   H   7 3 2 2 8 31 41
27   Kees de Jong MF 2105   H   7 3 1 3 7 38 48
28   Erwin Heslinga MF 2111   H   7 2 3 2 7 37 48
29   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2129   H   7 2 3 2 7 37 47
30   Anna Chuprova  2079   H   7 2 3 2 7 35 43
31   Jean Caillaud  1915   H   7 3 1 3 7 34 43
32   Faustin Ekollo MF 2080   H   7 2 3 2 7 34 42
33   Munkhtuya Nasanbayar  2118   H   7 2 3 2 7 33 41
34   Kees Romijn  2147   H   7 2 3 2 7 32 41
35   Nick Waterink MF 2079   H   7 3 1 3 7 31 41
36   Martijn van Gortel MF 2105   H   7 2 2 3 6 39 49
37   Nikolai Kychkin MF 2154   H   7 1 4 2 6 38 50
38   Shaomake Chen  2011   H   7 3 0 4 6 38 49
39   Jan T. Terpstra  1902   H   7 2 2 3 6 37 45
40   Gunars Zalitis MF 2151   H   7 1 4 2 6 33 43
41   Radjinder Jharap  2028   H   7 2 2 3 6 33 42
42   Jan Hendrik Kok  2059   H   7 2 2 3 6 33 41
43   Rene Estebe MF 2015   H   7 2 2 3 6 31 39
44   Luis Carvalho   1974   H   7 1 4 2 6 31 39
45   Dasmane Ouedraogo  2112   H   7 2 2 3 6 30 40
46   Berke Yiğittürk    H   7 2 2 3 6 28 36
47   Zhengyi Li    H   7 2 2 3 6 27 35
48   Raphaël Martens MF 2065   H   7 2 1 4 5 32 42
49   Weiming Ji  1966   H   7 2 1 4 5 31 41
50   Jorne Huiting  2030   H   7 1 3 3 5 27 35
51   Fred Roedolph  2023   H   7 1 3 3 5 26 38
52   Ivan Shovkoplyas  1918   H   7 1 2 4 4 31 42
53   Aaron Zinshtein    H   7 1 2 4 4 28 39
54   Cees Plug  1840   H   7 2 0 5 4 28 36
55   Jie Cui  1902   H   7 2 0 5 4 27 35
56   Harry Vredeveldt  1879   H   7 1 2 4 4 26 33
57   Wiel Maertzdorf  2108   H   7 1 1 5 3 31 40
58   Simon Rompa  1811   H   7 0 3 4 3 27 35
59   Gé Berbee  1870   H   7 1 1 5 3 23 29
60   Ludmila Petrova  1935   H   7 0 2 5 2 24 31
Jan GroenendijkAllanArtem Ivanov
Murodullo AmrillaevGuntis ValnerisIwan Kostionow
Michal JanickiAlexander PresmanNikolai Gulyaev
Ivan TrofimovRaimonds VipulisJitse Slump
Lukasz KosobudzkiAyanika KychkinaGawril Kolesov
Matrena NogovitsynaHarry de WaardNatalia Shestakova
Joop RoedolphAngelina Popova
 Ronde 7 
 vr 29-05-2015  Simon Rompa (1811) - Ludmila Petrova (1935) 1-1
 Fred Roedolph (2023) - Wiel Maertzdorf (2108) 2-0
 Gé Berbee (1870) - Aaron Zinshtein  1-1
 Cees Plug (1840) - Zhengyi Li  0-2
 Jie Cui (1902) - Berke Yiğittürk  0-2
 Ivan Shovkoplyas (1918) - Raphaël Martens (2065) 0-2
 Dasmane Ouedraogo (2112) - Radjinder Jharap (2028) 1-1
 Weiming Ji (1966) - Anna Chuprova (2079) 0-2
 Luis Carvalho  (1974) - Gunars Zalitis (2151) 1-1
 Jorne Huiting (2030) - Faustin Ekollo (2080) 0-2
 Jean Caillaud (1915) - Harry Vredeveldt (1879) 2-0
 Anton Kosior (2167) - Nikolai Kychkin (2154) 2-0
 Kees Romijn (2147) - Elena Milshina-Djemotskina (2129) 1-1
 Wouter Ludwig (2275) - Jan Hendrik Kok (2059) 2-0
 Dmytro Marynenko (2147) - Jan T. Terpstra (1902) 2-0
 Shaomake Chen (2011) - Oleg Stepanov (1997) 0-2
 Martijn van Gortel (2105) - Alexander Verkhovykh (2270) 0-2
 Kees de Jong (2105) - Nick Waterink (2079) 1-1
 Rene Estebe (2015) - Natalia Shestakova (2170) 0-2
 Ayanika Kychkina (1981) - Angelina Popova (2062) 1-1
 Maarten Linssen (2208) - Gawril Kolesov (2334) 1-1
 Joop Roedolph (2037) - Munkhtuya Nasanbayar (2118) 1-1
 Lukasz Kosobudzki (2138) - Nikolai Gulyaev (2312) 0-2
 Jitse Slump (2180) - Raimonds Vipulis (2290) 1-1
 Matrena Nogovitsyna (2246) - Alexander Presman (2324) 0-2
 Erwin Heslinga (2111) - Michal Janicki (1990) 0-2
 Guntis Valneris (2392) - Iwan Kostionow (2267) 1-1
 Harry de Waard (2077) - Artem Ivanov (2380) 0-2
 Allan Igor Morena Silva (2305) - Murodullo Amrillaev (2353) 1-1
 Jan Groenendijk (2328) - Ivan Trofimov (2324) 2-0