HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   8 6 2 0 14 80 137
2   Nikolai Nikanorov  2082   H   8 4 4 0 12 84 123
3   Irina Platonova    H   8 5 2 1 12 79 107
4   Henk Kleinrensink  2048   H   8 3 5 0 11 81 111
5   Matrena Nogovitsyna    H   8 3 5 0 11 75 95
6   Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   8 4 3 1 11 75 93
7   Anton Schotanus MF 2183   H   8 3 4 1 10 77 90
8   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   8 4 2 2 10 76 87
9   Alexander Safonov  2012   H   8 3 4 1 10 76 84
10   Anton Permyakov  1989   H   8 3 4 1 10 74 87
  Nikolai Kychkin  2083   H   8 2 6 0 10 74 87
12   Edwin de Jager  2081   H   8 3 4 1 10 74 79
13   Daaf Kasse  2134   H   8 3 4 1 10 71 78
14   Rik Verboon  2023   H   8 2 6 0 10 68 82
15   Ed Holstvoogd  2110   H   8 4 2 2 10 68 76
16   Ad van Tilborg  2069   H   8 2 6 0 10 66 81
17   Sayyyna Popova    H   8 3 4 1 10 66 77
18   Ingrid de Kok  1986   H   8 3 4 1 10 66 75
19   Hans van Akkeren    H   8 3 4 1 10 65 77
20   Frans van de Velde  2057   H   8 4 2 2 10 65 72
21   Johan Tilroe    H   8 4 2 2 10 61 71
22   Jaap de Jonge  2027   H   8 2 5 1 9 78 84
23   Ayyyna Sobakina    H   8 3 3 2 9 65 67
24   Leonie de Graag  1977   H   8 3 3 2 9 64 65
25   Frank Eektimmerman    H   8 3 3 2 9 63 63
26   Peter Frans Koops  2030   H   8 3 3 2 9 63 57
27   Gertjan Kolsté  2085   H   8 3 3 2 9 62 61
28   Cees van Eenennaam    H   8 3 3 2 9 61 61
29   Maria Byrdunnyroba    H   8 3 2 3 8 75 69
30   Natalia Shestakova    H   8 2 4 2 8 73 70
31   Dmitry Mironov    H   8 2 4 2 8 72 67
32   Ayal Gerasimov    H   8 3 2 3 8 70 60
33   Svetlana Argunova    H   8 2 4 2 8 69 63
34   Piet Rozenboom  2004   H   8 2 4 2 8 67 60
35   Martijn de Leeuw  1937   H   8 2 4 2 8 65 56
36   Valeriya Karmanova    H   8 3 2 3 8 63 53
37   Cees Kentie  1855   H   8 2 4 2 8 60 54
38   René Dusebout  1931   H   8 3 2 3 8 55 45
39   Derk Kleinrensink  2031   H   8 2 3 3 7 69 55
  Kees de Jonge  1910   H   8 1 5 2 7 69 55
41   Ko Louwerse    H   8 2 3 3 7 67 55
42   Aisen Andreev  1928   H   8 1 5 2 7 65 52
43   Kees Osté  1891   H   8 2 3 3 7 62 46
44   Frans Blaas  1905   H   8 1 5 2 7 61 47
45   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   8 1 5 2 7 61 44
46   Jan Fokkink  1917   H   8 3 1 4 7 60 43
47   Jan T. Terpstra  1891   H   8 1 5 2 7 55 43
48   Nurguyana Azarova    H   8 2 3 3 7 55 42
49   Ronald Wisse  1841   H   8 2 3 3 7 53 43
50   Angelina Popova    H   8 3 1 4 7 53 35
51   Jan van Oosterhout  1931   H   8 3 1 4 7 48 37
52   Matthijs Broek  1815   H   8 1 4 3 6 63 38
53   Roland de Rijke    H   8 1 4 3 6 61 40
54   Frans Teijn  1932   H   8 2 2 4 6 58 34
55   Tom Meurs    H   8 3 0 5 6 57 24
56   Piet Jonkers  1838   H   8 2 2 4 6 50 27
57   Liliya Ivanova    H   8 1 4 3 6 47 23
58   Hans de Vast  1899   H   8 2 1 5 5 59 27
59   Jan de Jonge    H   8 2 1 5 5 52 20
60   Ratan Ganeshie  1915   H   8 2 1 5 5 50 17
61   Anne Wouda  1900   H   8 2 1 5 5 49 18
62   Vlada Kuzmina    H   8 2 1 5 5 46 18
63   Wim Bennink  1882   H   8 1 2 5 4 60 29
64   Janny van de Weteringh-Mudde    H   8 0 3 5 3 49 18
65   Niels Verboon    H   8 1 1 6 3 48 10
66   Ayanika Kychkina    H   8 1 0 7 2 51 14
Andrej KalmakovNikolai NikanorovIrina Platonova
Henk KleinrensinkMatrena NogovitsynaJan van de Weteringh
Anton SchotanusDerk-Jan RiesthuisAlexander Safonov
Anton PermyakovNikolai KychkinEdwin de Jager
Daaf KasseRik VerboonEd Holstvoogd
Ad van TilborgSayyyna PopovaIngrid de Kok
Hans van AkkerenFrans van de Velde
 Ronde 8 
 za 16-08-2008  Liliya Ivanova  - Roland de Rijke  1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Edwin de Jager (2081) 2-0
 Irina Platonova  - Nikolai Nikanorov (2082) 1-1
 Sayyyna Popova  - Henk Kleinrensink (2048) 1-1
 Matrena Nogovitsyna  - Jan van de Weteringh Azn. (2113) 1-1
 Leonie de Graag (1977) - Anton Permyakov (1989) 1-1
 Anton Schotanus (2183) - Frans van de Velde (2057) 1-1
 Alexander Safonov (2012) - Ingrid de Kok (1986) 1-1
 Nikolai Kychkin (2083) - Daaf Kasse (2134) 1-1
 Derk-Jan Riesthuis (1957) - Martijn de Leeuw (1937) 2-0
 Peter Frans Koops (2030) - Jaap de Jonge (2027) 1-1
 Maria Byrdunnyroba  - Hans van Akkeren  0-2
 Ad van Tilborg (2069) - Natalia Shestakova  2-0
 Ed Holstvoogd (2110) - Ayal Gerasimov  2-0
 Rik Verboon (2023) - Svetlana Argunova  2-0
 Cees van Eenennaam  - Derk Kleinrensink (2031) 2-0
 Piet Rozenboom (2004) - René Dusebout (1931) 1-1
 Frank Eektimmerman  - Gerrit Klompenhouwer (1900) 2-0
 Cees Kentie (1855) - Valeriya Karmanova  1-1
 Kees Osté (1891) - Gertjan Kolsté (2085) 0-2
 Ayyyna Sobakina  - Aisen Andreev (1928) 2-0
 Nurguyana Azarova  - Kees de Jonge (1910) 1-1
 Ko Louwerse  - Jan T. Terpstra (1891) 1-1
 Ronald Wisse (1841) - Frans Blaas (1905) 1-1
 Piet Jonkers (1838) - Matthijs Broek (1815) 1-1
 Jan de Jonge  - Jan Fokkink (1917) 0-2
 Angelina Popova  - Hans de Vast (1899) 2-0
 Jan van Oosterhout (1931) - Anne Wouda (1900) 2-0
 Niels Verboon  - Frans Teijn (1932) 0-2
 Wim Bennink (1882) - Tom Meurs  0-2
 Ratan Ganeshie (1915) - Ayanika Kychkina  2-0
 Vlada Kuzmina  - Janny van de Weteringh-Mudde  2-0
 Chiel Poulisse  - Dmitry Mironov  2-0