HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ayanika Kychkina    H   1 1 0 0 2 0 0
  Ayal Gerasimov    H   1 1 0 0 2 0 0
  Daaf Kasse  2134   H   1 1 0 0 2 0 0
  Anton Permyakov  1989   H   1 1 0 0 2 0 0
  Nikolai Nikanorov  2082   H   1 1 0 0 2 0 0
  Tom Meurs    H   1 1 0 0 2 0 0
  Gertjan Kolsté  2085   H   1 1 0 0 2 0 0
  Cees van Eenennaam    H   1 1 0 0 2 0 0
  Nikolai Kychkin  2083   H   1 1 0 0 2 0 0
  Jaap de Jonge  2027   H   1 1 0 0 2 0 0
  Matrena Nogovitsyna    H   1 1 0 0 2 0 0
  Andrej Kalmakov GMI 2325   H   1 1 0 0 2 0 0
  Piet Rozenboom  2004   H   1 1 0 0 2 0 0
  Johan Tilroe    H   1 1 0 0 2 0 0
  Irina Platonova    H   1 1 0 0 2 0 0
  Henk Kleinrensink  2048   H   1 1 0 0 2 0 0
  Wim Bennink  1882   H   1 1 0 0 2 0 0
  Sayyyna Popova    H   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Safonov  2012   H   1 1 0 0 2 0 0
  Ko Louwerse    H   1 1 0 0 2 0 0
  Edwin de Jager  2081   H   1 1 0 0 2 0 0
  Maria Byrdunnyroba    H   1 1 0 0 2 0 0
23   Svetlana Argunova    H   1 0 1 0 1 1 1
  Kees Osté  1891   H   1 0 1 0 1 1 1
  Ingrid de Kok  1986   H   1 0 1 0 1 1 1
  Jan T. Terpstra  1891   H   1 0 1 0 1 1 1
  Derk Kleinrensink  2031   H   1 0 1 0 1 1 1
  Rik Verboon  2023   H   1 0 1 0 1 1 1
  Anton Schotanus MF 2183   H   1 0 1 0 1 1 1
  Aisen Andreev  1928   H   1 0 1 0 1 1 1
  Cees Kentie  1855   H   1 0 1 0 1 1 1
  Martijn de Leeuw  1937   H   1 0 1 0 1 1 1
  Natalia Shestakova    H   1 0 1 0 1 1 1
  Derk-Jan Riesthuis  1957   H   1 0 1 0 1 1 1
  Ad van Tilborg  2069   H   1 0 1 0 1 1 1
  Frans Blaas  1905   H   1 0 1 0 1 1 1
  Jan Fokkink  1917   H   1 0 1 0 1 1 1
  Matthijs Broek  1815   H   1 0 1 0 1 1 1
  Dmitry Mironov    H   1 0 1 0 1 1 1
  Kees de Jonge  1910   H   1 0 1 0 1 1 1
  Leonie de Graag  1977   H   1 0 1 0 1 1 1
  Roland de Rijke    H   1 0 1 0 1 1 1
  Hans van Akkeren    H   1 0 1 0 1 1 1
  Frank Eektimmerman    H   1 0 1 0 1 1 1
45   Ratan Ganeshie  1915   H   1 0 0 1 0 2 0
  Janny van de Weteringh-Mudde    H   1 0 0 1 0 2 0
  Frans van de Velde  2057   H   1 0 0 1 0 2 0
  Ayyyna Sobakina    H   1 0 0 1 0 2 0
  Nurguyana Azarova    H   1 0 0 1 0 2 0
  Ed Holstvoogd  2110   H   1 0 0 1 0 2 0
  Hans de Vast  1899   H   1 0 0 1 0 2 0
  Peter Frans Koops  2030   H   1 0 0 1 0 2 0
  Anne Wouda  1900   H   1 0 0 1 0 2 0
  Angelina Popova    H   1 0 0 1 0 2 0
  Vlada Kuzmina    H   1 0 0 1 0 2 0
  Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   1 0 0 1 0 2 0
  Jan van Oosterhout  1931   H   1 0 0 1 0 2 0
  Frans Teijn  1932   H   1 0 0 1 0 2 0
  René Dusebout  1931   H   1 0 0 1 0 2 0
  Liliya Ivanova    H   1 0 0 1 0 2 0
  Piet Jonkers  1838   H   1 0 0 1 0 2 0
  Valeriya Karmanova    H   1 0 0 1 0 2 0
  Jan de Jonge    H   1 0 0 1 0 2 0
  Niels Verboon    H   1 0 0 1 0 2 0
  Ronald Wisse  1841   H   1 0 0 1 0 2 0
  Gerrit Klompenhouwer  1900   H   1 0 0 1 0 2 0
Ayanika KychkinaAyal GerasimovDaaf Kasse
Anton PermyakovNikolai NikanorovTom Meurs
Gertjan KolsteCees van EenennaamNikolai Kychkin
Jaap de JongeMatrena NogovitsynaAndrej Kalmakov
Piet RozenboomJohan TilroeIrina Platonova
Henk KleinrensinkWim BenninkSayyyna Popova
Alexander SafonovKo Louwerse
 Ronde 1 
 ma 11-08-2008  Ratan Ganeshie (1915) - Matrena Nogovitsyna  0-2Partij
 Anton Schotanus (2183) - Rik Verboon (2023) 1-1Partij
 Jan van Oosterhout (1931) - Ayanika Kychkina  0-2Partij
 Ed Holstvoogd (2110) - Jaap de Jonge (2027) 0-2Partij
 Henk Kleinrensink (2048) - Jan van de Weteringh Azn. (2113) 2-0Partij
 Daaf Kasse (2134) - René Dusebout (1931) 2-0Partij
 Angelina Popova  - Sayyyna Popova  0-2Partij
 Ayyyna Sobakina  - Ko Louwerse  0-2Partij
 Ad van Tilborg (2069) - Roland de Rijke  1-1Partij
 Niels Verboon  - Ayal Gerasimov  0-2Partij
 Peter Frans Koops (2030) - Andrej Kalmakov (2325) 0-2Partij
 Frans van de Velde (2057) - Nikolai Nikanorov (2082) 0-2Partij
 Edwin de Jager (2081) - Vlada Kuzmina  2-0Partij
 Nurguyana Azarova  - Johan Tilroe  0-2Partij
 Kees de Jonge (1910) - Leonie de Graag (1977) 1-1
 Ronald Wisse (1841) - Wim Bennink (1882) 0-2
 Matthijs Broek (1815) - Ingrid de Kok (1986) 1-1
 Derk Kleinrensink (2031) - Aisen Andreev (1928) 1-1
 Jan Fokkink (1917) - Frans Blaas (1905) 1-1
 Frans Teijn (1932) - Cees van Eenennaam  0-2
 Kees Osté (1891) - Dmitry Mironov  1-1
 Janny van de Weteringh-Mudde  - Tom Meurs  0-2
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Anton Permyakov (1989) 0-2
 Svetlana Argunova  - Jan T. Terpstra (1891) 1-1
 Nikolai Kychkin (2083) - Hans de Vast (1899) 2-0
 Piet Jonkers (1838) - Piet Rozenboom (2004) 0-2
 Hans van Akkeren  - Derk-Jan Riesthuis (1957) 1-1
 Jan de Jonge  - Gertjan Kolsté (2085) 0-2
 Martijn de Leeuw (1937) - Natalia Shestakova  1-1
 Alexander Safonov (2012) - Anne Wouda (1900) 2-0
 Cees Kentie (1855) - Frank Eektimmerman  1-1
 Valeriya Karmanova  - Maria Byrdunnyroba  0-2
 Irina Platonova  - Liliya Ivanova  2-0