HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Nikolai Nikanorov  2082   H   2 2 0 0 4 4 8
  Maria Byrdunnyroba    H   2 2 0 0 4 4 8
  Andrej Kalmakov GMI 2325   H   2 2 0 0 4 4 8
  Daaf Kasse  2134   H   2 2 0 0 4 4 8
5   Anton Permyakov  1989   H   2 2 0 0 4 3 6
  Irina Platonova    H   2 2 0 0 4 3 6
  Alexander Safonov  2012   H   2 2 0 0 4 3 6
8   Piet Rozenboom  2004   H   2 2 0 0 4 2 4
  Edwin de Jager  2081   H   2 2 0 0 4 2 4
10   Henk Kleinrensink  2048   H   2 1 1 0 3 5 7
  Jaap de Jonge  2027   H   2 1 1 0 3 5 7
12   Dmitry Mironov    H   2 1 1 0 3 3 4
  Svetlana Argunova    H   2 1 1 0 3 3 4
  Anton Schotanus MF 2183   H   2 1 1 0 3 3 4
  Natalia Shestakova    H   2 1 1 0 3 3 4
16   Nikolai Kychkin  2083   H   2 1 1 0 3 3 3
  Matrena Nogovitsyna    H   2 1 1 0 3 3 3
18   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   2 1 1 0 3 2 3
19   Ko Louwerse    H   2 1 0 1 2 6 4
  Wim Bennink  1882   H   2 1 0 1 2 6 4
21   Kees Osté  1891   H   2 0 2 0 2 5 5
  Martijn de Leeuw  1937   H   2 0 2 0 2 5 5
  Jan T. Terpstra  1891   H   2 0 2 0 2 5 5
  Rik Verboon  2023   H   2 0 2 0 2 5 5
25   Ayal Gerasimov    H   2 1 0 1 2 5 2
  Cees van Eenennaam    H   2 1 0 1 2 5 2
  Sayyyna Popova    H   2 1 0 1 2 5 2
28   Derk Kleinrensink  2031   H   2 0 2 0 2 4 4
  Ingrid de Kok  1986   H   2 0 2 0 2 4 4
  Aisen Andreev  1928   H   2 0 2 0 2 4 4
  Matthijs Broek  1815   H   2 0 2 0 2 4 4
32   Gertjan Kolsté  2085   H   2 1 0 1 2 4 0
  René Dusebout  1931   H   2 1 0 1 2 4 0
  Ayanika Kychkina    H   2 1 0 1 2 4 0
  Tom Meurs    H   2 1 0 1 2 4 0
  Valeriya Karmanova    H   2 1 0 1 2 4 0
  Frans van de Velde  2057   H   2 1 0 1 2 4 0
  Johan Tilroe    H   2 1 0 1 2 4 0
  Peter Frans Koops  2030   H   2 1 0 1 2 4 0
40   Frank Eektimmerman    H   2 0 2 0 2 3 3
  Frans Blaas  1905   H   2 0 2 0 2 3 3
  Kees de Jonge  1910   H   2 0 2 0 2 3 3
  Ad van Tilborg  2069   H   2 0 2 0 2 3 3
44   Ed Holstvoogd  2110   H   2 1 0 1 2 3 0
  Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   2 1 0 1 2 3 0
46   Ronald Wisse  1841   H   2 1 0 1 2 2 0
  Ayyyna Sobakina    H   2 1 0 1 2 2 0
48   Hans van Akkeren    H   2 0 1 1 1 6 3
49   Jan Fokkink  1917   H   2 0 1 1 1 5 2
  Roland de Rijke    H   2 0 1 1 1 5 2
  Leonie de Graag  1977   H   2 0 1 1 1 5 2
  Cees Kentie  1855   H   2 0 1 1 1 5 2
53   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   2 0 1 1 1 5 1
  Anne Wouda  1900   H   2 0 1 1 1 5 1
  Liliya Ivanova    H   2 0 1 1 1 5 1
56   Angelina Popova    H   2 0 1 1 1 3 1
  Frans Teijn  1932   H   2 0 1 1 1 3 1
  Niels Verboon    H   2 0 1 1 1 3 1
59   Piet Jonkers  1838   H   2 0 0 2 0 6 0
  Vlada Kuzmina    H   2 0 0 2 0 6 0
61   Ratan Ganeshie  1915   H   2 0 0 2 0 5 0
  Hans de Vast  1899   H   2 0 0 2 0 5 0
63   Jan de Jonge    H   2 0 0 2 0 4 0
  Janny van de Weteringh-Mudde    H   2 0 0 2 0 4 0
  Jan van Oosterhout  1931   H   2 0 0 2 0 4 0
  Nurguyana Azarova    H   2 0 0 2 0 4 0
Nikolai NikanorovMaria ByrdunnyrobaAndrej Kalmakov
Daaf KasseAnton PermyakovIrina Platonova
Alexander SafonovPiet RozenboomEdwin de Jager
Henk KleinrensinkJaap de JongeDmitry Mironov
Svetlana ArgunovaAnton SchotanusNatalia Shestakova
Nikolai KychkinMatrena NogovitsynaDerk-Jan Riesthuis
Ko LouwerseWim Bennink
 Ronde 2 
 di 12-08-2008  Angelina Popova  - Gerrit Klompenhouwer (1900) 1-1Partij
 Hans de Vast (1899) - Ed Holstvoogd (2110) 0-2Partij
 René Dusebout (1931) - Jan van Oosterhout (1931) 2-0Partij
 Derk-Jan Riesthuis (1957) - Cees Kentie (1855) 2-0Partij
 Natalia Shestakova  - Hans van Akkeren  2-0Partij
 Roland de Rijke  - Svetlana Argunova  0-2Partij
 Piet Rozenboom (2004) - Ko Louwerse  2-0Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Tom Meurs  2-0Partij
 Ayal Gerasimov  - Irina Platonova  0-2Partij
 Cees van Eenennaam  - Alexander Safonov (2012) 0-2Partij
 Jaap de Jonge (2027) - Nikolai Kychkin (2083) 1-1Partij
 Ayanika Kychkina  - Daaf Kasse (2134) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna  - Henk Kleinrensink (2048) 1-1Partij
 Nurguyana Azarova  - Valeriya Karmanova  0-2
 Frans van de Velde (2057) - Jan de Jonge  2-0
 Piet Jonkers (1838) - Ayyyna Sobakina  0-2
 Peter Frans Koops (2030) - Janny van de Weteringh-Mudde  2-0
 Liliya Ivanova  - Niels Verboon  1-1
 Anne Wouda (1900) - Frans Teijn (1932) 1-1
 Vlada Kuzmina  - Ronald Wisse (1841) 0-2
 Jan van de Weteringh Azn. (2113) - Ratan Ganeshie (1915) 2-0
 Frank Eektimmerman  - Martijn de Leeuw (1937) 1-1
 Jan T. Terpstra (1891) - Ad van Tilborg (2069) 1-1
 Frans Blaas (1905) - Kees Osté (1891) 1-1
 Dmitry Mironov  - Jan Fokkink (1917) 2-0
 Ingrid de Kok (1986) - Derk Kleinrensink (2031) 1-1
 Aisen Andreev (1928) - Matthijs Broek (1815) 1-1
 Leonie de Graag (1977) - Anton Schotanus (2183) 0-2
 Rik Verboon (2023) - Kees de Jonge (1910) 1-1
 Nikolai Nikanorov (2082) - Gertjan Kolsté (2085) 2-0
 Sayyyna Popova  - Anton Permyakov (1989) 0-2
 Wim Bennink (1882) - Edwin de Jager (2081) 0-2
 Wim Koppejan (1900) - Maria Byrdunnyroba  0-2