HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   3 3 0 0 6 9 18
2   Irina Platonova    H   3 3 0 0 6 8 16
3   Nikolai Nikanorov  2082   H   3 2 1 0 5 12 19
4   Daaf Kasse  2134   H   3 2 1 0 5 11 17
5   Anton Permyakov  1989   H   3 2 1 0 5 10 15
6   Alexander Safonov  2012   H   3 2 1 0 5 9 13
  Piet Rozenboom  2004   H   3 2 1 0 5 9 13
8   Anton Schotanus MF 2183   H   3 2 1 0 5 8 13
9   Edwin de Jager  2081   H   3 2 1 0 5 7 9
10   Henk Kleinrensink  2048   H   3 1 2 0 4 12 16
  Jaap de Jonge  2027   H   3 1 2 0 4 12 16
12   Maria Byrdunnyroba    H   3 2 0 1 4 12 12
13   Ko Louwerse    H   3 2 0 1 4 10 10
14   Dmitry Mironov    H   3 1 2 0 4 9 12
  Svetlana Argunova    H   3 1 2 0 4 9 12
16   Matrena Nogovitsyna    H   3 1 2 0 4 9 10
  Nikolai Kychkin  2083   H   3 1 2 0 4 9 10
18   Frans van de Velde  2057   H   3 2 0 1 4 9 8
19   Peter Frans Koops  2030   H   3 2 0 1 4 9 6
20   Johan Tilroe    H   3 2 0 1 4 8 8
21   René Dusebout  1931   H   3 2 0 1 4 8 6
22   Ed Holstvoogd  2110   H   3 2 0 1 4 7 6
  Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   3 2 0 1 4 7 6
24   Ingrid de Kok  1986   H   3 1 2 0 4 6 8
25   Rik Verboon  2023   H   3 0 3 0 3 11 11
26   Sayyyna Popova    H   3 1 1 1 3 11 9
  Natalia Shestakova    H   3 1 1 1 3 11 9
28   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   3 1 1 1 3 11 7
29   Cees van Eenennaam    H   3 1 1 1 3 10 7
  Gertjan Kolsté  2085   H   3 1 1 1 3 10 7
31   Ayal Gerasimov    H   3 1 1 1 3 10 5
32   Martijn de Leeuw  1937   H   3 0 3 0 3 9 9
33   Frank Eektimmerman    H   3 0 3 0 3 8 8
  Ad van Tilborg  2069   H   3 0 3 0 3 8 8
  Frans Blaas  1905   H   3 0 3 0 3 8 8
  Kees de Jonge  1910   H   3 0 3 0 3 8 8
37   Roland de Rijke    H   3 1 1 1 3 8 5
  Jan Fokkink  1917   H   3 1 1 1 3 8 5
39   Aisen Andreev  1928   H   3 0 3 0 3 7 7
40   Angelina Popova    H   3 1 1 1 3 7 6
41   Hans van Akkeren    H   3 1 1 1 3 7 5
42   Ayyyna Sobakina    H   3 1 1 1 3 7 3
43   Derk Kleinrensink  2031   H   3 0 2 1 2 11 7
  Jan T. Terpstra  1891   H   3 0 2 1 2 11 7
  Matthijs Broek  1815   H   3 0 2 1 2 11 7
  Kees Osté  1891   H   3 0 2 1 2 11 7
47   Tom Meurs    H   3 1 0 2 2 11 2
48   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   3 0 2 1 2 10 5
  Leonie de Graag  1977   H   3 0 2 1 2 10 5
50   Valeriya Karmanova    H   3 1 0 2 2 10 4
  Wim Bennink  1882   H   3 1 0 2 2 10 4
52   Ayanika Kychkina    H   3 1 0 2 2 10 2
53   Cees Kentie  1855   H   3 0 2 1 2 8 5
54   Jan de Jonge    H   3 1 0 2 2 7 0
55   Frans Teijn  1932   H   3 0 2 1 2 6 3
56   Nurguyana Azarova    H   3 1 0 2 2 6 0
  Ronald Wisse  1841   H   3 1 0 2 2 6 0
58   Anne Wouda  1900   H   3 0 1 2 1 10 2
59   Liliya Ivanova    H   3 0 1 2 1 10 1
60   Hans de Vast  1899   H   3 0 1 2 1 9 1
  Ratan Ganeshie  1915   H   3 0 1 2 1 9 1
62   Janny van de Weteringh-Mudde    H   3 0 1 2 1 7 1
  Jan van Oosterhout  1931   H   3 0 1 2 1 7 1
  Niels Verboon    H   3 0 1 2 1 7 1
65   Piet Jonkers  1838   H   3 0 0 3 0 10 0
66   Vlada Kuzmina    H   3 0 0 3 0 9 0
Andrej KalmakovIrina PlatonovaNikolai Nikanorov
Daaf KasseAnton PermyakovAlexander Safonov
Piet RozenboomAnton SchotanusEdwin de Jager
Henk KleinrensinkJaap de JongeMaria Byrdunnyroba
Ko LouwerseDmitry MironovSvetlana Argunova
Matrena NogovitsynaNikolai KychkinFrans van de Velde
PeterJohan Tilroe
 Ronde 3 
 di 12-08-2008  Anne Wouda (1900) - Roland de Rijke  0-2Partij
 René Dusebout (1931) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Valeriya Karmanova  - Ingrid de Kok (1986) 0-2Partij
 Ayal Gerasimov  - Frans Blaas (1905) 1-1Partij
 Martijn de Leeuw (1937) - Ad van Tilborg (2069) 1-1Partij
 Ed Holstvoogd (2110) - Jan T. Terpstra (1891) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2183) - Natalia Shestakova  2-0Partij
 Nikolai Kychkin (2083) - Henk Kleinrensink (2048) 1-1Partij
 Anton Permyakov (1989) - Alexander Safonov (2012) 1-1Partij
 Derk-Jan Riesthuis (1957) - Andrej Kalmakov (2325) 0-2Partij
 Jan van Oosterhout (1931) - Hans de Vast (1899) 1-1
 Janny van de Weteringh-Mudde  - Ratan Ganeshie (1915) 1-1
 Jan de Jonge  - Vlada Kuzmina  2-0
 Nurguyana Azarova  - Piet Jonkers (1838) 2-0
 Cees Kentie (1855) - Gerrit Klompenhouwer (1900) 1-1
 Jan Fokkink (1917) - Liliya Ivanova  2-0
 Frans Teijn (1932) - Leonie de Graag (1977) 1-1
 Hans van Akkeren  - Niels Verboon  2-0
 Tom Meurs  - Peter Frans Koops (2030) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Aisen Andreev (1928) 1-1
 Derk Kleinrensink (2031) - Frans van de Velde (2057) 0-2
 Kees de Jonge (1910) - Sayyyna Popova  1-1
 Frank Eektimmerman  - Cees van Eenennaam  1-1
 Kees Osté (1891) - Jan van de Weteringh Azn. (2113) 0-2
 Ayyyna Sobakina  - Rik Verboon (2023) 1-1
 Ko Louwerse  - Ronald Wisse (1841) 2-0
 Wim Bennink (1882) - Angelina Popova  0-2
 Svetlana Argunova  - Dmitry Mironov  1-1
 Jaap de Jonge (2027) - Matrena Nogovitsyna  1-1
 Maria Byrdunnyroba  - Irina Platonova  0-2
 Nikolai Nikanorov (2082) - Piet Rozenboom (2004) 1-1
 Edwin de Jager (2081) - Daaf Kasse (2134) 1-1
 Matthijs Broek (1815) - Wim Koppejan (1900) 0-2