HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   4 4 0 0 8 18 36
2   Nikolai Nikanorov  2082   H   4 3 1 0 7 19 33
3   Alexander Safonov  2012   H   4 3 1 0 7 18 30
4   Anton Permyakov  1989   H   4 2 2 0 6 21 29
5   Henk Kleinrensink  2048   H   4 2 2 0 6 20 30
6   Irina Platonova    H   4 3 0 1 6 20 24
7   Anton Schotanus MF 2183   H   4 2 2 0 6 19 28
8   Maria Byrdunnyroba    H   4 3 0 1 6 19 26
9   Daaf Kasse  2134   H   4 2 2 0 6 18 24
10   Dmitry Mironov    H   4 2 2 0 6 15 22
11   Edwin de Jager  2081   H   4 2 2 0 6 15 18
12   Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   4 3 0 1 6 14 16
13   Piet Rozenboom  2004   H   4 2 1 1 5 20 19
14   Nikolai Kychkin  2083   H   4 1 3 0 5 18 21
15   Frans van de Velde  2057   H   4 2 1 1 5 18 17
16   Svetlana Argunova    H   4 1 3 0 5 17 21
17   Ko Louwerse    H   4 2 1 1 5 17 19
18   Natalia Shestakova    H   4 2 1 1 5 17 18
19   Johan Tilroe    H   4 2 1 1 5 17 17
20   Matrena Nogovitsyna    H   4 1 3 0 5 16 17
21   Gertjan Kolsté  2085   H   4 2 1 1 5 16 14
22   Ayal Gerasimov    H   4 2 1 1 5 14 12
23   Ad van Tilborg  2069   H   4 1 3 0 5 13 16
24   Jaap de Jonge  2027   H   4 1 2 1 4 20 18
25   Ingrid de Kok  1986   H   4 1 2 1 4 19 16
26   Peter Frans Koops  2030   H   4 2 0 2 4 19 10
27   Cees van Eenennaam    H   4 1 2 1 4 18 15
28   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   4 1 2 1 4 18 12
29   Rik Verboon  2023   H   4 0 4 0 4 17 17
  Aisen Andreev  1928   H   4 0 4 0 4 17 17
  Martijn de Leeuw  1937   H   4 0 4 0 4 17 17
32   Roland de Rijke    H   4 1 2 1 4 17 15
33   René Dusebout  1931   H   4 2 0 2 4 17 10
34   Sayyyna Popova    H   4 1 2 1 4 16 13
35   Frans Blaas  1905   H   4 0 4 0 4 15 15
36   Derk Kleinrensink  2031   H   4 1 2 1 4 15 12
37   Leonie de Graag  1977   H   4 1 2 1 4 15 11
38   Ed Holstvoogd  2110   H   4 2 0 2 4 15 10
39   Tom Meurs    H   4 2 0 2 4 15 6
40   Ayyyna Sobakina    H   4 1 2 1 4 14 10
  Hans van Akkeren    H   4 1 2 1 4 14 10
  Matthijs Broek  1815   H   4 1 2 1 4 14 10
43   Valeriya Karmanova    H   4 2 0 2 4 14 8
44   Frans Teijn  1932   H   4 1 2 1 4 13 11
45   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   4 1 2 1 4 13 9
46   Kees Osté  1891   H   4 0 3 1 3 19 13
47   Kees de Jonge  1910   H   4 0 3 1 3 17 12
48   Jan Fokkink  1917   H   4 1 1 2 3 16 6
  Anne Wouda  1900   H   4 1 1 2 3 16 6
50   Frank Eektimmerman    H   4 0 3 1 3 15 10
51   Angelina Popova    H   4 1 1 2 3 15 8
52   Hans de Vast  1899   H   4 1 1 2 3 13 5
53   Ronald Wisse  1841   H   4 1 1 2 3 11 5
54   Jan van Oosterhout  1931   H   4 1 1 2 3 10 5
55   Jan T. Terpstra  1891   H   4 0 2 2 2 18 10
56   Ayanika Kychkina    H   4 1 0 3 2 17 6
57   Wim Bennink  1882   H   4 1 0 3 2 16 6
58   Cees Kentie  1855   H   4 0 2 2 2 15 7
59   Jan de Jonge    H   4 1 0 3 2 15 2
60   Nurguyana Azarova    H   4 1 0 3 2 14 2
61   Ratan Ganeshie  1915   H   4 0 1 3 1 15 1
62   Liliya Ivanova    H   4 0 1 3 1 13 1
  Niels Verboon    H   4 0 1 3 1 13 1
  Janny van de Weteringh-Mudde    H   4 0 1 3 1 13 1
65   Vlada Kuzmina    H   4 0 1 3 1 12 1
  Piet Jonkers  1838   H   4 0 1 3 1 12 1
Andrej KalmakovNikolai NikanorovAlexander Safonov
Anton PermyakovHenk KleinrensinkIrina Platonova
Anton SchotanusMaria ByrdunnyrobaDaaf Kasse
Dmitry MironovEdwin de JagerJan van de Weteringh
Piet RozenboomNikolai KychkinFrans van de Velde
Svetlana ArgunovaKo LouwerseNatalia Shestakova
Johan TilroeMatrena Nogovitsyna
 Ronde 4 
 wo 13-08-2008  Ingrid de Kok (1986) - Nikolai Nikanorov (2082) 0-2Partij
 Daaf Kasse (2134) - Anton Schotanus (2183) 1-1Partij
 Piet Rozenboom (2004) - Alexander Safonov (2012) 0-2Partij
 Jan van de Weteringh Azn. (2113) - Jaap de Jonge (2027) 2-0Partij
 Henk Kleinrensink (2048) - Ed Holstvoogd (2110) 2-0Partij
 Dmitry Mironov  - Peter Frans Koops (2030) 2-0Partij
 Rik Verboon (2023) - Hans van Akkeren  1-1Partij
 Roland de Rijke  - Cees van Eenennaam  1-1Partij
 Frank Eektimmerman  - Ayal Gerasimov  0-2Partij
 Frans Blaas (1905) - Martijn de Leeuw (1937) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Irina Platonova  2-0
 Anton Permyakov (1989) - Edwin de Jager (2081) 1-1
 Maria Byrdunnyroba  - René Dusebout (1931) 2-0
 Frans van de Velde (2057) - Svetlana Argunova  1-1
 Matrena Nogovitsyna  - Nikolai Kychkin (2083) 1-1
 Sayyyna Popova  - Ayyyna Sobakina  1-1
 Natalia Shestakova  - Angelina Popova  2-0
 Aisen Andreev (1928) - Derk-Jan Riesthuis (1957) 1-1
 Gertjan Kolsté (2085) - Jan Fokkink (1917) 2-0
 Ad van Tilborg (2069) - Kees de Jonge (1910) 2-0
 Janny van de Weteringh-Mudde  - Matthijs Broek (1815) 0-2
 Derk Kleinrensink (2031) - Nurguyana Azarova  2-0
 Ronald Wisse (1841) - Kees Osté (1891) 1-1
 Jan T. Terpstra (1891) - Frans Teijn (1932) 0-2
 Tom Meurs  - Jan de Jonge  2-0
 Leonie de Graag (1977) - Cees Kentie (1855) 2-0
 Ayanika Kychkina  - Gerrit Klompenhouwer (1900) 0-2
 Wim Bennink (1882) - Valeriya Karmanova  0-2
 Niels Verboon  - Anne Wouda (1900) 0-2
 Liliya Ivanova  - Jan van Oosterhout (1931) 0-2
 Ratan Ganeshie (1915) - Hans de Vast (1899) 0-2
 Vlada Kuzmina  - Piet Jonkers (1838) 1-1
 Wim Koppejan (1900) - Ko Louwerse  1-1