HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   5 5 0 0 10 30 60
2   Irina Platonova    H   5 4 0 1 8 31 42
3   Anton Schotanus MF 2183   H   5 3 2 0 8 30 48
4   Nikolai Nikanorov  2082   H   5 3 2 0 8 29 45
5   Henk Kleinrensink  2048   H   5 2 3 0 7 33 46
6   Anton Permyakov  1989   H   5 2 3 0 7 32 43
7   Alexander Safonov  2012   H   5 3 1 1 7 30 33
8   Dmitry Mironov    H   5 2 3 0 7 29 39
9   Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   5 3 1 1 7 29 36
10   Matrena Nogovitsyna    H   5 2 3 0 7 27 35
11   Svetlana Argunova    H   5 2 3 0 7 24 33
12   Edwin de Jager  2081   H   5 2 3 0 7 24 28
13   Ayal Gerasimov    H   5 3 1 1 7 23 26
14   Maria Byrdunnyroba    H   5 3 0 2 6 31 30
15   Nikolai Kychkin  2083   H   5 1 4 0 6 29 32
16   Jaap de Jonge  2027   H   5 2 2 1 6 29 31
17   Daaf Kasse  2134   H   5 2 2 1 6 29 27
18   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   5 2 2 1 6 29 26
19   Piet Rozenboom  2004   H   5 2 2 1 6 28 29
20   Ingrid de Kok  1986   H   5 2 2 1 6 27 28
  Natalia Shestakova    H   5 2 2 1 6 27 28
22   Rik Verboon  2023   H   5 1 4 0 6 26 30
23   Aisen Andreev  1928   H   5 1 4 0 6 25 29
24   Derk Kleinrensink  2031   H   5 2 2 1 6 24 26
25   Johan Tilroe    H   5 2 2 1 6 24 25
26   Hans van Akkeren    H   5 2 2 1 6 23 22
  Leonie de Graag  1977   H   5 2 2 1 6 23 22
28   Ed Holstvoogd  2110   H   5 3 0 2 6 23 20
29   Sayyyna Popova    H   5 2 2 1 6 22 22
30   Ad van Tilborg  2069   H   5 1 4 0 6 21 25
31   Frans van de Velde  2057   H   5 2 1 2 5 32 27
32   Gertjan Kolsté  2085   H   5 2 1 2 5 30 24
33   Peter Frans Koops  2030   H   5 2 1 2 5 28 17
34   Ko Louwerse    H   5 2 1 2 5 27 22
35   Kees Osté  1891   H   5 1 3 1 5 25 21
36   Valeriya Karmanova    H   5 2 1 2 5 23 17
37   Frank Eektimmerman    H   5 1 3 1 5 21 17
38   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   5 1 3 1 5 21 16
39   Jan Fokkink  1917   H   5 2 1 2 5 21 14
40   Kees de Jonge  1910   H   5 0 4 1 4 28 22
41   Frans Blaas  1905   H   5 0 4 1 4 27 21
  Martijn de Leeuw  1937   H   5 0 4 1 4 27 21
43   Tom Meurs    H   5 2 0 3 4 27 12
44   Ayyyna Sobakina    H   5 1 2 2 4 26 18
45   Cees van Eenennaam    H   5 1 2 2 4 26 17
46   Matthijs Broek  1815   H   5 1 2 2 4 26 16
  Roland de Rijke    H   5 1 2 2 4 26 16
48   René Dusebout  1931   H   5 2 0 3 4 23 10
49   Frans Teijn  1932   H   5 1 2 2 4 22 15
50   Ronald Wisse  1841   H   5 1 2 2 4 18 11
51   Jan de Jonge    H   5 2 0 3 4 17 6
52   Jan T. Terpstra  1891   H   5 0 3 2 3 26 16
53   Cees Kentie  1855   H   5 0 3 2 3 25 13
54   Angelina Popova    H   5 1 1 3 3 25 11
55   Nurguyana Azarova    H   5 1 1 3 3 23 9
  Hans de Vast  1899   H   5 1 1 3 3 23 9
57   Wim Bennink  1882   H   5 1 1 3 3 22 11
58   Anne Wouda  1900   H   5 1 1 3 3 21 6
59   Ratan Ganeshie  1915   H   5 1 1 3 3 20 4
60   Jan van Oosterhout  1931   H   5 1 1 3 3 17 7
61   Piet Jonkers  1838   H   5 1 1 3 3 15 3
62   Ayanika Kychkina    H   5 1 0 4 2 22 6
63   Liliya Ivanova    H   5 0 2 3 2 19 3
64   Janny van de Weteringh-Mudde    H   5 0 2 3 2 18 5
65   Vlada Kuzmina    H   5 0 1 4 1 21 3
66   Niels Verboon    H   5 0 1 4 1 21 2
Andrej KalmakovIrina PlatonovaAnton Schotanus
Nikolai NikanorovHenk KleinrensinkAnton Permyakov
Alexander SafonovDmitry MironovJan van de Weteringh
Matrena NogovitsynaSvetlana ArgunovaEdwin de Jager
Ayal GerasimovMaria ByrdunnyrobaNikolai Kychkin
Jaap de JongeDaaf KasseDerk-Jan Riesthuis
Piet RozenboomIngrid de Kok
 Ronde 5 
 do 14-08-2008  Alexander Safonov (2012) - Andrej Kalmakov (2325) 0-2Partij
 Nikolai Nikanorov (2082) - Jan van de Weteringh Azn. (2113) 1-1Partij
 Edwin de Jager (2081) - Henk Kleinrensink (2048) 1-1Partij
 Irina Platonova  - Daaf Kasse (2134) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2183) - Maria Byrdunnyroba  2-0Partij
 Matthijs Broek (1815) - Rik Verboon (2023) 0-2Partij
 Roland de Rijke  - Leonie de Graag (1977) 0-2Partij
 René Dusebout (1931) - Derk Kleinrensink (2031) 0-2Partij
 Wim Koppejan (1900) - Natalia Shestakova  1-1Partij
 Anton Permyakov (1989) - Dmitry Mironov  1-1
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Piet Rozenboom (2004) 1-1
 Nikolai Kychkin (2083) - Ad van Tilborg (2069) 1-1
 Ayal Gerasimov  - Frans van de Velde (2057) 2-0
 Svetlana Argunova  - Gertjan Kolsté (2085) 2-0
 Ko Louwerse  - Matrena Nogovitsyna  0-2
 Jan van Oosterhout (1931) - Jaap de Jonge (2027) 0-2
 Frans Teijn (1932) - Ingrid de Kok (1986) 0-2
 Valeriya Karmanova  - Peter Frans Koops (2030) 1-1
 Cees van Eenennaam  - Hans van Akkeren  0-2
 Ayyyna Sobakina  - Derk-Jan Riesthuis (1957) 0-2
 Tom Meurs  - Aisen Andreev (1928) 0-2
 Martijn de Leeuw (1937) - Ed Holstvoogd (2110) 0-2
 Sayyyna Popova  - Frans Blaas (1905) 2-0
 Hans de Vast (1899) - Kees Osté (1891) 0-2
 Kees de Jonge (1910) - Ronald Wisse (1841) 1-1
 Angelina Popova  - Jan Fokkink (1917) 0-2
 Anne Wouda (1900) - Frank Eektimmerman  0-2
 Jan T. Terpstra (1891) - Nurguyana Azarova  1-1
 Jan de Jonge  - Ayanika Kychkina  2-0
 Cees Kentie (1855) - Wim Bennink (1882) 1-1
 Ratan Ganeshie (1915) - Vlada Kuzmina  2-0
 Piet Jonkers (1838) - Niels Verboon  2-0
 Liliya Ivanova  - Janny van de Weteringh-Mudde  1-1