HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  IJmuiden  1291115131211111491636
2  VAD Amsterdam  811915161215151891458
3  DV Huissen  119131215912141891446
4  RDG  91171014914161291124
5  Fivelgo  5581014111313119110
6  Huizum  745661111111198-36
7  NOAD Nijmegen  88111199914996-4
8  DAVO  95867911111196-26
9  Almelo  956479691192-48
10  Ons Genoegen Utrecht  622899119992-50

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 12-12-1981     DAVO  -   RDG  
6
-
14
 Toine Vermeer  - Frits Luteijn  0-21
 Toine Brouwers  - Evert Bronstring  1-13
 Ruud de Brouwer  - Fred Ivens  0-22
 Ton van de Meerendonk  - Hans Vrolijk  0-24
 Ad de Hoon  - Krijn Toet  1-16
 Martin van Dijk  - Pertap Malahé  1-17
 Eddie van de Acker  - Herman Vroom  2-05
 Fons van Erve  - Marius Pershad  0-29
 R. Emmen  - Aad Ivens  0-28
 Benjo Verberkt  - Pierre Urlings  1-110
   Fivelgo  -   Huizum  
14
-
6
 Jannes van der Wal  - Sjoerd Visser  2-06
 Johan Capelle  - Jan Adema  1-110
 Auke Scholma  - Jacob Spoelstra  2-02
 Bauke Bies  - Johan Bulstra  2-07
 Andreas Kuyken  - Anton Schotanus  0-24
 Gil Salomé  - Auke Spijkstra  1-19
 Egbert Noorman  - Menno Bandstra  1-18
 Siep Buurke  - Anne Langhout  2-01
 Paul Germain  - Piet Tuik  1-13
 Wim Baar  - Thijs Mulder  2-05
   NOAD Nijmegen  -   Ons Genoegen Utrecht  
9
-
11
 D.J. de Groot  - Wim van der Kooij  0-29
 Frans Hermelink  - Arie de Bruijn  1-17
 Ruud Palmer  - Steven Tjong  2-01
 H. Rijksen  - Harry de Waard  0-22
 Kees Hazen  - Wim Vlooswijk  1-15
 J. Swinkels  - Jan Bulstra  1-18
 Willem van den Berg  - Johan Haijtink  2-010
 Ger Linssen  - A. Kooijmans  0-24
 J.A. Wetzel  - J. de Klein  2-06
 H. Versteegen  - J.J. Korstanje  0-23
   VAD Amsterdam  -   IJmuiden  
8
-
12
 Johan de Boer  - Ton Sijbrands  0-22
 Piet van Heerde  - Harm Wiersma  0-210
 Johan Bastiaannet  - Jeroen Sterel  1-17
 Huib van der Vossen  - Kees Pippel  0-23
 Eran Binenbaum  - Gerard Beerepoot  2-04Partij
 Hein Meijer  - Cees van Duyvenbode  1-18
 Eric van Dusseldorp  - René Boulonois  0-25
 Paul Oudshoorn  - Lex den Doop  2-01
 Theo Wemer  - Wim Jurg  1-16
 Herman van Westerloo  - Ton de Haas  1-19
   DV Huissen  -   Almelo  
14
-
6
 Henny van Aalten  - Marinus Morsink  2-08
 Jos Stokkel  - Anton Jurg  2-02
 Pieter Wijn  - Gerrit Boom  0-210
 Henk Kemperman  - Jan Groeneveld  2-03
 Jan Edink  - Wim Terlouw  1-11
 Gérard Jansen  - Erik Brunsman  2-05
 Rob Clerc  - Bert Bakhuis  2-04
 Swami Nikhilananda  - Johan Morsink  1-16
 Geert Berends  - Albert Lusink  1-19
 Theo Berends  - Gerard van Berkum  1-17