HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Nikolai Kychkin  2117   H   8 6 2 0 14 81 137
2   Peter van der Stap MF 2213   H   8 5 3 0 13 83 129
3   Ayyyna Sobakina MFF 2135   H   8 4 4 0 12 78 110
4   Jelle Groeneveld  2015   H   8 4 3 1 11 75 93
5   Andrew Tjon A Ong MF 2188   H   8 4 3 1 11 73 91
6   Gerbrand Hessing  2124   H   8 4 3 1 11 73 90
7   Frans Teijn  1958   H   8 3 4 1 10 75 86
8   René Dusebout  1954   H   8 4 2 2 10 71 77
9   Cees Rijk  2039   H   8 2 6 0 10 70 83
10   Daaf Kasse MF 2134   H   8 4 2 2 10 69 75
11   Cees Kentie  1883   H   8 2 5 1 9 71 75
12   Frans van de Velde  2042   H   8 2 5 1 9 70 68
13   Wim Koopman  1931   H   8 2 5 1 9 67 74
14   Wim Verschoor  1999   H   8 2 5 1 9 67 64
15   Gerrit Draaisma  2085   H   8 3 3 2 9 64 65
16   Danny Wattel    H   8 3 2 3 8 80 68
17   Dmitriy Mikhaylov    H   8 3 2 3 8 73 63
18   Peter Frans Koops  2041   H   8 2 4 2 8 68 65
19   Bert Verton  1900   H   8 3 2 3 8 68 59
20   Henk Kleinrensink  2092   H   8 1 6 1 8 67 62
21   Liliya Ivanova    H   8 3 2 3 8 67 57
22   Jaap de Jonge  2015   H   8 1 6 1 8 65 62
23   Jan Kerkhofs  1949   H   8 3 2 3 8 65 59
24   Jeroen de Jonge    H   8 2 4 2 8 64 56
25   Evert Wiskerke  1952   H   8 2 4 2 8 63 59
26   Kees Binnenkade  2047   H   8 1 6 1 8 63 57
27   Piet Rozenboom  1994   H   8 2 4 2 8 61 55
28   Gerard van Velzen  2048   H   8 2 4 2 8 51 50
29   Ayal Gerasimov    H   8 1 5 2 7 71 60
30   Jan T. Terpstra  1918   H   8 1 5 2 7 63 50
31   Jos Plijter  1869   H   8 2 3 3 7 63 41
32   Berend Plijter  1957   H   8 1 5 2 7 61 51
33   Rik Smit    H   8 2 3 3 7 60 45
34   Frans Blaas  1935   H   8 2 3 3 7 59 38
35   Jan van Beeck  1971   H   8 2 3 3 7 58 38
36   Teus Stam  1984   H   8 1 5 2 7 57 43
37   Kees de Jonge  1908   H   8 1 5 2 7 55 46
38   Wim Bennink  1879   H   8 3 1 4 7 52 35
39   Kees Osté  1876   H   8 2 2 4 6 54 36
40   Jan van Oosterhout  1904   H   8 3 0 5 6 54 20
41   Ko Louwerse  1944   H   8 2 1 5 5 55 17
42   Rob van Lien  1879   H   8 2 1 5 5 51 25
43   Gauke Dirk Nijholt  1916   H   8 0 5 3 5 50 26
44   Arco Berger  1896   H   8 0 5 3 5 46 25
45   Wilco Stam    H   8 1 1 6 3 48 9
46   Hans van Akkeren  1900   H   8 0 2 6 2 45 10
Nikolai KychkinPeter van der StapAyyyna Sobakina
Jelle GroeneveldAndrew TjonGerbrand Hessing
Frans TeijnRene DuseboutCees Rijk
Daaf KasseCees KentieFrans van de Velde
Wim KoopmanWim VerschoorGerrit Draaisma
Danny WattelDmitriy MikhaylovPeter
Bert VertonHenk Kleinrensink
 Ronde 8 
 za 21-08-2010  Peter van der Stap (2213) - Andrew Tjon A Ong (2188) 1-1
 Frans Teijn (1958) - Nikolai Kychkin (2117) 0-2
 Cees Rijk (2039) - Ayyyna Sobakina (2135) 1-1
 Jelle Groeneveld (2015) - Jan Kerkhofs (1949) 2-0
 Liliya Ivanova  - Gerbrand Hessing (2124) 0-2
 Gerrit Draaisma (2085) - Danny Wattel  2-0
 Daaf Kasse (2134) - Peter Frans Koops (2041) 2-0
 Dmitriy Mikhaylov  - René Dusebout (1954) 0-2
 Frans van de Velde (2042) - Wim Koopman (1931) 1-1
 Cees Kentie (1883) - Wim Verschoor (1999) 1-1
 Ayal Gerasimov  - Gerard van Velzen (2048) 0-2
 Jaap de Jonge (2015) - Jeroen de Jonge  1-1
 Henk Kleinrensink (2092) - Piet Rozenboom (1994) 1-1
 Bert Verton (1900) - Kees Binnenkade (2047) 1-1
 Jan van Beeck (1971) - Jan T. Terpstra (1918) 1-1
 Teus Stam (1984) - Berend Plijter (1957) 1-1
 Kees Osté (1876) - Evert Wiskerke (1952) 0-2
 Kees de Jonge (1908) - Jos Plijter (1869) 1-1
 Rik Smit  - Frans Blaas (1935) 1-1
 Gauke Dirk Nijholt (1916) - Wim Bennink (1879) 0-2
 Rob van Lien (1879) - Jan van Oosterhout (1904) 0-2
 Arco Berger (1896) - Wilco Stam  1-1
 Hans van Akkeren (1900) - Wim Koppejan (1900) 0-2