HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Leopold Sekongo MI 2156   H   10 6 4 0 16 124 191
2   Frerik Andriessen MF 2297   H   10 6 3 1 15 124 184
3   Frits Luteijn MF 2197   H   10 6 3 1 15 124 179
4   Michiel Kloosterziel MF 2252   H   10 4 6 0 14 131 178
5   Eduard Autar GMI 2232   H   10 4 6 0 14 123 171
6   Waldo Aliar  2136   H   10 5 4 1 14 123 161
7   Guido van den Berg  2062   H   10 5 4 1 14 109 142
8   Anton van Berkel MI 2311   H   10 5 3 2 13 127 152
9   Martijn van IJzendoorn  2159   H   10 4 5 1 13 125 154
10   Roep Bhawanibhiek  2058   H   10 4 4 2 12 121 132
11   Andrew Tjon A Ong MF 2190   H   10 5 2 3 12 119 129
12   Daouda Soumah MF 2175   H   10 5 2 3 12 116 126
13   Anton Kosior MF 2156   H   10 4 4 2 12 115 121
14   Hans Lansbergen  2101   H   10 4 4 2 12 113 122
15   Pertap Malahé  2069   H   10 4 4 2 12 113 120
16   Theo Voorspuij  2140   H   10 5 2 3 12 111 124
17   Edwin de Jager  2127   H   10 4 4 2 12 111 119
18   Soelinder Jagram  2016   H   10 5 2 3 12 110 120
19   Iwan Fung  1949   1e   10 4 4 2 12 105 116
20   Radjinder Jharap  2024   H   10 5 2 3 12 103 110
21   Pim Arts  1912   2e   10 4 4 2 12 101 114
22   Bonne Douma    1e   10 4 4 2 12 91 96
23   Kees Romijn  2100   H   10 3 5 2 11 115 119
24   Ruud Kloosterman  2153   H   10 4 3 3 11 112 105
25   Lamine Diakite    H   10 2 7 1 11 111 117
26   Wim Verschoor  1998   H   10 4 3 3 11 96 97
27   Matthijs Broek  1824   2e   10 4 3 3 11 91 94
28   Fred Roedolph  2025   H   10 4 2 4 10 115 107
29   Nico Knoops  2159   H   10 3 4 3 10 108 114
30   Angelo de Bruijn    1e   10 4 2 4 10 108 89
31   Eddy Fuzzally    1e   10 2 6 2 10 101 91
32   Joop Roedolph  2012   H   10 3 4 3 10 97 94
33   Harold Jagram  1933   1e   10 5 0 5 10 97 78
34   Dirk van Schaik Sr.  2009   1e   10 4 2 4 10 95 80
35   Soegrim Boedhram    2e   10 3 4 3 10 94 89
36   Anthony Keijzer  1946   1e   10 3 4 3 10 94 84
37   Frans Teijn  2016   H   10 4 2 4 10 93 76
38   Job Arts  1979   1e   10 4 2 4 10 90 75
39   Ruud van Drunen  2027   H   10 3 3 4 9 104 83
40   Hedwig Callender  1881   2e   10 4 1 5 9 97 76
41   René den Haan  1938   1e   10 3 3 4 9 94 61
42   Bas Baksoellah  1957   1e   10 3 3 4 9 93 69
43   Harry Bisambhar    1e   10 4 1 5 9 90 62
44   Nirandjan Mohabier    2e   10 4 1 5 9 87 59
45   Moen Lachman    2e   10 3 3 4 9 86 62
46   Michel Hendriksen Jr.    2e   10 3 3 4 9 78 50
47   Engelbertus Pronk  2011   1e   10 2 4 4 8 102 68
48   Leen Schinkel    2e   10 3 2 5 8 100 68
49   Moenna Banarsi    1e   10 2 4 4 8 94 65
50   Marijn van Drunen  1897   2e   10 3 2 5 8 93 65
51   Soerin Ramdjielal  1807   2e   10 3 2 5 8 89 53
52   Fien de Jager    2e   10 3 2 5 8 86 56
53   Ratan Ganeshie  1919   1e   10 3 2 5 8 81 50
54   Nerin Bisseswar  1893   2e   10 2 4 4 8 75 52
55   Johan Sathie    2e   10 2 3 5 7 86 53
56   Nirain Ghoerai    1e   10 3 1 6 7 85 45
57   T. Sprink    2e   10 2 3 5 7 75 41
58   Jan Malipaard    2e   10 2 2 6 6 91 43
59   J. Woning    2e   10 2 2 6 6 80 40
60   Biswanand Rambaran    2e   10 2 2 6 6 71 31
61   Kenneth Boedhram    2e   10 1 3 6 5 77 29
62   Radjin Chandarsing  1900   2e   10 2 1 7 5 75 23
63   Koos van Savooyen    2e   10 2 0 8 4 80 16
64   Darina Knoops    2e   10 1 0 9 2 75 20
Leopold SekongoFrerik AndriessenFrits Luteijn
Michiel KloosterzielEduard AutarWaldo Aliar
Guido van den BergAnton van BerkelMartijn van IJzendoorn
Roep BhawanibhiekAndrew TjonDaouda Soumah
Anton KosiorHans LansbergenPertap Malahe
Theo VoorspuijEdwin de JagerSoelinder Jagram
Iwan FungRadjinder Jharap
 Ronde 10 
 zo 04-09-2011  Ratan Ganeshie (1919) - J. Woning  2-0
 Radjin Chandarsing (1900) - Koos van Savooyen  2-0
 Soerin Ramdjielal (1807) - Kenneth Boedhram  2-0
 Nerin Bisseswar (1893) - Jan Malipaard  2-0
 Darina Knoops  - Fien de Jager  0-2
 Moen Lachman  - Johan Sathie  2-0
 Nirandjan Mohabier  - T. Sprink  2-0
 Nirain Ghoerai  - Harry Bisambhar  0-2
 Biswanand Rambaran  - Hedwig Callender (1881) 0-2
 Harold Jagram (1933) - Leen Schinkel  2-0
 Anthony Keijzer (1946) - Moenna Banarsi  2-0
 Dirk van Schaik Sr. (2009) - Marijn van Drunen (1897) 2-0
 Engelbertus Pronk (2011) - Job Arts (1979) 0-2
 Michel Hendriksen Jr.  - Ruud van Drunen (2027) 1-1
 Bas Baksoellah (1957) - Soegrim Boedhram  1-1
 Angelo de Bruijn  - Radjinder Jharap (2024) 0-2
 Nico Knoops (2159) - Pim Arts (1912) 0-2
 Iwan Fung (1949) - Eddy Fuzzally  2-0
 Lamine Diakite  - Wim Verschoor (1998) 1-1
 Fred Roedolph (2025) - Bonne Douma  0-2
 Joop Roedolph (2012) - Soelinder Jagram (2016) 0-2
 Matthijs Broek (1824) - Kees Romijn (2100) 1-1
 Theo Voorspuij (2140) - René den Haan (1938) 2-0
 Edwin de Jager (2127) - Anton Kosior (2156) 1-1
 Frerik Andriessen (2297) - Anton van Berkel (2311) 2-0
 Ruud Kloosterman (2153) - Eduard Autar (2232) 0-2
 Waldo Aliar (2136) - Pertap Malahé (2069) 2-0
 Guido van den Berg (2062) - Andrew Tjon A Ong (2190) 2-0
 Hans Lansbergen (2101) - Roep Bhawanibhiek (2058) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Frans Teijn (2016) 2-0
 Frits Luteijn (2197) - Daouda Soumah (2175) 2-0
 Leopold Sekongo (2156) - Michiel Kloosterziel (2252) 1-1