HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  Damlust Gouda  8108..9119..61238
2  Van Stigt Thans  4....1071191161032
3  Constant Charlois  2..774..6867-4
4  Leids Damgenootschap  4..56..6711666
5  RDC Rijnsburg  ..2567..6866-4
6  Den Haag  358..56..10652
7  De Hofstad Dammers  11..6..66865-16
8  Damlust Gouda 2  33656..6..63-14
9  VELO Wateringen  ..141424..60-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
ma 08-01-2018     Damlust Gouda  -   Constant Charlois  
10
-
2
 Erik Hoogendoorn (1270) - Ratan Ganeshie (944) 2-03
 Friso Fennema (1354) - Patrick Adriaans (1130) 2-01Partij
 André Venema (1251) - Ramdew Jahani (1165) 1-16
 Erno Prosman (1539) - Francis Tholel (1205) 2-02
 Teun van de Krol (1351) - Jaap Riesenkamp (1201) 1-14
 Henk van Klaveren (1238) - Sjaam Biekram (1037) 2-05
do 11-01-2018     De Hofstad Dammers  -   Van Stigt Thans  
1
-
11
 Peter van Eck (1218) - Frits Luteijn (1383) 0-21Partij
 Frans Teijn (1070) - Geert Prinsen (1312) 1-12Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Peter van der Stap (1300) 0-23Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Ton Burgerhout (1266) 0-26Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Kees Romijn (1260) 0-25Partij
 Bonne Douma (1086) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 0-24Partij
   Leids Damgenootschap  -   Damlust Gouda 2  
7
-
5
 Evert Bronstring (1302) - Jochem Zweerink (1364) 1-14Partij
 Casper Remeijer (1356) - Bouke Bruinsma (1052) 2-01Partij
 Jan van der Star (1182) - Harry Clasquin (1219) 0-22Partij
 Frank Eektimmerman (1141) - Alex Bitter (1128) 2-05Partij
 Harry Dekker (1047) - Kariem Droog (1017) 1-16Partij
 André van der Kwartel (1076) - Peter Pippel (1010) 1-13Partij
vr 12-01-2018     RDC Rijnsburg  -   VELO Wateringen  
8
-
4
 Arjen de Mooij (1350) - Reza Ghafoerkhan (1105) 2-02Partij
 Richard Kromhout (1361) - Edwin Remmerswaal (1041) 2-04Partij
 Marco de Leeuw (1067) - Arie Stoorvogel (1064) 1-16Partij
 Thomas Wielaard (1291) - Aad Schrader (878) 1-13Partij
 Daniël Boom (902) - Chiel Overvoorde (724) 2-01Partij
 Casper Vroegop (1013) - Ben de Koning (900) 0-25