HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Damcombinatie Fryslân 2  ..10....89..3618
2  BEGB Britsum  ....6....76342
3  De Toer  2..7......734-4
4  SDC Sneek  ..657......330
5  Troch Tinken Sterk  ......55..9322
6  Huizum 2  4......75..32-4
7  DCH Heerenveen 2  35......7..32-6
8  Lemmer  ..65..3....31-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 3
ma 13-11-2017     Troch Tinken Sterk  -   SDC Sneek  
5
-
7
 Anton van der Ploeg (961) - Jacob de Vries (1191) 0-24Partij
 Henk Westerhof (968) - Theo Diemeer (942) 1-16
 Karel de Bruin (952) - Robin Hoekstra (904) 2-02Partij
 Gerrit Terpstra (1026) - Martin de Vries (683) 1-15Partij
 Haye Wittermans (984) - Dirk de Leeuw (741) 1-13
 Jan Hoogsteen (796) - Kerst Hoekstra (1063) 0-21
   BEGB Britsum  -   Lemmer  
6
-
6
 Oege Dijkstra (1258) - Peter Achterstraat (1119) 1-1
 Hans Zondervan (1187) - Geert van der Molen (965) 2-0Partij
 Reinout Sloot (1121) - Hans Poepjes (996) 1-1
 Pieter Dijkstra (951) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 0-2
 Sietse Bronger (972) - Feike Muurling (900) 2-0
 Jeppe Bronger (931) - Bouke van der Werff (944) 0-2
di 14-11-2017     Damcombinatie Fryslân 2  -   De Toer  
10
-
2
 Jan Algra (1325) - Thomas Kuipers (1124) 2-05
 Erwin Heslinga (1251) - Jelle Stobbe (971) 2-04Partij
 Piet Tuik (1192) - Cor Hof (1077) 2-06Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Gerrit Reitsma (1013) 2-03
 Bert Oegema (1037) - Loek den Dekker (913) 2-02Partij
 Harm Terpstra (948) - Sieds Tjepkema (952) 0-21
do 16-11-2017     Huizum 2  -   DCH Heerenveen 2  
5
-
7
 Jan Bosselaar (1067) - Wim van der Molen (1072) 1-16
 Meinze Feenstra (1002) - Martin Boersbroek (1000) 1-12Partij
 Marten Martens (996) - Sipke Wagenaar (985) 0-21Partij
 Jan T. Terpstra (997) - Marten Zijlstra (970) 1-13Partij
 Anne Langhout (984) - Wim Riddersma (856) 1-15
 Thijs Talsma (1022) - Tabe de Vries (883) 1-14