HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV Wageningen  ....................12128
2  DCN Nijmegen CT  ..................11..126
3  WDV Winterswijk  ................10....124
4  DCH Harderwijk  ............9........122
  DCL Lent  ..............9......122
6  DV VBI Huissen  ..........8..........110
  DCH Hengelo  ..........8..........110
8  DZW Warnsveld  ......7..............10-2
  DVV Voorthuizen  ........7............10-2
10  BDV / BDSV CT  ....6................10-4
11  CTD Arnhem  ..5..................10-6
12  WSDV Wageningen 2  4....................10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
do 14-09-2017     WSDV Wageningen 2  -   WSDV Wageningen  
4
-
12
 Owen Donkers (1122) - Machiel Weistra (1096) 0-24
 Jaap Vink (1090) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-03
 Cor Langeveld (1096) - Ákosh Kardos (897) 0-25Partij
 Bas van Berkel (976) - Matthias de Kruijf (1329) 0-27Partij
 Jozef Linssen (1073) - Fred Ivens (1323) 0-22
 Wim van Mourik (952) - Henk Kleinrensink (1184) 0-28
 Kees Maliepaard (932) - Arie Janssen van Doorn (1130) 0-26Partij
 Hans Luchies (930) - Hans Kromhout (1080) 2-01
do 21-09-2017     DV VBI Huissen  -   DCH Hengelo  
8
-
8
 Jos Stokkel (1422) - Dinant Spieker (1296) 1-14Partij
 Dirk Joosten (1248) - Arnoud de Greef (1254) 2-07Partij
 Geert Berends (1278) - Ben Okken (1123) 1-11Partij
 Jan van Loenen Jr. (1237) - Eddy Hoebink (1113) 0-23Partij
 Rob Schrooten (1179) - Gerben te Raa (1127) 0-25
 Remco Vredenberg (1143) - Jaap de Vries (1075) 2-02Partij
 Jo Weijman (1151) - Harry Vos (1042) 1-16Partij
 Martijn Weijers (987) - Rodier Evers (1021) 1-18Partij
   DCH Harderwijk  -   DZW Warnsveld  
9
-
7
 Kees de Jong (1223) - Pieter van Splunter (1290) 1-11
 Jan Hendrik Kok (1210) - Bertus Bosch (1128) 2-06
 Ruurd Wuestman (1165) - Harry Graaskamp (1114) 1-17
 Fred Elgersma (1171) - Bennie Hiddink (1073) 1-13Partij
 Jan van de Veen (1163) - Henk Groen (1097) 1-12Partij
 Wout Mensink (1050) - Cees Groen (1009) 2-04Partij
 Ton Eekelschot (1047) - Rob Kampman (1014) 1-18
 Bert Foppen (1109) - Dick Halma (942) 0-25
vr 22-09-2017     DCL Lent  -   DVV Voorthuizen  
9
-
7
 Gert van Willigen (1225) - Erwin van Hierden (1357) 0-24Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Stijn Overeem (1211) 0-28Partij
 Eep van Manen (1166) - Aalt van de Kuilen (1187) 1-17Partij
 Sander Spaans (1191) - Jaap van Hierden Jr. (1194) 2-01Partij
 Denise van Dam (1085) - Henri van Hierden (1164) 2-02Partij
 Edgar Hartman (1221) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-15Partij
 Stef Migchelbrink (1039) - Henk Timmer (1068) 1-16Partij
 Sammy Amusah (1121) - Jelte van Lokhorst (765) 2-03Partij
   WDV Winterswijk  -   BDV / BDSV CT  
10
-
6
 Erik ten Hagen (1231) - Coen Bommel (1190) 2-06Partij
 Frits Zegelink (1210) - Gerrit Stunnenberg (1144) 2-07Partij
 Mark Sanders (1208) - Ap van Ingen (1138) 1-12
 Kees Spruijt (1058) - Evert van de Pol (1106) 1-14
 Theo Stoverinck (1102) - Bram Cysouw (884) 1-18Partij
 Erik Oonk (937) - Ed Blankenstijn (881) 1-13
 Wim Bennink (893) - Jan Cysouw (828) 0-25
 Jan Elgershuizen (913) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (959) 2-01
   CTD Arnhem  -   DCN Nijmegen CT  
5
-
11
 Willem van den Berg (1132) - Rienk van Marle (1313) 1-18Partij
 Leo Steyntjes (990) - Hans Ladage (1219) 0-21Partij
 Theo Willemsen (1077) - Jan Jacobs (1169) 1-15Partij
 Henk Mahboeb (990) - Kees Hazen (1133) 1-16Partij
 Rein Bergsma (1033) - Jean van Ingen (1031) 0-27Partij
 Ton Berends (1000) - Anton Janssen (1037) 1-13Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Christiaan Groote (886) 0-22Partij
 Amriet Balradj (781) - Katarzyna Ptak (848) 1-14Partij