HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV Wageningen  ........9....12......2410
2  DCL Lent  ................911..248
3  DCH Hengelo  ....8..............12238
4  DV VBI Huissen  ....8..........10....234
5  DCN Nijmegen CT  ..............7....11224
6  WDV Winterswijk  7........10..........222
7  BDV / BDSV CT  ..........610........220
8  DCH Harderwijk  ............6....9..22-2
9  WSDV Wageningen 2  4......9............22-6
10  DVV Voorthuizen  ..7..6..............20-6
11  DZW Warnsveld  ..5..........7......20-8
12  CTD Arnhem  ....4..5............20-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
di 03-10-2017     DVV Voorthuizen  -   DV VBI Huissen  
6
-
10
 Erwin van Hierden (1357) - Maarten Linssen (1334) 1-14Partij
 Aalt van de Kuilen (1187) - Jos Stokkel (1422) 0-21Partij
 Jaap van Hierden Jr. (1194) - Geert Berends (1278) 0-23Partij
 Stijn Overeem (1211) - Jan van Loenen Jr. (1237) 1-16Partij
 Henri van Hierden (1164) - Rob Schrooten (1179) 2-02Partij
 Arwin Lammers (1187) - Jo Weijman (1151) 0-28Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Remco Vredenberg (1143) 1-17Partij
 Henk Timmer (1068) - Gerard Boogaars (1006) 1-15Partij
   BDV / BDSV CT  -   DCH Harderwijk  
10
-
6
 Ap van Ingen (1138) - Fred Elgersma (1171) 1-15
 Gerrit Stunnenberg (1144) - Jaap van de Werfhorst (1065) 1-12
 Coen Bommel (1190) - Kees de Jong (1223) 2-08
 Bram Cysouw (884) - Jan van de Veen (1163) 2-01Partij
 Evert van de Pol (1106) - Gerwin van der Meer (1185) 2-07
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (959) - Wout Mensink (1050) 0-23
 Jur van Ginkel (958) - Jakob de Vries (992) 1-14
 Jan Cysouw (828) - Bert Foppen (1109) 1-16
wo 04-10-2017     DCN Nijmegen CT  -   WSDV Wageningen 2  
7
-
9
 Hans Ladage (1219) - Jaap Vink (1090) 1-12
 Jean van Ingen (1031) - Owen Donkers (1122) 0-28
 Jan Jacobs (1169) - Bas van Berkel (976) 2-04
 Kees Hazen (1133) - Jozef Linssen (1073) 2-01
 Henk Wouters (1009) - Wim van Mourik (952) 0-23
 Anton Janssen (1037) - Cor Langeveld (1096) 0-26Partij
 Christiaan Groote (886) - Kees Maliepaard (932) 0-25Partij
 Katarzyna Ptak (848) - Jan Dammingh (826) 2-07
do 05-10-2017     DCH Hengelo  -   CTD Arnhem  
12
-
4
 Dinant Spieker (1296) - Willem van den Berg (1132) 2-05Partij
 Arnoud de Greef (1254) - Jan Beeke (1025) 2-02Partij
 Eddy Hoebink (1113) - Leo Steyntjes (990) 1-14Partij
 Jaap de Vries (1075) - Ton Berends (1000) 2-06Partij
 Harry Vos (1042) - Henk Mahboeb (990) 2-03Partij
 Rodier Evers (1021) - Theo Willemsen (1077) 1-17Partij
 Jan Bosch (888) - Wim van Dongen (880) 1-11Partij
 Jaap Vos (960) - Nouri Brinkman (535) 1-18Partij
   DZW Warnsveld  -   DCL Lent  
5
-
11
 Pieter van Splunter (1290) - Maarten Nas (1304) 1-18Partij
 Henk Groen (1097) - Eep van Manen (1166) 2-02Partij
 Henk Klein Kranenbarg (871) - Gert van Willigen (1225) 0-23
 Harry Graaskamp (1114) - Joppe Lemmen (1193) 1-11Partij
 Bertus Bosch (1128) - Joop Geurts (1201) 0-25
 Cees Groen (1009) - Edgar Hartman (1221) 1-16Partij
 Dick Halma (942) - Denise van Dam (1085) 0-27
 Estario Euson  - Sammy Amusah (1121) 0-24Partij
   WSDV Wageningen  -   WDV Winterswijk  
9
-
7
 Matthias de Kruijf (1329) - Kees Spruijt (1058) 0-24Partij
 Machiel Weistra (1096) - Henk Sonderen (1231) 1-13Partij
 Fred Ivens (1323) - Theo Stoverinck (1102) 2-05
 Henk Kleinrensink (1184) - Erik ten Hagen (1231) 1-11Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Gerard Korten (1083) 1-12
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Erik Oonk (937) 1-17
 Ákosh Kardos (897) - Frank ten Hagen (1039) 1-18
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Jan Elgershuizen (913) 2-06