HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  ..1010111014..14..81481554
2  WSDV Wageningen  ..7109131211118....81334
3  DCL Lent  699......81111101381326
4  DVV Voorthuizen  66710..11912....1381020
5  WDV Winterswijk  57..6..1010..119108108
6  DCH Harderwijk  63......369111214880
7  WSDV Wageningen 2  24..5613....9101088-10
8  BDV / BDSV CT  ..587610..889..87-6
9  DZW Warnsveld  2554..7..899..85-30
10  DCN Nijmegen CT  ..85..55787..1184-16
11  DCH Hengelo  8..6..74677..1283-14
12  CTD Arnhem  2..33626....5480-66

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
wo 10-01-2018     DCN Nijmegen CT  -   WSDV Wageningen  
8
-
8
 Rienk van Marle (1313) - Matthias de Kruijf (1329) 1-18Partij
 Hans Ladage (1219) - Henk Kleinrensink (1184) 2-04Partij
 Jean van Ingen (1031) - Machiel Weistra (1096) 1-15Partij
 Roy Slagter (679) - Derk Kleinrensink (1141) 1-11
 Henk Wouters (1009) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 0-23Partij
 Christiaan Groote (886) - Arie Janssen van Doorn (1130) 1-16
 Katarzyna Ptak (848) - Hans Kromhout (1080) 1-12
 Kees Hazen (1133) - Cor Langeveld (1096) 1-17
do 11-01-2018     DCH Hengelo  -   BDV / BDSV CT  
7
-
9
 Dinant Spieker (1296) - Coen Bommel (1190) 1-17
 Ben Okken (1123) - Gerrit Stunnenberg (1144) 1-12
 Arnoud de Greef (1254) - Ap van Ingen (1138) 1-15Partij
 Eddy Hoebink (1113) - Evert van de Pol (1106) 1-14
 Rodier Evers (1021) - Johan de Haas (1004) 1-18
 Jaap de Vries (1075) - Bram Cysouw (884) 0-21Partij
 Harry Vos (1042) - Jan Cysouw (828) 1-16
 Jan Bosch (888) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (959) 1-13
   DV VBI Huissen  -   DZW Warnsveld  
14
-
2
 Dirk Joosten (1248) - Bennie Hiddink (1073) 2-07Partij
 Willem Hoek (1253) - niet opgekomen  2-01R
 Jos Stokkel (1422) - Harry Graaskamp (1114) 1-18Partij
 Maarten Linssen (1334) - Henk Groen (1097) 2-03Partij
 Jan van Loenen Jr. (1237) - Rob Kampman (1014) 2-02Partij
 Geert Berends (1278) - Cees Groen (1009) 2-04Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Dick Halma (942) 2-06Partij
 Jo Weijman (1151) - Henk Klein Kranenbarg (871) 1-15Partij
   WSDV Wageningen 2  -   DCH Harderwijk  
13
-
3
 Jaap Vink (1090) - Fred Elgersma (1171) 2-08
 Jozef Linssen (1073) - Jan Willem Hoeve (1203) 2-06
 Owen Donkers (1122) - Kees de Jong (1223) 1-15
 Kees Maliepaard (932) - Jaap van de Werfhorst (1065) 1-17Partij
 Cor Langeveld (1096) - Jan van de Veen (1163) 2-03
 Wim van Mourik (952) - Bert Foppen (1109) 2-04
 Bas van Berkel (976) - Wout Mensink (1050) 1-12
 Hans Luchies (930) - Marjan Foppen (744) 2-01
vr 12-01-2018     CTD Arnhem  -   DCL Lent  
3
-
13
 Peter Kort (1267) - Joppe Lemmen (1193) 2-03Partij
 Willem van den Berg (1132) - Jasper Lemmen (1477) 0-21Partij
 Jan Beeke (1025) - Gert van Willigen (1225) 0-26Partij
 Theo Willemsen (1077) - Edgar Hartman (1221) 0-28Partij
 Rein Bergsma (1033) - Denise van Dam (1085) 0-22Partij
 Ton Berends (1000) - Joop Geurts (1201) 0-27Partij
 Leo Steyntjes (990) - Stef Migchelbrink (1039) 1-15Partij
 Henk Mahboeb (990) - Gerold Kosman (1137) 0-24Partij
   WDV Winterswijk  -   DVV Voorthuizen  
6
-
10
 Erik ten Hagen (1231) - Stijn Overeem (1211) 1-17Partij
 Theo Stoverinck (1102) - Aalt van de Kuilen (1187) 0-25
 Henk Sonderen (1231) - Arwin Lammers (1187) 1-13
 Kees Spruijt (1058) - Erwin van Hierden (1357) 0-21Partij
 Gerard Korten (1083) - Henk Timmer (1068) 1-16
 Erik Oonk (937) - Henri van Hierden (1164) 2-04Partij
 Frank ten Hagen (1039) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-18
 Jan Elgershuizen (913) - Jelte van Lokhorst (765) 0-22