HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ganjargal Ganbaatar MF 2270   H   8 6 2 0 14 81 141
2   Valery Kudriavcev  2186   H   8 5 2 1 12 84 118
3   Flaubert Ndonzi MI 2327   H   8 5 2 1 12 76 102
4   Harry Clasquin  2111   H   8 5 1 2 11 79 96
5   Pim Meurs  2149   H   8 3 5 0 11 71 95
6   Daouda Soumah  2076   H   8 3 4 1 10 77 89
7   Ed Holstvoogd    H   8 2 6 0 10 76 93
8   Gert Bosker  2113   H   8 4 2 2 10 75 80
9   Jan van de Weteringh Azn.    H   8 4 3 1 10 74 86
10   Gerbrand Hessing  2100   H   8 3 4 1 10 71 81
11   Maikel Palmans  2103   H   8 2 6 0 10 67 82
12   Erwin Heslinga  2127   H   8 3 4 1 10 66 78
13   René Dusebout    H   8 4 1 3 9 75 70
14   Andy Damen  2029   H   8 2 5 1 9 73 76
15   Jan Kok  1912   H   8 2 5 1 9 72 74
16   Wim Verschoor    H   8 3 3 2 9 69 66
17   Jaap de Jonge  1997   H   8 4 1 3 9 66 67
18   Barbara Graas    H   8 3 3 2 9 58 58
19   Ruud van Drunen  2082   H   8 2 4 2 8 77 73
20   Wim Koppejan    H   8 2 4 2 8 73 61
21   Adriaan Groenendijk  1983   H   8 2 4 2 8 68 64
22   Katrinus Posthumus  2062   H   8 1 6 1 8 67 64
23   Martijn Rentmeester    H   8 2 4 2 8 67 62
24   Martin de Wolf    H   8 1 6 1 8 64 59
25   Anko Baksoellah  2050   H   8 4 0 4 8 62 48
26   Leonie de Graag    H   8 3 2 3 8 61 52
27   Linda Schnieders  2025   H   8 3 2 3 8 61 48
28   Thomas Wielaard  1906   H   8 3 2 3 8 59 45
29   Kees de Jonge  1903   H   8 2 3 3 7 61 43
30   Cees Kentie  1802   H   8 1 5 2 7 59 47
31   Frans Blaas  1883   H   8 1 5 2 7 58 50
32   Jos de Wild  1894   H   8 3 1 4 7 58 38
33   Wim Bennink  1774   H   8 2 3 3 7 57 40
34   Theo Meurs  1796   H   8 3 1 4 7 53 28
35   Jan T. Terpstra  1892   H   8 2 3 3 7 50 34
36   Rianka van Ombergen-Rentmeester    H   8 1 4 3 6 60 42
37   Jan Baaijens    H   8 2 2 4 6 56 32
38   Piet Bakelaar  2077   H   8 1 4 3 6 55 32
39   Niels Roelofsen    H   8 2 2 4 6 55 30
40   Hans de Vast  2016   H   8 1 4 3 6 54 27
41   Cees van Eenennaam    H   8 2 2 4 6 49 25
42   Kees Osté  1781   H   8 2 2 4 6 49 21
43   Arie Stehouwer  1896   H   8 1 3 4 5 56 28
44   Arjan Janse    H   8 0 3 5 3 47 10
45   Johan Tilroe    H   8 1 1 6 3 45 5
46   Willem de Leeuw    H   8 0 1 7 1 45 3
Ganjargal GanbaatarValery KudriavcevFlaubert Ndonzi
Harry ClasquinPim MeursDaouda Soumah
Ed HolstvoogdGert BoskerJan van de Weteringh
Gerbrand HessingMaikel PalmansErwin Heslinga
Rene DuseboutAndy DamenJan Kok
Wim VerschoorJaap de JongeBarbara Graas
Ruud van DrunenWim Koppejan
 Ronde 8 
 za 21-08-2004  Kees Osté (1781) - Johan Tilroe  2-0
 Cees van Eenennaam  - Willem de Leeuw  2-0
 Arjan Janse  - Jan Baaijens  0-2
 Arie Stehouwer (1896) - Jan T. Terpstra (1892) 0-2
 Piet Bakelaar (2077) - Rianka van Ombergen-Rentmeester  1-1
 Wim Bennink (1774) - Frans Blaas (1883) 1-1
 Niels Roelofsen  - Anko Baksoellah (2050) 0-2
 Kees de Jonge (1903) - Hans de Vast (2016) 1-1
 Barbara Graas  - Cees Kentie (1802) 2-0
 Martin de Wolf  - Katrinus Posthumus (2062) 1-1
 Adriaan Groenendijk (1983) - Theo Meurs (1796) 1-1
 Jan Kok (1912) - Wim Verschoor  1-1
 Wim Koppejan  - Erwin Heslinga (2127) 0-2
 Martijn Rentmeester  - Gerbrand Hessing (2100) 0-2
 Jaap de Jonge (1997) - Andy Damen (2029) 1-1
 Thomas Wielaard (1906) - Maikel Palmans (2103) 0-2
 Leonie de Graag  - Gert Bosker (2113) 0-2
 Jan van de Weteringh Azn.  - Jos de Wild (1894) 2-0
 Pim Meurs (2149) - Ruud van Drunen (2082) 2-0
 Daouda Soumah (2076) - Ed Holstvoogd  1-1
 Harry Clasquin (2111) - Linda Schnieders (2025) 2-0
 Valery Kudriavcev (2186) - Flaubert Ndonzi (2327) 1-1
 Ganjargal Ganbaatar (2270) - René Dusebout  2-0