HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova    WelM   9 6 3 0 15 76 89
2   Tunaara Fyodorova    WelM   9 5 3 1 13 78 93
3   Anastasia Divnogorskaia    WelM   9 5 3 1 13 77 92
4   Elizaveta Borodacheva    WelM   9 5 3 1 13 71 84
5   Kseniya Bielaia    WelM   9 4 3 2 11 76 91
6   Viktoryia Nikalayeva    WelM   9 4 3 2 11 71 86
7   Anastasiya Korobeynikova    WelM   9 4 3 2 11 70 85
8   Amina Shabanova    WelM   9 4 3 2 11 64 79
9   Audra Stepanauskaite    WelM   9 4 2 3 10 70 85
10   Anna Sultanova    WelM   9 4 2 3 10 63 76
  Valeria Zarovska    WelM   9 4 2 3 10 63 76
12   Triinu Jalg    WelM   9 3 3 3 9 69 84
13   Elisabeth Kramer    WelM   9 3 3 3 9 68 81
14   Anete Baltause    WelM   9 3 3 3 9 67 80
15   Katarzyna Pisarska    WelM   9 4 1 4 9 65 80
16   Berit Antoi    WelM   9 4 1 4 9 52 63
17   Daryna Mosiienko    WelM   9 2 4 3 8 69 82
18   Kristine Urtane    WelM   9 4 0 5 8 57 70
19   Lada Kulagina    WelM   9 4 0 5 8 51 64
  Hanna Baryshava    WelM   9 3 2 4 8 51 61
21   Aleksandra Walkowska    WelM   9 2 3 4 7 61 72
22   Klaudia Adamczyk    WelM   9 3 1 5 7 60 71
23   Liza Zaharova    WelM   9 1 5 3 7 56 69
24   Darya Filipava    WelM   9 2 1 6 5 51 62
25   Hanna Kulagina    WelM   9 1 1 7 3 54 65
26   Dummy    WelM   9 0 0 9 0 52 62
Maryia ChasnakovaTunaara FyodorovaAnastasia Divnogorskaia
Elizaveta BorodachevaKseniya BielaiaViktoryia Nikalayeva
Anastasiya KorobeynikovaAmina ShabanovaAudra Stepanauskaite
Anna SultanovaValeria ZarovskaTriinu Jalg
Elisabeth KramerAnete BaltauseKatarzyna Pisarska
Berit AntoiDaryna MosiienkoKristine Urtane
Lada KulaginaHanna Baryshava
 Ronde 9 
 do 07-08-2014  Hanna Baryshava  - Hanna Kulagina  2-0
 Kristine Urtane  - Anna Sultanova  0-2
 Klaudia Adamczyk  - Berit Antoi  0-2
 Liza Zaharova  - Darya Filipava  1-1
 Daryna Mosiienko  - Valeria Zarovska  0-2
 Anastasiya Korobeynikova  - Elisabeth Kramer  2-0
 Anete Baltause  - Amina Shabanova  0-2
 Audra Stepanauskaite  - Aleksandra Walkowska  2-0
 Viktoryia Nikalayeva  - Tunaara Fyodorova  1-1
 Katarzyna Pisarska  - Kseniya Bielaia  0-2
 Triinu Jalg  - Maryia Chasnakova  0-2
 Elizaveta Borodacheva  - Anastasia Divnogorskaia  2-0