HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Getmanski GMI 1539   A   9 4 5 0 13   2321.22     2366  
2   Iwan Tokusarov MF   A   9 3 6 0 12   2329.22     2273  
3   Yuriy Anikeev GMI 1500   A   9 3 6 0 12   2310.44     2345  
4   Alexey Chizhov GMI 1556   A   9 2 7 0 11   2306.00     2417  
5   Pim Meurs MI 1443   A   9 3 5 1 11   2283.33     2292  
6   Andrei Tolchykau MI   A   9 2 7 0 11   2280.56     2271  
7   Bassirou Ba GMI 1480   A   9 3 5 1 11   2265.89     2319  
8   Alexander Shvartsman GMI 1557   A   9 2 7 0 11   2265.67     2424  
9   Kees Thijssen GMI 1512   A   9 3 5 1 11   2257.56     2357  
10   Arnaud Cordier GMI 1458   A   9 2 7 0 11   2243.33     2366  
11   Auke Scholma GMI 1462   A   9 3 5 1 11   2237.67     2340  
12   Adama Kone    A   9 3 5 1 11   2236.78     2029  
13   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 1495   A   9 2 7 0 11   2235.22     2357  
14   Roel Boomstra MI 1436   A   9 2 7 0 11   2223.33     2237  
15   Nikolai Nikanorov MF   A   9 4 3 2 11   2205.00     2105  
16   Laurent Nicault MI   A   9 3 5 1 11   2181.56     2291  
17   Ron Heusdens GMI 1472   A   9 3 5 1 11   2171.44     2334  
18   Wieger Wesselink MI 1470   A   9 2 7 0 11   2166.78     2337  
19   Raido Värik MF   A   9 1 8 0 10   2251.89     2197  
20   Wouter Ludwig  1385   A   9 3 4 2 10   2227.89     2230  
21   Egidijus Petryla MI   A   9 2 6 1 10   2189.89     2220  
22   Aleksej Domchev MI 1434   A   9 3 4 2 10   2171.78     2285  
23   Raimonds Vipulis GMI   A   9 2 6 1 10   2156.44     2302  
24   Johan Wiering MI 1425   A   9 2 6 1 10   2085.33     2280  
25   Lukasz Kosobudzki    A   9 4 2 3 10   2083.89     2021  
26   Victor Volosienkin MF   A   9 4 1 4 9   2200.33     2183  
27   Vaidas Stasytis MF 1317   A   9 3 3 3 9   2178.67     2219  
28   Erik van Kampen  1177   A   9 3 3 3 9   2178.33     2033  
29   Bryan Wollaert MF 1221   A   9 2 5 2 9   2163.00     2143  
30   Alexander Rudnitsky    A   9 3 3 3 9   2162.44     1900  
31   Vitauts Budreika MF   A   9 2 5 2 9   2144.44     2256  
32   Peter van der Stap  1321   A   9 3 3 3 9   2135.11     2212  
33   Guibrine Sawadogo    A   9 2 5 2 9   2119.78     1900  
34   Damian Reszka    A   9 2 4 3 8   2227.67     2062  
35   Mateusz Sowizdrzal    A   9 1 6 2 8   2197.33     2074  
36   Przemyslaw Kosobudzki    A   9 2 4 3 8   2190.33     1998  
37   Roberto di Giacomo    A   9 2 4 3 8   2182.56     1941  
38   Eric Conrad  1076   A   9 2 4 3 8   2077.67     2040  
39   Bernard Lemmens MF   A   9 3 2 4 8   2073.00     2236  
40   Anvar Amanov    A   9 3 2 4 8   2066.78     1900  
41   Vladimir Rejc MF   A   9 2 4 3 8   2056.22     2119  
42   Markiel Fazilov    A   9 3 2 4 8   2048.33     2257  
43   Arne van Mourik  1261   A   9 2 3 4 7   2078.11     2142  
44   Ce Zheng    A   9 1 5 3 7   2070.89     1900  
45   Germain Sotier    A   9 3 1 5 7   2067.56     1991  
46   Jos Kool    A   9 2 3 4 7   2035.33     1900  
47   Raivo Rist MF   A   9 2 3 4 7   2029.44     2170  
48   Juri Geisenblas  1181   A   9 2 3 4 7   2026.89     2079  
49   Jan Zioltkowski    A   9 1 4 4 6   2087.67     2012  
50   Wenlong Gao    A   9 2 2 5 6   2013.67     1900  
51   Mitsuo Omata    A   9 3 0 6 6   2009.44     1900  
52   Bhupinder Singh    A   9 2 0 7 4   1997.89     1900  
53   Albert Poghosyan    A   9 1 1 7 3   2054.67     1900  
54   Battulga Deleg    A   9 1 1 7 3   1930.33     2230  
Alexander GetmanskiIwan TokusarovYuriy Anikeev
Alexey ChizhovPim MeursAndrei Tolchykau
Bassirou BaAlexander ShvartsmanKees Thijssen
Arnaud CordierAuke ScholmaAdama Kone
Leopold KouogueuRoel BoomstraNikolai Nikanorov
Laurent NicaultRon HeusdensWieger Wesselink
Raido VarikWouter Ludwig
 Ronde 9 
 do 09-10-2008  Juri Geisenblas (1181) - Albert Poghosyan  2-0Partij
 Anvar Amanov  - Bhupinder Singh  2-0Partij
 Ce Zheng  - Wenlong Gao  1-1Partij
 Jan Zioltkowski  - Przemyslaw Kosobudzki  0-2Partij
 Germain Sotier  - Raivo Rist  1-1Partij
 Jos Kool  - Alexander Rudnitsky  0-2Partij
 Mateusz Sowizdrzal  - Eric Conrad (1076) 1-1Partij
 Damian Reszka  - Vladimir Rejc  1-1Partij
 Guibrine Sawadogo  - Arne van Mourik (1261) 2-0Partij
 Victor Volosienkin  - Roberto di Giacomo  2-0Partij
 Vaidas Stasytis (1317) - Erik van Kampen (1177) 1-1Partij
 Bernard Lemmens  - Lukasz Kosobudzki  0-2Partij
 Vitauts Budreika  - Bryan Wollaert (1221) 1-1Partij
 Markiel Fazilov  - Adama Kone  0-2Partij
 Johan Wiering (1425) - Egidijus Petryla  1-1Partij
 Aleksej Domchev (1434) - Raido Värik  1-1Partij
 Raimonds Vipulis  - Wouter Ludwig (1385) 1-1Partij
 Peter van der Stap (1321) - Wieger Wesselink (1470) 0-2Partij
 Laurent Nicault  - Bassirou Ba (1480) 1-1Partij
 Ron Heusdens (1472) - Roel Boomstra (1436) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau  - Alexey Chizhov (1556) 1-1Partij
 Auke Scholma (1462) - Nikolai Nikanorov  1-1Partij
 Pim Meurs (1443) - Alexander Shvartsman (1557) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (1495) - Iwan Tokusarov  1-1Partij
 Alexander Getmanski (1539) - Arnaud Cordier (1458) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (1500) - Kees Thijssen (1512) 1-1Partij
 Battulga Deleg  - Mitsuo Omata  0-2R